انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آره دوست عزیز.ساچمه های الماس قیافشون خوشگله.
ولی پرومگنوم هرچی هم باشه به افتضاحی الماس نیس
دوست عزیز. به نظرم اگه برات امکان خرید هست یا کراسمن یا جی اس بی بگیر . دوربینت رو با هر کدوم از ساچمه ها که گرفتی صفر کن و بذارشون فقط برای شکار. البته اگه اهلش باشی. بعد هم یکی دو بسته پرو مگنوم بخر برای مواقعی که میخوای باهاش هدفی چیزی بزنی. باز هم حق انتخاب با خود شماست.
من از الماس واسه ای تی استفاده کردم خیلی خوب بود...هم باهاش کاکلی زدم 70متری هم خرگوش تو 40 متر....داش مسیحم 20 گرینیشو تست کرد خیلی خوب بود...من مدل پروفشنال رو تست کردم و واقعا خوب بود، پرومگنوم به گرد پاش نمیرسید در ضمن ظلمه پرومگنوم تو لول بذاریم....هم دقت نداره هم لولرو واقعا کثیف میکنه.Khansariha (226)
(2013-08-04 09:28 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز. به نظرم اگه برات امکان خرید هست یا کراسمن یا جی اس بی بگیر . دوربینت رو با هر کدوم از ساچمه ها که گرفتی صفر کن و بذارشون فقط برای شکار. البته اگه اهلش باشی. بعد هم یکی دو بسته پرو مگنوم بخر برای مواقعی که میخوای باهاش هدفی چیزی بزنی. باز هم حق انتخاب با خود شماست.

اگه جی اس بی اصفهان گیر اومد همین کار را میکنم.پرو مگنوم هم برای اهداف میزارم
جی اس بی انواع مختلف داره؟چه نوعش را بگیرم ؟
(2013-08-04 05:35 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیفیتش نسبت به پرومگنوم که بهتر به نظرمیرسه.
تستش چطور بود؟خوب جواب داد؟
امین جان
من چون تو آپارتمان زندگی میکنم جا برا گروپگیری ندارم و فقط میرم کون برا زدن قوطی . و چون فقط میتونم برم کوه نمیتونم ساپورت مناسبی مثل صندلی ببرم
ولی تو 40-30 متر که تنظیمش کردم بدون هیچ خطایی تو این فاصله قوطی رانی رو میزد

برا یکی مثل من همین دقت کافیه
البته با توجه به حداقل دقتی که براتون توضیح دادم برا شکار هم میتونه مناسب باشه

در مقایسه با پرو مگنوم هم چون پرومگنوم تقلبی شده و دقیقا تکلیفش معلوم نیست من به این ساچمه اطمینان بیشتری دارم
در ضمن درشتتر از پرو هست و وزنش هم 8 گرینه
(2013-08-04 10:02 PM)Sheriff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-04 09:28 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه جی اس بی اصفهان گیر اومد همین کار را میکنم.پرو مگنوم هم برای اهداف میزارم
جی اس بی انواع مختلف داره؟چه نوعش را بگیرم ؟
جی اس بی اگزکت
اگه دیانا34تون 5.5هستش گرین 15.89

دوستان در ضمن پروفشنال الماس رو بعضی تفنگ ها واقعا غوغا میکنه،مخصوصا 4.5 اون و صد البته رو وایرخ80
اگه داش مسیح نداشته باشه دیگه کلا تو اصفهان نیست....تو بازارش که من زیرو کردم نبود....کراسمن ولی هست.
jsb exact jumbo 5/51 250 عددی که تو تهران 50 هزار تومان است و 500 تایی هم 110 هزار. تو اصفهان رو نمیدونم چند باشه. از آقا مسیح قیمت بگیر احتمالا ارزونتر باشه.
البته برای 5/5 این قیمت هست.
دوستان کسی میدونه ساچمه R 10 MATCH برای صفر کردن دوربین روی 52 جواب میده با نه؟
اگه نه بهترین ساچمه برای صفر کردن دوربین 52 رو چی پیشنهاد میدید؟
کالیبر هم .177
شما بهتره برای صفر کردن دوربین سلاح از ساچمه ای استفاده کنید که معمولاً با اون کار میکنید.Khansariha (8)
(2013-08-04 10:33 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jsb exact jumbo 5/51 250 عددی که تو تهران 50 هزار تومان است و 500 تایی هم 110 هزار. تو اصفهان رو نمیدونم چند باشه. از آقا مسیح قیمت بگیر احتمالا ارزونتر باشه.
البته برای 5/5 این قیمت هست.
فکر کنم با این رویه قیمت تا چند وقت دیگه ساچمه سبک و ... ایرانی بخریم حداقل 10000 اوشلوق! عجب گیری کردیم دست این بازار!؟
لینک مرجع