انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این دو ساچمه در سلاحهای بسیاری زیادی سازگاری داشته اند,

البته به غیر از این دو ساچمه Crosman Accupell Dome هم بسیارپرطرفدار است.
(2012-09-22 10:39 PM)kami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دو ساچمه در سلاحهای بسیار زیادی سازگاری داشته اند.
البته به غیر از این دو ساچمه Crosman Accupell Dome هم بسیار پرطرفدار است.

سلام آقا کامی جون... Khansariha (8)
یعنی این ساچمه های airarms و crosman accupell تو ایران پیدا میشن؟ Khansariha (219)
سلام... انشالله پیدا میشوند و اگر یادمان باشد در اوایل تاسیس این سایت به غیر از گامو در ایران چیزی یافت نمیشد و الان تا انجا که من اطلاع دارم ساچمه های مرغوبی مثل JSB را برخی عزیزان در این سایت برای فروش اعلام می نمایند.
دوستان آیا ساچمه RWS R10 سر تخت هست؟؟؟؟

آیا مدل سر گرد با کیفیت و قیمت مناسب جهت دیانا 45 چیزی سراغ دارید؟؟؟؟
(2012-09-22 11:08 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کراسمن پریمیر - جی اس بی اگزکت - فالکون
ببخشید حواسم به قیمت نبود... Khansariha (8)
فکر کنم فالکون به نسبت قیمت پایین تری داره...
دوستان توجه کردید تو این انجمن به این در اندشتی تاپیک جامع معرفی انواع ساچمه نداریم؟؟؟؟

برام یه ابهام شده ایم قضیه

یکی لطف کنه و یه تاپیک جهت معرفی جامع انواع ساچمه بزنه....یکی که کلکسیون ساچمه داره

(2012-09-22 11:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-22 11:08 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کراسمن پریمیر - جی اس بی اگزکت - فالکون
ببخشید حواسم به قیمت نبود... Khansariha (8)
فکر کنم فالکون به نسبت قیمت پایین تری داره...

[تصویر: 13483441291.jpg]

دکتر جان منظورتون این مدله؟؟؟

دوستان کسی قیمت این مدل ساچمه رو میدونه؟؟؟

رو دیانا 45 خسته چطور جواب میده؟؟

jsb exact
8.4 gr
احسان جان، آره منظورم همین بود، من خودم یه بسته ۴.۵ اش رو از اصفهان (شرکت خدنگ افزار) گرفتم، رو شادو که فوق العاده جواب داد.......... Khansariha (219)
واقعا کیفیتش مثل همین عکسیه که گذاشتی Khansariha (219)، البته رو قوطیش برچسب داره و وقتی من زنگ زدم بهشون گفتن که خود چک همینجوری زده (حالا خدا عالمه!)
قیمتش هم الان باید حدود ۳۲ تومن تو کالیبر ۴.۵ (۵۰۰ تایی) و ۴۳ تومن تو کالیبر ۵.۵ (۲۵۰ تایی) باشه... Khansariha (226)
به نظرت 8.4 برا اسلحه من سنگین نیست؟

دیانا 45 از شادو 4 ژول حدودا ضعیفتره

حدود 14-15 ژول قدرت داره

اساتید گرامی نظرشون رو اعلام کنند لطفا...

داش مسیح به نظرتون برا من چه ساچمه ای بهتره؟

بیشتر می خوام سر گنبدی یا گرد باشه
احسان جون این ساچمه جی اس بی که دوستان گفتن بهترین ساچمه برای تفنگ های 15-16 و حتی 20 ژول هست
و ساچمه r10 هم سر تخت هستKhansariha (8)
البته این جی اس بی خیلی کم یاب شده
تبلیغی از ساچمه Baracuda Hunter Extreme در نمایشگاه IWA در المان.

[تصویر: 6i62hikfyotqf9jsc5x.jpg]
لینک مرجع