انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-06 11:02 AM)HideTarget نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب سهیل منظورشون BB Pellet بود(کاملا کروی) Khansariha (399)

با سلام

ممنونم ايمان جان كه منظور بنده رو دقيقاً روشن كرديد. حالا از دوستان لطف كنن نظراتشونو در اين مورد بگن.
با تشكر
آقا مرتضی ما قدیما از 4.5 این ساچمه ها استفاده می کردیم با توجه به چیزی که خودم دیدم عرض می کنم که برای تفنگ بادی حداقل دو تا مشکل داشت یکی عدم دقت مخصوصا هر چه فاصله بیشتر می شد ودومی که خیلی خطرناک هم بود درصد بالای برگشت و کمانه در صورت برخورد به جسم سخت در فاصله نزدیک.یک بار یکیش دقیقا از بغل گوشم گذشت وبعد از اون دیگه طرفش نرفتم. ظاهرا بیشتر تو ایرسافت ها استفاده میشن که قدرت کمی دارن.Khansariha (48)Khansariha (8)
با سلام به دوستان من امروز یه بسته نوریکا جلد ابی گرفتم ۱۳۰۰۰ اما رو جلد ننوشته چند گرینه ونشم ننوشته زا تفنگ دیانا۲۷$زدم تخریبش کمتر از گامو مگنوم و مچ هستش نظر دوستان چیه
دوستان میخواستم برای دیانا 52 ساچمه رابیت مگنون بگیرم.فروشنده میگفت بسته ای 17000 (200 تایی)
به نظر شما ساچمه ها خوبه؟(برای شکارپرنده زیر 50 متر)
رابیت مگنوم اصلا دقت نداره .
دوستان دیروز بنده یه تستی کردم تا ببینم ساچمه بعد از چرب شدن با روغن چه رفتاری نشون می ده . با دو نوع ساچمه باراکودا و گامو مگنوم که تا حالا بهترین دقت رو ازشون گرفتم این کار رو انجام دادم.
خوب باید بگم اولین چیزی که خیلی جلب توجه میکرد زیاد شدن صدا بود و دودی که در نتیجه سوختن روغن تو لوله حاصل می شد. بعد افزایش قدرت(وفکر می کنم سرعت چون کرونو گراف ندارم ادعایی نمی کنم) چون ام دی اف 16 میل رو توی 20 متری مثل دریل سوراخ می کرد قبلا از پشت قلوه کن می شد.
واما قسمت دردناک قضیه افتضاح شدن دقت بود. تا حالا این قدر پرت نزده بودم که روم نشه گروپ بگیرم شده بود عینهول رنجر علیه السلام.
امروز که با آقا اسماعیل صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که احتمالا مقدار روغن زیاد بوده که این جوری شده واسه همین تصمیم گرفتم ساچمه ها رو با تینر 2000 بشورم تا روغنش بره وخشک بشه لوله تفنگ هم فکر کنم یه پاکسازی درست وحسابی می خواد.Khansariha (226)Khansariha (48)
(2011-10-08 11:08 AM)hossein2012 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میخواستم برای دیانا 52 ساچمه رابیت مگنون بگیرم.فروشنده میگفت بسته ای 17000 (200 تایی)

رابیت مگنوم ها اصلا دقت خوبی ندارن من خودم با 54 با این تیرها شلیک کردم ولی برای این فاصله من باراکودا رو بهت پیشنهاد میکنم من بسته ای 17000 می خرم ولی فکر کنم شهر های بالاتر 25000 تومان باشه ولی خیلی دقت خوبی داره مخصوصا تو فواصل بالاتر
(2011-10-05 11:20 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی ساچمه پروهانتر یا تی اس 10 سراغ داره؟می خوام برای 54 نظرتون چی

با سلام:
دوست عزیز ساچمه پروهانتر روی تفنهای دیانا بسیار خوب جواب میده و همیشه رو سفیدت میکنه ولی متاسفانه حدود 1 سال هست که کمیاب شده و ظاهرا شرکتی که وارد میکرده مدتی است که به دلایلی وارد نکرده. در مورد ساچمه تی اس باید بگم ساچمه خوبیه ولی اگه استفاده نکنی بهتره چون سنگین و محکمه به همین خاطر همبرد تفنگ رو کم میکنه و هم تفنگ رو از تنظیم خارج . این تجربه من بود .
(2011-10-08 06:34 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-08 11:08 AM)hossein2012 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رابیت مگنوم ها اصلا دقت خوبی ندارن من خودم با 54 با این تیرها شلیک کردم ولی برای این فاصله من باراکودا رو بهت پیشنهاد میکنم من بسته ای 17000 می خرم ولی فکر کنم شهر های بالاتر 25000 تومان باشه ولی خیلی دقت خوبی داره مخصوصا تو فواصل بالاتر

من با نظر دوستمون موافقم رابیت مگنوم به علت سنگینی دقت کمی داره ولی اگه بخوره گرگ رو هم از پا در میاره اگه قیمت مساله ای نباشه همون باراکودا خیلی خوبه.
رابیت مگنم بالاترین بالستیک رو در بین ساچمه ها داره ولی به دلیل شکل کاجی یا بلت بودنش دقت لازم رو توی اسلحه های بادی نداره .
(2011-10-06 01:28 AM)HideTarget نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا چند هفته آینده چند صد بسته پروهانتر به دستم میرسه،رسید خبر میدم
خودم به شخصه 31 ژول (251 متر برثانیه) را با 56 ازش گرفتم،زیر 60-70 متر قدرت ودقتش نسبت به قیمتش معرکه است

دوست عزیز ساچمه های پرو هانتر خوب جواب میده اگه رسید توی سایت خبر بده چند بسته میخوام ممنون ...09135454 منتظرم
لینک مرجع