انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-09-18 03:39 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
آقا کسی سامیانگ 28 گرینی سراغ داره قیمتش چنده و به درد کندور میخوره میخواستم بگیرم

شرکت زوبین داره بسته ای 17000 تومن
باید خودت تست کنی ولی بنظرم با توجه به وزن زیادش برای کندور خوب باشه
(2011-09-17 01:29 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون برای یه اسلحه 16 ژولی مثل دیانا 35 مناسبترین ساچمه تو فواصل بیشتر از 40 متر کدوم هستش؟
premier hollow point
BSA intercetor
BSA elite
BSA storm
Baracuda
Crosman نوک تیز

نظرتون در موردBSA interceptor چیه؟؟به نظر میرسه ساچمه خوبی باشن؟؟؟ وقت نکردم همه صفحات رو بخونم شاید قبلا اشاره شده باشه ولی از دوستان اگه اطلاعاتی دارن لطفا ما رو بی نصیب نذارن.Khansariha (8)
دوستان عزیز ممنونKhansariha (8) از راهنماییتون. من خودم کلی ساچمه بارا کودا با 54 شلیک کردم خیلیم راضی بودم ولی به خواطر وزن زیادش(21 گرین) میترسم رو 35 (22.) جواب نده و افتش زیاد باشه و در مورد ساچمه کراسمن اطلاعات دقیقی ندارم که چند گرین هستش و اگه میشه بگید منظورتون از کراسمن کدوم یکی از مدلهاشه؟؟؟؟و یه مشکل دیگه که کراسمن داره اینه که خیلی کم گیر میاد.من الان برای 35 از دیابلو استفاده میکنم و برای فواصل 40 تا 50 گروپ15-10 سانتی میده و نفوذ و انرژی ساچمه هم تو فاصله 50 متری برای من قابل قبول بود و مطمعنم حتما میتونه شکار رو از پا در بیاره ولی دقت کم ساچمه این اجازه رو نمیده که به طرف شکار شلیک کنم. حالا من دنبال یه ساچمه بهتر میگردم که این فاصله رو به 2-5 سانتیمتر برسونه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این هم بهترین و دقیق ترین ساچمه ایی که من تا کنون دیدم نزدیک 5 سال پیش از خود بلاد دور اوردم وقتی با بنجامین مارادور با این ساچمه شلیک میکنی انچنان قدرتی دارد که غیر قابل وصف میباشد الیاژ ساچمه از چند نوع فلز همراه با سرب میباشد. دقت مثل المپیکKhansariha (8)[تصویر: IMAG0343.jpg][تصویر: IMAG0345.jpg][تصویر: IMAG0346.jpg]
دوست خوبم ساچمه های کراسمن 14.3 گرینی هستند در وحله اول اولترا مگنوم و اگر پیدا نکردی هالو پوینت تو اصفهان هالو پوینت گیر میاد
قیمتا رو مقایسه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گرامي

آقا دويد اين ساچمه هاي كارسمن گوپرهد رو از كجا مي شه تهيه كرد -- توي فردوسي كه نبود يا شايد براي دوستاي خودشون نگه داشتن -- جايي سراغ داري Khansariha (8)
راستي قيافه اون خيلي شبيه به بي اس آ اليت هستش از نظر وزن هم يكي هستن -- آيا از نظر دقت تا به حال با هم مقايسه شون كردي ؟
دوست خوبم کراسمن هالو(14.3گرین) اصفهان 28000تومان و جی اس(15.9گرین) 36000تومان
جی اس ساچمه نرمی هست در کل فکر کنم کراسمن بهتر باشه
این ساچمه ها در ایران نیست. این مدل کراسمن بسیار دقیق بسیار الیاژ محکم و بی نظیر.میباشد. اگر دوستان از این ساچمه جایی سراغ دارند.بنده حتما میخواهم.ممنونKhansariha (8)
داوید جان اصفهان موجود هست
(2011-09-19 08:48 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساچمه ها در ایران نیست. این مدل کراسمن بسیار دقیق بسیار الیاژ محکم و بی نظیر.میباشد. اگر دوستان از این ساچمه جایی سراغ دارند.بنده حتما میخواهم.ممنونKhansariha (8)
ديويد جان،كراسمن كاليبر 4.5 تهران هست ولي 5.5 نياورده بود.بازم ازش مي پرسم خبر مي دم.
لینک مرجع