انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من چند روز پیش چند تایی استراتون با 31 زدم دقتش در حد مگنوم گامو بود.انتظار یه ساچمه دقتی ازش نداشته باشین.
اگه تعداد بیشتری داشتم نقطه برخورد و ایناش رو هم می گفتم چه جوره.
ساچمه مسابقه ای نهایتا تا 15 متر میشه رو دقتش حساب کرد نه بیشتر از اون.بخصوص با تفنگ های قوی.
دکتر هیچ ساچمه ای تو ابادان پیدا نکردم به یکی از دوستان زحمت دادم تهران فقط استراتون پیدا کرد و خرید برام
بنظرت خرید بدی کردم؟ ایا این ساچمه انتظاری که ازش برای شکار تو مسافت 50-60 متری براورده میکنه یا از خریدش پشیمون میشم؟
اين چندتا عكس رو از سايت پيراميد گرفتم
Hollowpoint
[تصویر: CR-LHP22_zm1.jpg]
[تصویر: CR-LHP22_zm2.jpg]

Domed
[تصویر: Crosman-Premier-22-cal-Domed_CR-LDP22_pellet_zm1.jpg]
[تصویر: Crosman-Premier-22-cal-Domed_CR-LDP22_pellet_zm2.jpg]

Pointed
[تصویر: CR-P022_zm1.jpg]
[تصویر: CR-P022_zm2.jpg]

به نظر من كه كيفيت ساخت چنداني ندارن نصبت به jsb H&N falcon
(2012-08-14 05:04 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين چندتا عكس رو از سايت پيراميد گرفتم
Hollowpoint
.........

Domed
............
Pointed
......
به نظر من كه كيفيت ساخت چنداني ندارن نصبت به jsb H&N falcon
امیر جان اینها جزو بهترینهای دنیای ساچمه هستند اگر به ریویوها و کلیپهای موجود نگاهی بندازید میبینید در حد عالی هستند.
مثلا همین ساچمه هالوپوینت را من بارها تست کردم و الان هم باهاش کار میکنم توی 100 متر از همه بهتر و با افت کمتری میزد حتی از جی اس بی و باراکودا Khansariha (256) هم افتش کمتر بود و هم دقت بالائی داشت .
تازه جنس سرب نسبتا محکم و عجیبی داره و اثر بهتری روی هدفها داره خلاصه امیرجون همینطوری نزن تو سر مال اونم مالی که خورده Made in USA خخخخخخخخ. Khansariha (214)
د نشد امیر جون!!! شما داری اینارو با بهترین کیفیت و پرداخت که جی اس بی(شاید اف ایکس فقط تو پرداخت به جی اس بی برسه تا حدودی فالکن) هست مقایسه می کنی.ولی همه چیز پرداخت تنها نیست. با فرمایش علی آقا کاملا موافقم جزو معدود ساچمه هایی هست که آسون قر نمی شه.بگیری پشیمونت نمی کنه.

kingpaco جان نگران نباش شما برای شکار می خوای که کاملا جواب میده.من چون استفاده هدفزنی دارم واقعا یک سانت و دو سانت گروپ برام مهمه.تو شکار زیاد اون مقدار تاثیری نداره.ساچمه خوبی برای شکار گرفتی.Khansariha (8)
(2012-08-14 04:23 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید کراسمن کالیبر 5.5 کیفیتش بهتر از باراکودا باشه ولی 4.5 من خودم تست کردم و باراکودا 100% بهتر بود
از کیفیت ساخت و پرداخت ساچمه گرفته تا دقت و انتقال انرژی همش باراکودا از کراسمن بهتر بود
ولی من میگم کیفیت باراکودا 5.5 از 4.5 کمتره و تلرانس وزنی بیشتره حالا نمیدونم تا چه اندازه با حرف من موافق هستید

باراکودا 4.5 روی 52 من خیلی خوب میزنه ولی باراکودا 5.5 روی 2 تا pcp هاتسان و یه 56 امتحان کردم و خیلی دقیق نمیزد ، ولی در عوض jsb کالیبر 5.5 روی pcp خیلی دقیق میزنه ، jsb کالیبر 4.5 را هنوز تست نکردم.
جی اس بی 4.5 هم عالیه
به نظر من تو کالیبر 5.5 کراسمن از باراکودا بهتره ولی 4.5 باراکودا حتی از جی اس بی هم کم نداره
شایدم ساچمه باراکودای 5.5 که من استفاده کردم مشکل داشته ولی خیلیاش شل جا میرفتن و گیج میزد
ولی 4.5 خیلی کم از این موردا توش پیدا میشهKhansariha (8)
با سلام به استادان عزیز
می خواستم بدونم بهترین ساچمه واسه ی شادو 1000 چیست
با تشکر
روی شادو هزار اکثر ساچمه ها نسبتا خوب هستند ولی اگه جی اس بی 8 گرینی در دسترس داری از همه بهتره
ولی پرو مگنوم و مگنوم هم خوب جواب داده
هر چند قبلا این سوال پاسخ داده شده ولی باز هم میگم.برای قدرت شادو هزار بهترین ساچمه جی اس بی Exact Jumbo 15.89 گرینی میباشد.ساچمه فالکن هم برای مسافت های کمتر مناسب می باشد.
اقا احسان ببخشید پست شما رو ندیدم.
لینک مرجع