انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-09-07 10:17 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا...اسم ساچمست...فکر کردی اسمی که میگیم فارسیه?!? خخخخخـ!
عکسش رو صفحه قبل گذاشتم...

امیر جان، برندش همون فالکونه یا جی اس بی؟ آخه یه جایی تو سایت دیدم (نمیدونم کجا، شاید تو همین تاپیک) که یه نوع ساچمه ی جی اس بی هست، در حالیه وقتی تو گوگل سرچ کردم شکل قوطی ساچمه با بقیه ی جی اس بی ها فرق می کرد!!!!!!
آره داداش محصول سفارشی هست ولی ساخت کارخونه جی اس بی
(2012-09-07 10:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-07 10:17 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر جان، برندش همون فالکونه یا جی اس بی؟ آخه یه جایی تو سایت دیدم (نمیدونم کجا، شاید تو همین تاپیک) که یه نوع ساچمه ی جی اس بی هست، در حالیه وقتی تو گوگل سرچ کردم شکل قوطی ساچمه با بقیه ی جی اس بی ها فرق می کرد!!!!!!
حنان جان فالکن توسط جی اس بی به سفارش همون فالکن ساخته میشه.
برای 34 (مگه 34 گرفتی؟) اول جی اس بی 15 بعد فالکن البته اگه 4.5 باشه اون جی اس بی میشه 8. فالکن تا 30 متر اول خیلی خوبه بعد افت ناگهانی پیدا می کنه.قوس منحنی حرکتش زیاده.
(2012-09-08 10:43 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-07 10:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنان جان فالکن توسط جی اس بی به سفارش همون فالکن ساخته میشه.
برای 34 (مگه 34 گرفتی؟) اول جی اس بی 15 بعد فالکن البته اگه 4.5 باشه اون جی اس بی میشه 8. فالکن تا 30 متر اول خیلی خوبه بعد افت ناگهانی پیدا می کنه.قوس منحنی حرکتش زیاده.

دیگه نزدیکه مهدی جان... Khansariha (219)
راستش یه شادو هزار یکی دو ماه پیش گرفتم که منو راضی نکرد (قدرتش بد نبود اما دقتش... خوب در حد گامو بود دیگه... 5/10) البته واقعا خوب تو تن می نشست و حس خوبی داشت، از حدود 20 متری باهاش گنجشک هم زدم با مگسک (البته فقط یک بار، خیلی هم دلم سوخت..... Khansariha (226))
بگذریم...
حالا خودت چه پیشنهادی میدی برای ساچمه؟ البته اینو بگم که من مثل خودت بیشتر هدف زنی می کنم تا شکار...
حنان جان گفتم که...
من اینا رو با 31 تست کردم.می تونی تو تاپیکش ببینی تقریبا درباره همشون توضیح دادم. برای هدفزنی اگه فکر فاصله دور به سرت نزنه فالکن خوبه.البته بدی عمده اش کمیاب بودنه. ولی من جی اس بی رو با هیچ ساچمه دیگه ای قابل مقایسه نمی دونم.یه گزینه دیگه هم که مطمئنا راضیت می کنه کراسمن هست. هم هالو پوینت، هم پوینتد.
خوب این اون چیزی که گفتم.ساچمه 4.5 جت(ارا)البته جعبه خالیه.
[تصویر: 13472283691.jpg]
اینم ساچمه شسته شده و روغن زده(یه تشکر هم باید از اقا سید بکنم به خاطر پیشنهادشون برای شستن)حالا دیگه میشه تو اسلحه گذاشت.
[تصویر: 13472283702.jpg]
لطفاً اورژانسی جواب بدین.می خوام تلفنی بخرم با اتوبوس برام بفرستن.
دوستان برای دیانا 54 پیشنهاد ساچمه 15 گرینی JSB دادن.این مدلش مناسبه؟
ساچمه تفنگ بادی JSB پلی مگ - JSB Polymag 5.5
کاليبر 5.5
تعداد : 200 عدد
وزن : 16 گرين
(2012-09-10 06:56 AM)msar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاليبر 5.5
بهترین ساچمه ای که دوستان معرفی کردند منظورشون جی اس بی اگزکت هست و نه پلی مگ . Khansariha (214)
[تصویر: Exact22.png]
جهت اطلاع شما ساچمه های پلی مگ دقت متوسطی دارند و بیشتر برای شکار جوندگان و یا رخنه بیشتر به جسمهای سخت و استخوانی مدنظر میباشند .
[تصویر: 13472548601.jpg]
(2012-09-10 09:05 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-10 06:56 AM)msar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاليبر 5.5
بهترین ساچمه ای که دوستان معرفی کردند منظورشون جی اس بی اگزکت هست و نه پلی مگ . Khansariha (214)
[تصویر: Exact22.png]
جهت اطلاع شما ساچمه های پلی مگ دقت متوسطی دارند و بیشتر برای شکار جوندگان و یا رخنه بیشتر به جسمهای سخت و استخوانی مدنظر میباشند .
[تصویر: 13472548601.jpg]
برای شکار پرنده پس jsb اگزکت دیابلو مناسبه؟
بله دوست عزیز jsb اگزکت برای شکار عالی هست.در کل بهترین ساچمه برای تفنگ شما jsb هستش.
لینک مرجع