انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان

لطفا راهنمایی بفرمایی مناسب ترین ساچمه برای 460 کالیبر 4.5 چه ساچمه اییه ؟/؟؟

با پرو مگنوم تست کردم افتضاح بود

با مچ گامو تست کردو نسبتا در 20 متر خوب بود البته بستش مال پار ساله

با تی اس 10 تست میکنم بعضیاش خوبه و بعضی پرت میزنه کلا توی یک جیبه از نظر وزن بسیار قاتی داره (با ترازو کشیدم )...دیونم کرد

با پرو هانتر هم بسیار شل تو لوله میره

راکت گامو هم مثل تی اس 10 بود

اینجا باراکودا نیست اما سفارش دادم برام بگیرن به نظرتون با باراکودا بهترین نتیجه رو میگیرم یا اگر شما پیشنهاد دیگه دارید راهنمایی بفرمایید Khansariha (8)
(2012-01-09 09:57 AM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز چند وقتی میشه که کیفیت ساچمه های خارجی هم کم شده به نظر شما دلیل چیه؟
ساچمه هایی مثل باراکودا و ts22 هم سمت ما کمیابه و متاسفانه وقتی پول هست ساچمه نیست و وقتی ساچمه هست پول نیست Khansariha (226)
کسی از دوستان از این نوع ساچمه استفاده کرده ؟
[تصویر: _22_prometheus_pellets_.jpg]
اگر استفاده شده درباره دقت و تراجکتوری اون توضیح مختصری بیان بفرمایدKhansariha (8)

فکر کنم این همون ساچمه های انفجاری باشه که فکر احتمالا تو ایرانم گیر نمیاد
پویا جون حتما باراکودا گروپی به مراتب بهتر از این ساچمه ها بهت میده شک نکن و بگیرش
آقا ممنونKhansariha (8)
دوستان در این لینک نحوه ی ساخت ساچمه ی انفجاری رو توضیح داده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم به یه نتیجه ای رسیدم که واسه ای تی 44 هیچی مثل باراکودا نمیشه....
با سلام خدمت دوستان گرامی
طی تماس دیروز با آقای حریری شرکت الماس ایشان گفتند تا زمان تثبیت وضعیت بازار ساچمه وارد نخواهند کرد.
(2012-01-25 12:59 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در این لینک نحوه ی ساخت ساچمه ی انفجاری رو توضیح داده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا هست:Khansariha (290)

ربطش رو هم من نفهمیدم
سلام دوستان
من به طور اتفاقی یه ساچمه نسبتا خوب ایرانی تو بازار پیدا کردم
این ساچمه مارکش دنیا هستش
البته من فقط سر تختشو پیدا کردم
نوک تیزش تو بازار نبود
این ساچمه فقط ایرادش اینه که یه خورده سبکه
عکس ساچمه رد شده از لوله رو ببینید:
[تصویر: sachmeh.jpg]
نسبت به بقیه ساچمه های ایرانی بهتره و کاملا فیت لوله هستش
دوستان اگر تونستن پیداش کنن یه گروپی باهاش بگیرن
منتظر نظرات شما هستم
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
با سلام
منم امروز ساچمه پرو مگنوم گرفتم که با قدیمیا فرق میکرد با اینکه همشون فیت جا میرن ولی روی اینا نوشته 7.56gr البته بگم اینا 4.5 هستن در صورتی که قبلیا 7.87gr بودن .حالا کدوم اصله
گامو جدیدا یه سری تغییرات وزنی تو ساچمه هاش ایجاد کرده اگه اطلاعات بیشتر بخواین تو سایت خود شرکت هم هست.
لینک مرجع