انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-14 08:58 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-14 02:04 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-12 08:30 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید که برا 470 کدوم ساچمه زیر رو بگیرم دقت و قدرت تخریب برام مهمه تا 50 متر اگه میشه ساچمه هارو مقایسه کنید ممنون ؟
1_کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 18 grin
3_jsb exact 16 grin
4-باراکودا هانتر یا هانتر اکستریم
و اگر ساچمه دیگری سراغ دارین معرفی کنید Khansariha (8)Khansariha (8)

بنظر من .
از لحاظ دقت جی اس بی حرف اولو میزنه و بالستیک خیلی بهتری هم(bc0.0310تا . 0.0330)نسبت به هالوپینت داره .هالوپینت لوله کثیف کن هم هست . بارکودا هم ساچمه خوبیه با بالستیک بالا ولی دقت اگزکت رو نداره .

ممنون از راهنمایی فقط 5.52 jsb بگیرم با 470 مشکل خیلی سفت جا رفتن رو نخواهم داشته دیگه کدوم بهتر هست ؟ 5.50 یا 5.51 و 5.52 ؟
خواهش میکنم من کالیبر 5.52 رو پیشنهاد میدم.
موفق باشید.
با سلام.

آقا من با مگنوم 350 خودم ساچمه گرين بالا دارم ميزنم مثل باراكودا 21 گريني !

مشكلي براي خان اسلحه و ديگر موارد پيش نمياد ؟

عجب تخريب وحشتناكي داره !
برای خان سلاح که نه اما برای واشر پیستون چرا!بهش فشار میاد و زودتر از موعد مستهلک میشه...
استاندارد فنری ها 16گرینه حالا به حساب مگنوم بودن یه 2 گرین هم میاییم رو وزن!بیشتر از 18 گرین استفاده نکنید؛جی اس بی 18 هم خیلی خوب جواب میده،همینطور کراسمن هالوپونت.

علی مددKhansariha (8)
درود دوستان... Khansariha (8)

مطلبی رو دوست عزیزمون profesor توی تاپیک ساچمه ی ایرانی نوشتن که برای من خیلی جالب بود...
ایشون فرمودن که ساچمه های با ته قیف مانند (مخروطی تیز) مناسب سلاح های ژول بالا نیستند
به فکرم رسید که یکی از دلایل مهمی که ساچمه های خانواده ی باراکودا سازگاری خوبی با پی سی پی ها از جمله ای تی ۴۴ ندارن میتونه موید همین مطلب باشه...
نظر دوستان چیه؟

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظر من از اونجایی که برای بالا بردن وزن ساچمه بجای افزایش طول ته مخروطش و پر میکنند اینطور به نظر اومده.
از طرفی ته دوکی نوک تیز باعث میشه فشار در مرکز ساچمه بیشتر بشه و اگر ساچمه خیلی دقیق ساخته بشه بنظر اینطوری بهتره ولی در ته پهن فشار در سطح بیشتری قرار میگیره یجورایی هدایت بهتری به همراه داره.

در بخش ادوات نظامی هم بحثی در این مورد با دوستی داشتم که میگفتند اگر ته تیر خالی باشه و هر چقدر نوک تیزتر باشه باید دقت ساخت تیر خیلی بیشتر بشه.
البته دلیلشونم این بود که سطح اتکای محل فشار کم میشه و مثالشون این بود که یه میخ از سر روی میز وا نمیسته ولی از ته چرا. چون سطح اتکای بیشتری خواهد داشت.
(2014-04-06 05:07 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)

مطلبی رو دوست عزیزمون profesor توی تاپیک ساچمه ی ایرانی نوشتن که برای من خیلی جالب بود...
ایشون فرمودن که ساچمه های با ته قیف مانند (مخروطی تیز) مناسب سلاح های ژول بالا نیستند
به فکرم رسید که یکی از دلایل مهمی که ساچمه های خانواده ی باراکودا سازگاری خوبی با پی سی پی ها از جمله ای تی ۴۴ ندارن میتونه موید همین مطلب باشه...
نظر دوستان چیه؟

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام والا منو اقا حمید (حکمی)بارها با باراکودا مچ تو فاصله25متر با ای تی خودم و مارادور اقا حمید تست کردیم ونتیجه خوبی هم داده البه متاسفانه در حال حاضر از گروپمون عکس نگرفتیم اما حتما عکس میگیریم تا نظر شما دوستان رو هم بدونم اما اینم واسم جالبه که جی اس بی 16 نسبت به کراسمن هالو پوینت گروپ جمع تری میده با اینکه بعد تست اکثر ساچه ها ای تی تفنگی هست که با ساچمه سنگین گروپ جمع تری میده تا کراسمن هالو پوینت و فالکونKhansariha (8)
(2014-04-06 05:51 PM)zaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام والا منو اقا حمید (حکمی)بارها با باراکودا مچ تو فاصله25متر با ای تی خودم و مارادور اقا حمید تست کردیم ونتیجه خوبی هم داده البه متاسفانه در حال حاضر از گروپمون عکس نگرفتیم اما حتما عکس میگیریم تا نظر شما دوستان رو هم بدونم اما اینم واسم جالبه که جی اس بی 16 نسبت به کراسمن هالو پوینت گروپ جمع تری میده با اینکه بعد تست اکثر ساچه ها ای تی تفنگی هست که با ساچمه سنگین گروپ جمع تری میده تا کراسمن هالو پوینت و فالکونKhansariha (8)

رضا جان منظور من تو فواصل بالاتر بود مثلا ۴۰ تا ۶۰ که اصلا باراکودا راضی کننده نیست... Khansariha (8)
من امروز 2 بسته باراکودا تهیه کردم و گفتم زود تست کنم که مثل جی اس بی ها نباشه
رفتم پشت بوم و با استفاده از میلدات هافاصله ی خودم تا همسایه ی(مقابل) کوچه مجاور رو اندازه گرفتم حدودا 80 متر بود
روی دیوار همون ساختمون با باراکودا گروپ گرفتم و گروپ خوبی از اب درومد.شاید باراکودا رو تفنگ من خوب جواب داده.
Khansariha (8)
Vicxtor [جان شرمنده اسمتونم فراموش کردم اتفاقا تو همین فواصل اقا حمید شلیکای موفقی داشته میتونین از خودشون هم جویا بشین اگه دقت کنین زمان پرتاب ساچه جی اس بی تو دوربین در یک لحظه یه انحراف به چپ یا راست رو داره و دوباره به مسیر اصلیش برمیگرده اما تی اس 22 یا باراکودا همچین رفتاری رو از خودشون نشون نمیدن و همون خط مستقیم رو طی میکنن تنها ایراد یاراکودا به خاطر ضعفش تو افت بیشتر برای مسافت های بالاست که بعد از طی مسیر 0 دوربین شروع به افت میکنه که با پیشگیری بیشتر نسبت به ساچمه های کراسمن یا جی اس بی قابل رفع هست اما دیگه باید مثل اقا حمید تفنگ و ساچمه موم دستت باشه
خیلی مخلصمKhansariha (8)
اتفاقا من که ساچمه باراکودا روی اکثر پی سی پی هایی که داشتم، چک کردم به نظرم خیلی ساچمه خوبی بود.حتی روی تفنگهایی که جی اس بی پرت و پلا میزد(مثل وایرخ 6 خان) باراکودا عالی بود
من تا حالا روی هر تفنگی که تست کردم خیلی خوب جواب داده .علی الخصوص پی سی پی های قوی
لینک مرجع