انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام منم از 4/5 ساچمه استاندارد از شرکت الماس راضیم تو گروپی که گرفتم با مگنوم 1000 تو 15 متر نسبت به پرومگنوم که خیلی سر بود ولی 5/5 در مقابل پرومگنوم تو همون فاصله جالب نبود
آقا mayer عزیز
ممنون از راهنمایی
عکسی از گروپ هاتون با این ساچمه ندارید ؟
راستش چند روز پیش گروپ گرفته بودم ولی کاغذ گروپم رو گم کردم شایدم انداختن دور ( خانواده) اگه وقت کنم اگه تا اون موقع
خودتون گروپ نگرفتین خودم میگیرم میزارم واستون
منون
بی صبرانه منتظر گروپ هستم
درود
برای دیانا52 چه ساچمه هایی رو پیشنهاد میدید ؟
هم ارزون قیمت و هم گرون قیمت
کالیبر 4.5
ممنون از لطفتون
1. جی اس بی اگزاکت با بسته های 500 تایی - زیبا ، شکیل - (از این مدل به تازگی استفاده کردم البته قبل خرابی 52 خودم که تازه درستش کردم و هنوز گروپ جدید نگرفتم ازش. دقت بیشتر و محسوسی نسبت به پرومگنوم داشت ولی خوب تو فاصله بیشتر از 25 متر ازش گروپ ندارم و تو شکار هم هنوز فرصت نشده ببینیم بعد شهریور چیکار می کنه )
2. کراسمن ( خودم تجربه شو نداشتم چون پیدا نکردم ولی مهدی و علی نوزاد ازش استفاده کردند رو 52 )
3. پرومگنوم که خودم برای مسافت 30 متر دقتشو قبول دارم و کاملا راضی کننده برای شکار هست ولی برای زدن یه دایره 1 سانتی نمی تونه راضیت کنه Khansariha (290)و البته فاکتور مثبت هزینه کمتر نسبت به دو مورد بالا ، البته مدلی که اول سال 91 از یه مغاز شکار تو لامرد گرفته بودم به اندازه 40 بسته (البته 30 بسته برای 2 تا از دوستان دیگه و 10 بسته برای خودم ) کیفیت خوبی داشتند ولی سری های جدید یه جورایی توشون خالیه (دامنه هاشون جالب نیست و انگاری سبک هستند )
با سلام دوباره

آقایان کسی گروپی از ساچمه ts10 با وایرخ 80 داره ؟
کلا" ساچمه اشغالیه توی کالیبر 5.5 تی اس 22 شباهت زیادی به این ساچمه داره ولی دقتش خیلی بهتره .
سلام
دوستان ساچمه های PBA نسبت به سربی قیمتشون چجوره؟مثلا PBA RAPTOR چنده؟
سرب ماده ارزون قیمتی هست و تقریبا با یقیین می شه گفت همه ساچمه های غیر سربی از انواع سربی گرانتر هستند
لینک مرجع