انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
رضا چان به نظر من جی اس بی اوله. باراکودا هم بعد از اون.البته اگه کراسمن ها رو تهیه کنم صد در صد اونا رو هم تست می کنم تا نتیجه رو ببینیم.
این ساچمه رو من پارسال گرفتم.Khansariha (8)
برای تفنکهای تا 50 زول jsb فوق العاده است ولی برای قدرتهای بالاتر سامیانک بینظیره
سلام
اینم عکس تعدادی ساچمه
اسمها بالاشون نوشته.
نمره 20 فقط مال باراکوداست هم 4.5 و هم 5.5
گرو مگنوم هم به هر جی خورد میپوکونه و اندازه یه گردو ازش برمیداره
فیلد تارگت هم در تفنگ های قدرت متوسط دقت قابل قبولی داره و مخرب تر از باراکوداست.
رابیت مگنوم هم که از بس کیپ جا میره و قویه میترسم خان و بقیه تجهیزان را داغون کنه اما واقعا" قدرت داره و حتی میتونه بشکه 220 لیتری را از فاصله نسبتا" دور سوراخ کنه
تی اس هم که فقط یه گرین ازش مونده و بد جوری کیفیت و دقتش کم شده.حتی 4.5 هاش از لول تفنگ میوفتن بیرون.
پرومگنوم هم اگه اصل گیر بیاد خوبه.مدل توی عکس اصله.
در کل ساچمه ای که کیپ نباشه مفت نمی ارزه و داغونه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم مدل جی اس بی از بقیه واسه 54 مناسبه؟
احتمالا اگزکت جامبو 15.89 گرینی.
(2012-06-09 10:05 AM)wildlife نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم عکس تعدادی ساچمه
اسمها بالاشون نوشته.
نمره 20 فقط مال باراکوداست هم 4.5 و هم 5.5
گرو مگنوم هم به هر جی خورد میپوکونه و اندازه یه گردو ازش برمیداره
فیلد تارگت هم در تفنگ های قدرت متوسط دقت قابل قبولی داره و مخرب تر از باراکوداست.
رابیت مگنوم هم که از بس کیپ جا میره و قویه میترسم خان و بقیه تجهیزان را داغون کنه اما واقعا" قدرت داره و حتی میتونه بشکه 220 لیتری را از فاصله نسبتا" دور سوراخ کنه
تی اس هم که فقط یه گرین ازش مونده و بد جوری کیفیت و دقتش کم شده.حتی 4.5 هاش از لول تفنگ میوفتن بیرون.
پرومگنوم هم اگه اصل گیر بیاد خوبه.مدل توی عکس اصله.
در کل ساچمه ای که کیپ نباشه مفت نمی ارزه و داغونه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم با همه اینا به جز ts22 شلیک کردم تفنگم هم 4.5 هست
همونطور که انتظار میره باراکودا از همه بهتره
کرومگنوم و فیلد تارگت تقریبا در یک رده هستند
البته منظورم دقت هستKhansariha (48)
(2012-06-09 03:38 PM)arkantus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم مدل جی اس بی از بقیه واسه 54 مناسبه؟

15.89 گرین برای این اسلحه عالیه و جی اس بی 13.43 گرین یا فاکن هم به همین صورت .
درود به همه دوستان
ساچمه باراکودا با 90 درصد تفنگها چه پی سی پی و چه فنری دقت عالی داره و معروفیتش هم
برای همینه چون هیچ ساچمه دیگه ای با 90 درصد تفنگها جور نیست.(طبق ریویوهای مختلف در سایتهای مختلف خارجی و تجربیات اکثر دوستان حرفه ای در داخل کشورمون)
در ضمن به خاطر وزنش برای فواصل دور بالای هفتاد متر عالیه.
من کلی گفتم چون دوستان جزئیات رو به طور کامل بیان کردند.
موفق باشین.
من دوتا مدل ساچمه پرومگنوم دارم که یکیش داخلش تیره ترویکیش داخلش براق هستش به نظرشما کدومش بهتره ؟تی اس22 هم دارم که مفت نمی ارزه چند صد رحمت به پرومگنوم ها
دوستان باراکودا 4.5 چند گرینه؟برای قدرت وایرخ 80 خوبه؟
لینک مرجع