انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به درخواست ham عزیز عکس از ساچمه ی الماس 4.5 رو برا دوستان میزارم

[تصویر: 13756122311.jpg]

به براقی ساچمه دقت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیفیتش نسبت به پرومگنوم که بهتر به نظرمیرسه.
تستش چطور بود؟خوب جواب داد؟
سلام با سلاح دیانا 34 کلاسیک t05 بلاخره 500 تا شلیک با ساچمه پرو مگنوم داشتم.حالا لگد تفنگ کمتر شده."دوربین هم محکم کاری کردم و بستم"می خوام اهداف در فاصله 10الی 40 متر را با دوربین بزنم فردا میرم ساچمه بخرم
چه ساچمه ای بخرم که دقیق باشه؟ ts-22 یک بسته آکبند دارم خوبه یا ببرم عوض کنم؟
دوست عزیز ts-22 برای تفنگ شما خیلی سنگینه و کیفیت خوبی هم نداره.شما که اصفهان هستی از دوستان دیگه که اونجا هستن آمار بگیر اگه تونستی جی اس بی بگیر و خیال خودتو راحت کن. در ضمن یادت باشه دوربینت رو هم باید با همون ساچمه صفر کنی.
دوست عزیز از ساچمه های پرومگنوم و مگنوم و مچ استفاده کنی نتیجه خیلی بهتری میگیریKhansariha (8)
تشکر از جوابتون
لطفا یک عیب و مزیت از هر کدوم بگید یا حدقل بگید تجربه کار با کدوم را دارید و کدوم را خودتون می پسندید
نه اصلاالماس کیفیتش چنگی به دل نمیزنه تو همین عکس دوستمون هم میشه چندین مورد ایراد پیدا کرد
[تصویر: 13756361511.jpg]
(2013-08-04 08:39 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اصلاالماس کیفیتش چنگی به دل نمیزنه تو همین عکس دوستمون هم میشه چندین مورد ایراد پیدا کرد
[تصویر: 13756361511.jpg]

من 3 مدل را تست کردم واقعا افتضاح بود.استاندارد اکستریم و پروفشنال
(2013-08-04 08:37 PM)Sheriff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از جوابتون
لطفا یک عیب و مزیت از هر کدوم بگید یا حدقل بگید تجربه کار با کدوم را دارید و کدوم را خودتون می پسندید

اگه یه نگاهی به تاپیک مینداختین،یه چیزایی دستگیرتون میشد!
کلا ساچمه های گامو که ایران میاد(خدا میدونه کجا تولید میشه!)کیفیت و دقت انچنانی ندارند،متوسط هستند.
مچ برای مسافت های 10 متر الی 15 متره
پرومگنوم هم مخصوص شکاره و تخریب بالایی داره و برای هر فاصله ای تا 20الی30متر خوبه،البته دوستانی هستند که با همین ساچمه بالای 30 متر هم شکار زدند اما بستگی به ساچمش داره،نگام خرید دقت کنید که پلیشه نداشته باشه،و کیفیتش نسبتا خوب باشه.
مگنوم رو بنده پیشنهاد نمی کنم،پایین تر از پرومگنومه!
اما جی اس بی و کراسمن از هر لحاظ عالین،کراسمن هالوپونت مخصوص شکار
جی اس بی هم همه نوع داره،مچ و اگزکت و استراتون و... با گرین های متفاوت
شما جی اس بی 15.89بگیرید عالیه،البته ساچمه های کراسمن و جی اس بی قیمت بالایی دارند و نسبتا نایاب.(با اگزکت هم میتونید شکار بزنید هم گروپ حرفه ای بگیرید)
استراتون هم نوک تیزه و باید رو اسلحتون تست بشه اما اگزکت بگیرین عالیهKhansariha (219)
مقايسه عكس دوستمون جناب flower از ساچمه الماس با عكسي كه من از پرو مگنوم گرفتم !
[تصویر: 13756122322.jpg]
[تصویر: 13754454411.jpg]
با اين اوصاف صد رحمت به پرو مگنوم
حد اقل ميتونم بگم نوع خوبش تا 35 مترو جوابگو هست
لینک مرجع