انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
hide target جون منم خودم تالحظه اي كه بدستم نرسه مطمئن نيستم اون بالا هم نوشتم شايد 150 تومن بپره
حاضرم پول ترخيصم بدم اخه ايران مقررات سليقه اي هست اگه گيرندن كه خيلي خوبه همه ميتونن بيارن احتمالا من قرباني
اولم Khansariha (8)
اخه هنوز ساچمه ها بدست طرف تو خود امريكا نرسيده كه بخوادبفرسته خداكنه ديگه تو امريكا بهش گيرندن كه براي ايران داري مهمات ميفرستيKhansariha (219)
آقا خدا نكنه ،چه قربانيي؟!!! شده ماموراي گمرك را قرباني كني نبايد قرباني بشي چون واقعا قانون مسخره ايي
ساچمه 5.5 مثل پشكل ريخته همه جا اينا به 10-20 بسته ناقابل گير ميدن!
از اينكه امريكا مشكلي نيست و گير هم نميدن خاطرت جمع،كارشناسهاي پستي اونجا مثل كارشناسهاي اينجا بيشعور نيستن كه فرق رنج فايندر و دوربين دوچشم شكاري را ندونند،از اون طرف كه اصلا نگرانش نباش
پول ترخيص كه رو شاخشه اونم دوبل و سوبل ولي مهم اينه كه نذاري بارت را ديپورت يا مصادره كنند
قبل از رسيدن به پست حتما مدارك معتبر داشته باش كه نشون بده اينها مربوط به تفنگ باديه
يه پيشنهاد ميكنم:
از اونجا كه ماموراي گمرك خنگتر از اين حرفان،شما به آشنات بگو كه كل ساچمه ها را 45 دلار فاكتور كنه بعد به همراه بار بفرسته
چون طبق قانون به كالاي زير 50 دلار حق ورودي نميخوره( حتما اين كار را بكن)
بعد هم بگو مثلا بسته اي 3-4 دلار در اومده(در اولين برخورد با مامورين بگو كه اينها همش هديه است شايد كوتاه بيان)
در ضمن اگه اصفهان فرستادي 1-2 روز قبل از اينكه برسه بهم پيام بده تا راهنماييت كنم خدايي نكرده مصادره نشن
Khansariha (214)
دمت گرم بالاخره شما سر اون لوازمي كه خريدي يه تجربه اي داري ما كه دفعه اولمونه ايشالا مشكلي پيش نياد يه
دوربين خوبم ميخواستم كه با اين اوضاع ترسيدم بخرم هم از خارج تحريميم هم از داخل . راستي يه سوال از امريكا مستقيم ميادايران يا ميره تهراني جايي؟جاي ديگه بسته رو بازنميكنن؟چجوري بايد فاكتورش كنه تو پست امريكا ؟Khansariha (8)
از امريكا ميره تهران،معمولا 1 هفته اونجاست و بعد مياد اصفهان
فقط توي گمرك اصفهان بسته را باز ميكنن بعد باتون تماس ميگيرن براي توضيحات(كه تو پست قبلي اشاره كردم)
فاكتورش خيلي سادست،اونجا يه فرمي را ميدن به آشناتون كه ارزش كالا را بنويسه(البته خود كارشناسا هم بر آورد ميكنند)،اين كار براي بيمه كردن بار هست،خوب هر چه قدر بار ارزان تر باشه در نتيجه ميزان ريسكش براي پست اونجا مياد پايين،خوب وقتي آشناتون بنويسه 45 دلار ديگه اونا حرفي ندارن(خيلي هم حال ميكنن)
برگه در يه قسمتي از باكس پستي قرار ميگيره ،وقتي رفتيد پست حتما فاكتور را دربياريد،يا زير باكس هست يا بغلش

زنده باد پست ايرانKhansariha (256)
اقا میون کلومتون ساچمه رو از دبی وارد کنید راحتتر نیست؟
امين جون دبي كسي رو نداريم مگه اينكه خودمون براتفريح بريم بياريم كه اونم همين مكافاتا رو داره شايدم بدتر

با اين اوصاف شايدم بيشترازيه ماه شد زنده ياد پست وگمرك ايران!!!!!!
(2011-04-14 10:03 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میون کلومتون ساچمه رو از دبی وارد کنید راحتتر نیست؟

بله خيلي راحتتره در صورتي كه مستقيم از دبي وارد بشه(كاهش هزينه پست،از نظر زماني و خوب امارات كشور دوست و همسايه است)
ولي..............
زمان ترخيص همون آشو همون كاسه استKhansariha (214)

البت قاچاق يه بحث ديگست كه نريم سمتش بهترهKhansariha (256)
سلام به همگی
میخواستم برو بچ با تجربه در2 مورد زیر یکم منو راهنمایی کنن:

1- ساچمه خوب از لحاظ دقت برای هدف زنی
2- ساچمه خوب از لحاظ قدرت

اگه میشه مدل رو بگید و بگید توی ایران چند هست

من یک آشنا توی اسپانیا دارم میخوام ببینم اینجا چنده و اونجا میشه به چه قیمتهایی تهیه کرد و ببینم اگه بصرفه باشه با توجه به اینکه یکی از دوستان کارت بازرگانی داره از اونجا برای خودم و دوستانی که مشتاق باشن وارد کنم .
ممنون از همگی دوستان
دوست عزیز اول نوع تفنگ و کالیبرش رو بگیدKhansariha (8)
ببخشید یادم رفت نوع اسلحه و کالیبر رو مشخص کنم

نوع اسلحه pcp - RANGER BT65 RB
کالیبر5.5

ببخشید 2 سوال برام پیش آمد؟؟!!

جدا از کالیبر ، مگه باید ساچمه رو با توجه به نوع اسلحه انتخاب کرد ؟؟؟

یعنی از طریق صحیح و خطا نوع ساچمه مناسب رو پیدا میکنند ؟؟؟
لینک مرجع