انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-04-18 08:55 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
کسی تجربه تیراندازی با تی اس 22 گامو کالیبر 5.5 رو داشته ؟ تفنگ مگنوم 350
گروپ گیریش چطوره ؟
تایپیک گروپ گیری ها زیاد ازش تعریف نشده تا جایی که می دونم برای 350 ، باراکودا و بعدش تی اس22 رو توصیه می کنن!
نظرتون چیه ؟ بهتر از پرومگنوم عمل می کنه >؟

با سلام
با مگنوم 350 گروپش از پرومگنوم بهتره . ولی برای 350 هیچ چیز باراکودا نمیشه.
(2012-03-08 09:31 AM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من تجربشو دارم.....کامران درست میگه تا 5 بسته هیچ موردی نداره اما بیشترش ممنوعه.

.
.
.
.
.
Khansariha (256)

ممنوع . فكر نكنم چون با يكي از دوستان صحبت كردم كه لوازم شكار مياره . گفت اگه ممنوع باشه يك دونه هم نمي توني بياري از يه تعداد كه بيشتر بياري هزينه گمركي تعلق مي گيره
دقیقا منم منظورم هزینه گمرک بود نه اینکه ممنوع باشه.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
(2012-04-18 08:55 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
کسی تجربه تیراندازی با تی اس 22 گامو کالیبر 5.5 رو داشته ؟ تفنگ مگنوم 350
گروپ گیریش چطوره ؟
تایپیک گروپ گیری ها زیاد ازش تعریف نشده تا جایی که می دونم برای 350 ، باراکودا و بعدش تی اس22 رو توصیه می کنن!
نظرتون چیه ؟ بهتر از پرومگنوم عمل می کنه >؟
دوست عزيز براي 350 بهتر از هر ساچمه اي هالوپوئنت هست بسيار بهتر از باراكودا و تي اس 22 . 350 نسبتا تكونش زياده واون هم بخاطر فنر قوي اون هست كه بعد از مدتي بهش عادت مي كني و قلقش دستت مياد . شرمنده من تجربه خودم رو گفتم . مخلص شما
از راهنمایی دوستان ممنون
متاسفانه وقتی مصرفت زیاد باشه دیگه باراکودا و هالو پوینت واقعا هزینه بر می شه
بهر حال خوشحالم از راهنمایی دوستان و استفاده از تجربه شون
سعیمی کنم تو چند هفته آینده گروپی از تی اس 22 با تفنگ 350 براتون بزارم
(2012-04-16 07:09 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که 18 گرینی jsb روی at44 long تست کردند توی چند متری افت داره؟

کسی تست نزده
دوستان امروز چند مدل ساچمه با والتر 1250 کالیبر 5.5 تست کردم همه تیر رو تیر بود تو فاصله 40 متر.ساچمه هایی که تست کردم چی اس بی 15 .18 .25 وسامیانگ 28.دی استیت 29 .باراکودا21.5.فقط نقاط برخورد متقاوت بود که کاملا طبیعیه
داداش لااقل عکسشو بذار بچه هام استفاده کنند.مرسی
من یک بسته نخجیر آمل خریدم واقعا نسبت به ایرانی ها خیلی خوش تراشه.تهش گرد گرد.
دوستان کسی تجربه ای داره ازش؟
من یه بسته تی اس22خریدم که خیلی شل جامیره تولوله وانگار که خالی شلیک میکنی ازنظردقت هم مثل پرومگنوم هستش به نظر شما به تفنگم ضرری داره یا چون سنگینه مشکلی پیش نمیاد؟
لینک مرجع