انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-28 12:57 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-27 03:03 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و اساتیدی که تجربه سوماترا 500 دارند این تفنگ بهترین گروپ رو با چه ساچمه ای داره؟؟

به ترتیب امیر جان سمیانگ.جی اس بی 15 و 18 گرین . بارکودا

دقیقا
من هم به همین نتیجه رسیدم
دوستان به غیر از گامو, ساچمه خارجی ارزون قیمت چی داریم؟
بی اس آ هم رنج قیمت خوبی داره و به نظر من از گامو بهتره.4.5 اش هم هنوز تو بازار هست.نمایندگی های گامو (گلک) دارن.
من برای خرید BSA به نمایندگی گامو رفتم متاسفانه تمام کرده بود . ساچمه بسیار خوبی برای همه فنری های دیانا هست و بسیار خوش تراش و بدون پلیسه هست . جایی پیدا کردم میگفت بسته ای 20 تومن !!!
گلک یه ماه پیش 500 تایی 4.5 گرفتم 11 تومان... اونی که شبیه پرو هانتر گامو هست ...
از نظر کیفیتی مثل گامو بود کمی صیقلی تر...
صفحه 10 یا 11 هم فکر علی آقا گروپ گذاشتن...
در کل از نظر گروپ فرقی با گامو نداره شاید کمی بهتر باشه...
5.5 هم گیر نیاوردم تا تست کنم...
دوستان کسی از ساچمه jsb جامبو مچ کالیبر 5.5 استفاده کرده؟
کلا سبک ترین ساچمه برای کالیبر 5.5 چی هستKhansariha (8)
به نظر خودم تو 5.5 های سبک گامو مچ و اچ ان دیابلو و bsa elite و همین جی اس بی که گفتم خوب هستند
دوستان نظر دیگه ندارن؟
سوالم به خاطر فهمیدن ین بود که در تفنگ های 5.5 با قدرت کم مثل دیانا 35 کدام ساچمه ها سرعت بیشتری دارند
خودم با دیانا 35 و گامو مچ و دیابلو شلیک کردم
Khansariha (8)
احسان جان این ساچمه هایی که نام بردید(مچ و دیابلو) از لحاظ وزنی برای 35 خوبن.ولی به خاطر نوع شکلش از لحاظ آیرودینامیک مثل ساچمه های سرگنبدی نمیشه.
بنظر من ساچمه هایی مثل پرومگنوم اگرچه سنگین ترن،ولی بالستیک بهتری دارن.
پرومگنومو تست کن ببین چطوره!! Khansariha (8)
(2012-08-31 11:07 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی از ساچمه jsb جامبو مچ کالیبر 5.5 استفاده کرده؟
کلا سبک ترین ساچمه برای کالیبر 5.5 چی هستKhansariha (8)
به نظر خودم تو 5.5 های سبک گامو مچ و اچ ان دیابلو و bsa elite و همین جی اس بی که گفتم خوب هستند
دوستان نظر دیگه ندارن؟
سوالم به خاطر فهمیدن ین بود که در تفنگ های 5.5 با قدرت کم مثل دیانا 35 کدام ساچمه ها سرعت بیشتری دارند
خودم با دیانا 35 و گامو مچ و دیابلو شلیک کردم
Khansariha (8)

به نظر با توجه به قدرت 35 با ساچمه فالکون که 13.43 گرین وزن دارد و ساچمه سبکی برای کالیبر 5.5 محسوب میشود به بیشترین سرعت برسه.
درسته رضا جون
ولی این ساچمه فالکون خیلی کمیاب هست
من دنبال یه ساچمه میگردم که بتونم هر موقع خواستم تهیه کنم
Khansariha (8)
چه میکنه این پرومگنوم های جدید من 5 بسته گرفتم خیلی خیلی بهتر از قبلیاست البته از نمایندگی
لینک مرجع