انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من اینجا (تو کرمانشاه) ساچمه promagnumm و prohunter سراغ دارم
اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم
یا پیام خصوصی بده تا شماره و آدرس فروشنده رو براش بذارم
یا علی مدد
پرومگنوم روی 54 خوب جواب میده.تعجب میکنم از بعضی نظرات دوستانKhansariha (8)
(2012-06-25 07:18 PM)msrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من اینجا (تو کرمانشاه) ساچمه promagnumm و prohunter سراغ دارم
اگه کسی خواست بگه تا براش بفرستم
یا پیام خصوصی بده تا شماره و آدرس فروشنده رو براش بذارم
یا علی مدد
دوست عزیز در چه کالیبری ؟ و چه قیمتی ؟
البته بهتره جواب را در تاپیک گزارش بازاری قرار بدید . ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-25 08:15 PM)arkantus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز تعجب نکنید promagnum مثل تخم مرغ شانسیه و هر بارش یه جوره و مشکل اصلی محصولات گامو هست ولی متاسفانه با گذشت زمان روند کیفیت نزولیست
ولی من با همون بیژن چقدر شکار کردما همه میگند اله بله فلانه
حسین اقا منظور از دقت گروپ 1 سانتی در بیست متر یا تیر اندازی در مسافت های بالا 50متر است.اگر ساچمه بسته ای 700 تومن جواب میداد نیاز به خرید بارکودا 35000 تومنی نبود.
من ساچمه پروهانتر قدیمی رو،روی 52 کالیبر 4.5 ازمایش کردم خوب جواب داد گروپش رو به زودی میزارم.این ساچمه افت خیلی کمی در مسافت های بالا داشت.
(2012-06-26 12:29 PM)esf_siavash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-25 08:15 PM)arkantus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز تعجب نکنید promagnum مثل تخم مرغ شانسیه و هر بارش یه جوره و مشکل اصلی محصولات گامو هست ولی متاسفانه با گذشت زمان روند کیفیت نزولیست

منم به همین دلیل سریع رفتم یه بسته دیگه از همون فروشنده خریدم.Khansariha (214)
یک نظر و توصیه Khansariha (256)
اول به این موضوع مشابه نظر دوستان را جلب میکنم Khansariha (214)
(2012-06-30 06:49 PM) نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه های جی اس بی من داخل350 بصورت کاملا کیپ نمیرن یعنی شل میره یکمی.کلا ساچمه های جی اس بی اینطوره یا مال من اینطوره؟؟؟؟؟
دوست من این ساچمه های اکزگت دیابلو جامبوها در سه سایز میباشند (5.50 ، 5.51 و 5.52)‌ که احتمالا شما مدل 5.50 را دارید که شل بنظر میرسند از نظر دقت همه خوبند و فرقی زیادی ندارند اگر سفتی براتوم مهم است میتوانید از کالیبرهای 5.51 و یا 5.52 استفاده کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا توصیه بدوستان pcp دار Khansariha (8)
البته من توصیه میکنم دوستانی که pcp دارند ساچمه هارو از نوع 5.50 بگیرند.
چون هرچه پس فشار باد که حاصل از مقاومت ساچمه میباشد در پشت ساچمه کمتر باشه پرتی باد از خشابها و لوله و همچنین خرابی اورینگها نیز کمتر میشود . Khansariha (214)
ولی دوست عزیز شل جا رفتن ساچمه باعث پرت باد از اطراف ساچمه و در نتیجه کاهش قدرت و دقت سلاح میگردد.به نظر من هر سلاحی باید از ساچمه مناسب برای خودش استفاده کند طو ریکه نه خیلی سفت داخل لول برود نه خیلی شل باید با یک فشار ملایم داخل لول فیت بشود.به همین خاطر ساچمه در قطر های مختلف تولید شده تا انواع نیاز هارو برطرف کنه.
سلام دوستان من باید برای gamo cfx royal از چه ساچمه ای استفاده کنم؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع