انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-21 02:17 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیرضا جان بنظرت برای بلیزارد هم مناسبه؟دقتش چطوره میشه بهش اطمینان کرد یا مثل استراتون ادمو ناامید میکنه؟Khansariha (8)
سلام
من كه رو ويندي باهاش خوب ميزنم
هر کی ساچمه جی اس بی داره مراقبش باشه چون دیگه قرار نیست وارد بشه(یعنی دیگه به ما نمیفروشه!) Khansariha (367)
داداش نگران نباش این که چیز جدیدی نیست ما سالیان زیادی تو این مسیر تجربه کسب کردیم این باعث شد راههای بیشماری پیدا کنیمKhansariha (266)

................................................................................​..............................................................

راستی دوستان پایتخت که از امکانات فضانوردی برخوردار هستند (خخخخخخخخخخخخ) و ساچمه های جدید ELMAS رو در اختیار دارند لطفا ما رو از کیفیت این ساچمه ها بی نسیب نزارند ممنونKhansariha (8)
(2012-10-21 07:13 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش نگران نباش این که چیز جدیدی نیست ما سالیان زیادی تو این مسیر تجربه کسب کردیم این باعث شد راههای بیشماری پیدا کنیمKhansariha (266)

................................................................................​..............................................................

راستی دوستان پایتخت که از امکانات فضانوردی برخوردار هستند (خخخخخخخخخخخخ) و ساچمه های جدید ELMAS رو در اختیار دارند لطفا ما رو از کیفیت این ساچمه ها بی نسیب نزارند ممنونKhansariha (8)
سلام تا جايي كه مشخصه اين نوع ساچمه از طريق شركت الماس وارد ميشه چون ادرس سايتش هم روش هست
كيفيت خود ساچمه ها خوبه
من با ويندي يك مدلش رو تست كردم ( مدل extreme) گروپش تو فاصله ٢٠ متر خوب بود ولي فرصت نكردم تو فاصله بالا تست كنم
وزن ساچمه هاش مثل بقيه نيست مثلا اين مدل ٢٠ گرين هست
بايد ديد به نسبت قيمتي كه داره ميارزه يا نه چون ٢٤ تومن ٢٠٠ تايي 5.5 هست در حاليكه باراكودا ٣٠ تومن قيمت داره و من ترجيح ميدم باراكودا بگيرم كه هر لحاظ عاليه
مطمئنم دوستان تجربيات بيشتري دارن
با سپاس
سلام دوستانKhansariha (8)
با توجه به اینکه ساچمه خوب کمیاب شده وسیله ای رو تو فروم های خارجی دیدم که قیمت پایین ولی کار آمده و اکثرآ از نتیجه عملکردش راضی بودن که به اصطلاح فیتر ساچمه است و خصوصآ برای PCP ها یی که سیستم ساچمه گذاری ظریفی دارند میتونه مناسب باشه" البته اینجا آ ماده اش وجود نداره ولی با یه اوستای تراشکار راحت درست میشه عکسها در یک فریم گرد اوری شدند:
[تصویر: 13509114431.jpg]
البته قبلنا که ساچمه خوب تو شهرستان گیر نمی اومد وکیفیت خیلی افتضاح بود این کارو تو خود لوله اسلحه با یه میخ انجام میدادیم وبه اندازه نصف یه ساچمه رو جلو می بردیمش و فیت میشد"
حالا میدونین چرا نصف یه ساچمه! چون اگه یهو شکار دیدیم هول نشیم Khansariha (368)وپشت اون یه ساچمه دیگه نزاریم...!
آقا به نظر بنده جی اس بی 18 گرین به مراتب بهتر از 15 گرین هست هم از نظر دقت هم خط سیر....سرعت شلیکشم بسیار مناسبه....277 متر بر ثانیه.....اوج دقته به نظر من.Khansariha (256)
سلام این تیر گامو مچ اصلا برای شکار به درد نمیخوره!Khansariha (226)

من چند روز پیش از فاصله بالای 30 متری با 350 زدم به یه کبوتر , شاید 100 تا پر رو هوا ریخت اما کبوتر راحت 400-500 پرواز کرد بعدشم رفت توی یه باغ!Khansariha (290)
ولی امان از ts 22 یا باراکودا!
یکی میزنم حیون درجا میره اون دنیاKhansariha (329)

برام خیلی جالب بود که گامو مچ اصلا اسیب چندانی به پرنده نزد
این اولین بار بود که با 350 به پرنده ای میزدم و اون حیون بعد از اصابت ساچمه میرفت................ (البته زیر 50 متر)
تا حالا با گامو مچ شکار نزده بودم اینم محض تست بود!
دوست عزیز اتفاقا ساچمه های سر تخت تخریب بیشتری نسبت به ساچمه های سرگنبدی دارن.احتمالا این ساچمه به جای حساس پرنده نخورده.
ولی در عوض سرعتشون کمتره و برای مسافت اصلا خوب نیستن.
دوستان چه ساچمه ای روی 52 4.5 خوب جواب میده؟؟
فقط خواهشا نگید جی اس بی که گیر نمیادKhansariha (226).دوستان مطلع چنتا ساچمه خوب رو به ترتیب اولویت معرفی کنند ممنون میشمKhansariha (8)
اول که همون جی اس بی که گفتی اسمش نیارید خخخخخ
ولی خداییش باراکودا تو کالیبر 4.5 محشره
من روی 54 4.5 خیلی ساچمه امتحان کردم ولی هیچ کدوم باراکودا نمیشد
حتی ساچمه کراسن هم به باراکودا نمیرسید
واقعا خوش ساخت و دارای بالستیک عالی و دقت عالی هست
قیمتش هم نسبت به بقیه تو کالیبر 4.5 به صرفه تر هست
هر چند تو کالیبر 5.5 از همه ساچمه ها گرون ترهKhansariha (8)
الان فکر کنم بسته 35-40 تومن باشه که 500 تایی هم هست
بخصوص برای هدشات عالی جواب میده
لینک مرجع