انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان گل. من دیروز یه قوطی باراکودا پاور خریدم دوستان میخام بدونم کسی تجربه استفاده ازین ساچمه رو داره؟ قبلا خود باراکودا 10 گرین استفاده میکردم که واقعا رویایی بود. ولی هرچی گشتم پیدا نکردم. این ساچمه هم 10 گرین هست و فوق العاده سفت دامنه ضخیم. پالیش هم عالی. البته از جنس مس هست. ممنن میشم اساتید از تجربیاتشون بگن.
یا علیKhansariha (8)
(2016-10-09 10:10 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گل. من دیروز یه قوطی باراکودا پاور خریدم دوستان میخام بدونم کسی تجربه استفاده ازین ساچمه رو داره؟ قبلا خود باراکودا 10 گرین استفاده میکردم که واقعا رویایی بود. ولی هرچی گشتم پیدا نکردم. این ساچمه هم 10 گرین هست و فوق العاده سفت دامنه ضخیم. پالیش هم عالی. البته از جنس مس هست. ممنن میشم اساتید از تجربیاتشون بگن.
یا علیKhansariha (8)

اون ساچمه نظافت لوله است اصلا زياد نزن به خن اسيب ميرسونه
باراكودا مچ عاليه فردوسي زياده

[PISTOL]فشمي
(2016-10-09 10:10 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علیKhansariha (8)

سلام
این ساچمه مخصوص شکار هست که به دلیل سختی بالاتر اثر تخریبی بیشتری هم دارد. البته در لوله هایی که خان ضعیف شده و به قولی اخرای کار لوله هست هم به دلیل دقت بالاتر نسبت به بقیه ساچمه ها در این نوع لوله استفاده میشود. اما اگر تفنگتون خان سالمی داره استفاده از این ساچمه یا انواع مشابه ان توصیه نمیشود. چراکه استفاده مکرر از این ساچمه خان را اصطلاحا میخورد.
ارادت
(2016-09-27 09:46 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز بنده یک بسته جی اس بی 18 گرین 500 تایی خریدم البته دامنه اون ضخیم تر از مدل قبلی بود و اون برگه دعا خخخ زیر قوطی فلزی افتاده بود و گرنه مشخصات می گذاشتم . کلا در گالاتیان دامنه ضخیمتر بهتر جواب داد نصبت به مدل قبلی شاید به خاطر بیشتر درگیر شدن داخل لوله واین تجربه ی خوبی بود ... وحال سوال اینگه چه ساچمه ای برای بی تی مدل 60 ژول مناسب می دانید ؟؟؟
Khansariha (8)

جناب رومین عزیز
برای بی تی اگر با جی اس بی ها خوب میزند از مدل 25 گرین ان یا 34 گرینی که به تازگی وارد شده استفاده کنید اگر با جی اس بی ها خوب نتیجه نمیگیرید میتوانید از سامیانگ 28 و ادرخش 25 و دیسکاوری 14 گرین استفاده کنید. اما مستحضر باشید بهترین ساچمه برای تفنگ بی تی که با جی اس بی خوب نمیزند انواع باراکودا بخصوص باراکودا مچ میباشد.
ارادت
(2016-06-27 10:32 PM)hamsangar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی، طاعات قبول
اگرکسی از دوستان ساچمه های جی اس بی 16 و 18 رو برای گالاتیان تست کرده زحمت بکشه و نتیجه رو اعلام کنه
یه سایت خارجی 16 گرین رو سازگارترین ساچمه میدونه ولی اینجا برای گالاتیان 50 ژولی 18 رو مناسب میدونن
با تشکر

سلام
اگر گالاتیان شما ایرادی نداشته باشد بهترین ساچمه 16 گرین با دامنه نازک میباشد. این ساچمه با این تفنگ در سرعت 320 متر هم خیلی عالی میزند. برادرم در مسابقات بنچرست 75 یارد با گالاتیان و همین ساچمه بین اشتایر و کریکت ایستاد و دوم شد. البته 18 را هم خوب میزند ولی نه مثل 16 گرین.
ارادت
سلام دوستان تاحالا کسی ساچمه ای جز جی اس بی و باراکودا برا ای تی 44 استفاده کرده و راضی بوده باشه؟ مثلا ساچمه های گامو یا آذرخش یا بیژن (جدیدا قوطی فلزی) تاحالا کسی استفاده کرده و ب بنده پیشنهاد بده؟
ممنون از جواباتونKhansariha (8)Khansariha (8)
[quote='whitewolf' pid='273110' dateline='1481313934']
سلام دوستان تاحالا کسی ساچمه ای جز جی اس بی و باراکودا برا ای تی 44 استفاده کرده و راضی بوده باشه.
سلام.من ازساچمه پوینتد۱۸/۵ استفاده میکنم عالی میزنه.
(2016-12-10 11:56 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='whitewolf' pid='273110' dateline='1481313934']
سلام دوستان تاحالا کسی ساچمه ای جز جی اس بی و باراکودا برا ای تی 44 استفاده کرده و راضی بوده باشه.
سلام.من ازساچمه پوینتد۱۸/۵ استفاده میکنم عالی میزنه.

سلام دوست عزیز از ساچمه رنجر چیتا و رنجر دراگون من نتیجه خوبی گرفتم شما هم یه تست بکن
با سلام به دوستان من یه تفنگ گامو ویسپر ایکس 4.5دارم به نظر دوستان که تجربه دارن بهترین ساچمه برا تفنگ فوق که هم دقت داشته باشه و قدرت برا ش... کدوم ساچمه هست؟با تشکر
(2016-12-13 10:20 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان من یه تفنگ گامو ویسپر ایکس 4.5دارم به نظر دوستان که تجربه دارن بهترین ساچمه برا تفنگ فوق که هم دقت داشته باشه و قدرت برا شکار کدوم ساچمه هست؟با تشکر

سلام
دوست عزیز ش... با بادی ممنوع شده و دوستان این انجمن روی این موضوع به توافق رسیدن که دیگه حتی درموردش بحث هم نکنیم.
اما اگر ساچمه ارزون بخواهید ساچمه های اذرخش 2 بسیار خوب جواب میدن خصوصا اینکه وزنشون کردم همگی بالای 9 گرین بودند که برای قدرت تفنگ شما عالین.
اگر هم ساچمه خوب بخواهی خوب جی اس بی ها خیلی دقیق و مناسبند فقط گیراوردنشون کمی سختتر هست.
یه زمانی ساچمه های گامو با تفنگهای گامو خیلی مچ بودند ولی الان مثل قبل نیستند که بهتون پیشنهاد بدم.
ارادت
با تشکر از شما دوست عزیز.دوستان دیگه نظری دارن بفرماین.
امروز دو بسته ساچمه خریدم
پرومگنوم و رنجر چیتا
یه مقایسه ای بینشون انجام دادم و نتایج

-کیفیت ساخت و متریال رنجر بسیار بهتر از پرو مگنوم
-تمامی ساچمه های رنجر صاف و یک دست بدون جای قالب گیری و پلیسه و هرگونه چیز اضلفه برخلاف پرو مگنوم که کیفیت ساخت خیلی بد همشون جای خط قالب گیری روشون هست.
-پرومگنوم دستو سیاه میکنه در صورتی که رنجر رو هرچقدر هم دست بزنید بهشون دست سیاه نمیشه.
-و اما وزنشون که پرومگنوم افتضاح تمام هست و ساچمه 15.43 گرین از 0.94 گرم توشون هست تا 1.25 گرم و خیلی زیاد هم هستن.در زیر دوتا عکس قرار میدم خودتون مقایسه کنید.

پرو مگنوم به نظرم تحت هیچ شرایطی ارزش خرید نداره و رنجر خیلی بهتر هست تو این رنج قیمت.

[تصویر: IMG_20170424_233936_HDR.jpg]
[تصویر: IMG_20170424_205050_HDR.jpg]
لینک مرجع