انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
البته من نظرم اینه که با 350 به 60 متر فکر نکن
اگه باراکودا یا جی اس بی داشته باشی نهایتا 45 متر میتونی ازش انتظار داشته باشیKhansariha (8)
با سلام
برای مگنوم 350 اگر توان مالی داری که فقط باراکودا اگرنداری تی اس 22 و پرومگنوم خوبه و لی مگنوم گامو زیاد جالب نیست ولی دوستان که میگن مگنوم 350 برای 40 متر مناسب است که دیگه باید گفت وایرخ 80 به درد 20 متر می خورد و من خودم با مگنوم سابقه شکار تا 40 و 50 متر را داشتم ولی با مگسک
مصطفی جان اگه ساچمه ارزون میخوای گامو مچ و تی اس 22 (اگه اشتباه نکنم برای 4.5 میشه تی اس 10 )بد نیست. من از هر دوتاشون استفاده کردم و برای شکار نتیجه خوبی گرفتم البته مگنوم 350 من کار کرده و فنرش هم ضعیف شده .شما هم باید ساچم سنگین استفاده کنید چون مگنوم 350 قدرتش زیاده و مستلزم استفاده از ساچمه سنگینKhansariha (256)
من با مگنوم 350 کالیبر 5.5 و سه نوع ساچمه گروپ گرفتم میتونی در قسمت گروپ نگاه کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-13 10:34 AM)mustafa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان گرامی
راستش من تازه عضو این سایت شدم و از شما بزرگواران راهنمایی می خواستم..Khansariha (8)

یه دیانا مگنام 350 کالیبر 4.5 خریدم و دنبال یه ساچمه برا شکار می گردم که تو فاصله ی 60متری دقت خوبی داشته باشه..

لطف کنن دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
راستی با گامو پرو مگنام و گامو مگنام تو فاصله ی 60 متری جواب نمیدهKhansariha (367).

jsb بهتره یا باراکودا..... و کدوم مدلش؟؟

شرمنده پر حرفی کردم.....بی نهایت سپاس گزارم[/size]

در مورد کالیبر 4.5 اطلاع ندارم ولی ساچمه کراسمن هالوپوینت با 350 در کالیبر 5.5 عالی جواب میده .در 4.5 هم یه تست بکنید فکر کنم نتیجه خوب بده .
سلام میخواستم ساچمه مناسب برای شکار برای دیانا 470 چی پیشنهاد میکنید
همچنین یه نوع ساچمه هم برای هدف زنی میخوام
با پرومگنوم تا 90 مترشکار داشتم که دقیقا خورده بود تو قلب شکار و در جا فریز شد ولی من چون تو 50 متر صفر کرده بود حدود 2.5 میلدات بالاترشو گرفتم
برای هدف زنی h&n سرتخت مناسب هست یا چی
از دوستان میخوام از گرون ترین به ارزونترین رو معرفی کنن
Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی برای تنظیم دوربین حداکثر چند ساچمه باید هدر بشه واین که اگه مثلا با پرو مگنوم تنظیم کرده باشم و بخوام با ساچمه دیگه تنظیم کنم مدام برای دوربین مشکلی پیش نمیاد که ؟ اگه بیاد قابل تعمیر هست یا نه ؟
اگه دوربینت باکیفیت باشه با تعداد کمی ساچمه میتونی صفر کنی البته به شرطی که ساچمه هم با کیفیت باشه چون در غیر این صورت و یکدست نبودن ساچمه ها، محل برخورد ساچمه ها تغییر میکنه و به همین خاطر هم میگن برای گروپ باید ساچمه ها دستچین بشه. ساچمه ها از نظر وزن و ضریب بالستیک و سایر مشخصات با هم فرق دارن که این روی مسیر پروازی اونها تأثیر میذاره و وقتی شما با یک نوع ساچمه صفرش میکنی ممکنه با ساچمه دیگه کمی انحراف دیده بشه که با تمرین زیاد دستت میاد چطوری از میلدات دوربین برای تصحیح نقطه برخورد اون ساچمه استفاده کنی و نیاز نیست دائم برای هر نوع ساچمه تنظیم دوربین رو تغییر بدی.
ممنون ولی اگه اطلاعی برای ساچمه مناسب دارین طبق نوشته قبلی قرار بدین ممنون
470 با 52 و 54 توی یک رنج هستند.
الان بازار ساچمه مناسب نیست. همون پرومگنومی که گیر میاد دستچینش کنی کار آدم رو راه می ندازه.
تو فاصله ی زیر 25 متر ساچمه های سرتخت خوبند.مثل مچ ، پرومچ و فاینال مچ
جی اس بی 15.89 گرین عالی جواب میده واسه هر فاصله ای ولی گرون و کمیابه.
سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون در مورد ساچمه milbro چیه ؟
انگلستانی هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من 5.5 جعبه قرمز واسه 350 و 54 استفاده کردم افتضاح میزد
لینک مرجع