انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من اصلا قصد هیچ عبارتی را نداشتم و همینجوری بدون غرض گفتم

ولی با نظراتی که استادان درباره بالستیک و دقت وانتقال نیرو گفته اند بسسسسسسسسسسیار هم عقیده ام ولی در کل بنده زیاد اهل دور زدن وبرد نیستم ودقت برای من ببشتر اهمیت داره

در کل از دوستان متشکرم که این موضوع را به بنده یاد اوری کردن Khansariha (8)
من امروز با مگنوم 350 کالیبر 5.5 و ساچمه باراکودا دقیقا در فاصله نزدیک 50 متر یک کغار (فاخته- دو برابر یک قمری هست) زدم تا دویدم برسم جان به جان آفرین داده بود. فکر نمیکردم با مگنوم 350 و این ساچمه سنگین تو 50 متر دقیق بزنه . فقط بدیش اینه که این تفنگ لگد داره وگرنه ساچمش بسیار عالی است
اینم فایل pdf کمپانی h&n که دیدنش خالی از لطف نیست .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب و دیدنی بود ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: pointed_box.jpg][تصویر: torpedo_pellets.jpg]
به نظر شما چرا با اينكه ايران نمايندگي هاتسان داره ولي از اين ساچمه ها توي ايران خبري نيست؟
كسي امتحان نكرده ببينم چه جورين؟
دوستان می خوام ساچمه بگیرم به نظر شما گامو مگنوم هم بگیرم ساچمه خوبی هست دقت داره یا نه همون پرو مگنوم و مچ رو بگیرم؟
همش خوبه
هر نوعشاکه میخواهی انتخاب کن بدوبدو که حراجه تولینک زیر(شوخی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میگم فقط
[تصویر: jsb_exact.jpg]
ما که سردر نیاوردیم این لینک چیه خارجیه یا ایرانی؟
خارجی
عکس 96 نوع مدل ساچمه است
دوستان اگه کسی در مورد ساچمه bsa eliteتجربه و اطلاعاتی داره در اختیار ما هم بگذاره
ممنونمKhansariha (214)
لینک مرجع