انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا این دیابلو سرتخت ها رو من با دیانا 25 زدم کولاک می کنه.بهتر از مچ و نخجیر جواب می داد
همین که بقیه دوستان گفتند مال فنری های قدرت پایینه
وزنش زیر 0.9 گرین هستش . در حدود 0.85 گرین
محسن جان اشتباه نمی کنی داداش؟وزنش 0.84 گرمه که میشه حدود 12.93 گرین البته کالیبر 5.5 اش.Khansariha (8)
تفاوت ظاهری پرومگنوم های قدیم و جدید.کالیبر 4.5

سمت راست مدل قدیمی و سمت چپ مدل جدید هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه پرومگنوم که از داخل بدن پرنده بیرون آوردم.
رد خان بر روی ساچمه کاملا مشخصه.
اسلحه وایرخ80
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام یه ساچمه با قیمت فوق العاده مناسب معرفی کنم.Khansariha (215)
وزن: پرو مگنم ۴۵. گرم و پیمان ۵۰. گرم است(ساچمه ها را با ترازوی دیجیتالی وزن کرده ام)
دقت: در مقایسه با پرو مگنم دقت تقریبا مشابهی دارد.
قیمت: ۱۵۰۰ (دویست تایی)
به نظر من ارزش یکبار امتحان کردن رو داره!Khansariha (8)
من خودم برای فاصله های کمتر از ۳۰ متر از این نوع ساچمه استفاده میکنم.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
[تصویر: 13539447691.jpg]
[تصویر: 13539447692.jpg]
این رو قبلاً دوستان معرفی کردن و من هم یه 3-4 بسته اش رو دارم ولی مشکل اینجاست که دقتش به پای پرومگنوم نمیرسه و فقط4,5 ش اون هم تنها در اصفهان گیر میاد!
البته الان با گرون شدن پرومگنوم این ارزشش رفته بالا...
این ساچمه رو من 2سال پیش از اصفهان 45بستشو گرفتم.کالیبر4.5.دقت نسبتا خوبی داره.البته برای فواصل کم و نزدیک.میشه گفت تو ساچمه های ایرانی از همه بهتره.ولی برای شکار بخاطر جنس سربش زیاد مناسب نیست.چون خیلی نرمه و زود انرژیشو از دست میده.برای هدفزنی و شلیک به درو دیوار خوبه.
حدود 1ماه پیشم رفتم بگیرم کالیبر 4.5 نداشت و قیمتم 2000تومن بود.
سلام دوستان نظرتون در مورد سه مدل جي اس بي 5/4 - 500 تايي كه عكساش رو قرار ميدم اعلام نماييد . يكي از دوستان چند بسته خريده كه الان بكارش نمياد . و از نظر قيمت هم راهنمايي بفرماييد تا ببينم قسمت ما ميشه . از دوستان و اساتيد اقا مسيح و سهيل اقا و علي اقا و دوستان ديگر هم راهنمايي بفرمايند ممنون مي شوم Khansariha (8)

[تصویر: 02.jpg]
اون مدل که بسته ابی رنگ داره 8 گرینی هست اگر خواستی بگیری اون مدل رو بگیر برای مگنوم ها هم عالی هست مخصوصا برای گروپ گیری .برای شکار در فواصل نزدیک هم خیلی خوبه.
کیفیت ظاهری خیلی خوبی هم داره فکر کنم 40000 تومن بود تو فردوسی.
(2012-11-28 09:38 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نظرتون در مورد سه مدل جي اس بي 5/4 - 500 تايي كه عكساش رو قرار ميدم اعلام نماييد . يكي از دوستان چند بسته خريده كه الان بكارش نمياد . و از نظر قيمت هم راهنمايي بفرماييد تا ببينم قسمت ما ميشه . از دوستان و اساتيد اقا مسيح و سهيل اقا و علي اقا و دوستان ديگر هم راهنمايي بفرمايند ممنون مي شوم Khansariha (8)

[تصویر: 02.jpg]

با سلام

ساچمه های جی اس بی سر تخت در مسابقات جهانی و المپیک استفاده زیادی می شود و قهرمانان زیادی از آن استفاده می کنند ،نفر دوم در مسابقات المپیک لندن از کشور ایتالیا (نیکولو چامپریاننی ) و تیراندازان ملی کشورهای چک ، هند ،ایتالیا و....از این ساچمه استفاده می کنند قوطی سبز مخصوص تپانچه های بادی و گازی است وزن ساچمه 475/ گرم و قوطی زرد با وزن متوسط 520/ گرم برای تفنگ مسابقاتی و معمولی توصیه می شود و قوطی آبی با وزن 535/ گرم برای تفنگ های مسابقاتی و سلاحهای بادی پر قدرت توصیه می شود ، تو اصفهان یه شرکت به قیمت 45000 هزار تومان به تیراندازهای سالن می فروشد ،اگر خواستید بگید تا شماره تماسش را بهتان بدهم
اين بنده خدا قيمت خوب ميده بهم ! حول و حوش هر بسته 38 تومان . البته 10 بسته داره Khansariha (8)
لینک مرجع