انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-06 10:07 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان مستقیم به من بگید کسی دیگه ای حرفی نزد.Khansariha (8) این موضوع مهمیه از فردا همه دنبال سری اول و دوم هستن و این باعث میشه بازار سیاه درست بشه، علی جان شما اشکالی در شکل ظاهری دیدید که مشخصه قالب مشگل داشته؟! Khansariha (8)
سلام مسیح جان
نه کلی گفتم و موقعی که داشتم مینوشتم آخرین ارسال این تاپیک مال شما نبود و الان افتاده بعد از شما . Khansariha (8)
بهر صورت حرف درستی هست و نباید بیخودی حساسیتی نشون داد من هم قبول دارم که تا دلایل محکمی براش پیدا نکنیم برای دلایلش نباید قاطع نظر بدیم
مسیح جان از روی مشاهدات همینقدر میتونم بگم که فعلا یه فرق بسیار کم از خطوط بجا مانده بر روی قالب بیشترین نمود و مشاهده چشمی شاید باشد و کمی هم رنگ سرب (کمی اختلاف هست) و من تنها سری شماره 1 و 2 را داشتم و ظاهرا سریها از 0 تا 5 هستند البته یک عکسی از این دو نوع ساچمه جی اس بی توی تاپیک معرفی خانواده آنها گذاشتم . Khansariha (8)
سپاسگذارم علی جان.Khansariha (8)بسیار عالی. شما قبول دارید اگه همه شواهد نشون بده که مثل سرهای قبلی هستن تفاوتی با هم ندارن؟! اگه جواب شما بله هستش چنتای از ساچمه ها رو از لحاظ وزنی سایزی و..مورد برسی قرار بدید.Khansariha (8)
مسیح جان هیچ اختلاف وزنی بنظرم وجود ندارد چون یادمه آقا حمید با ترازوی دجیتال آنها را وزن کرده بود من بشخصه از این اختلاف خرسند نیستم ولی چه کنم که در چندین تفنگ مشاهده شد حتی آقا حمید بناچار سری شماره 2 خودش را با چندتائی که من شماره 1 داشتم عوض کرد . ولی باز سر این مسئله تستهای بیشتری انجام خواهیم داد تا ببینیم واقعا موضوع چیه Khansariha (256)
(2014-05-06 09:02 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای حسینی دوست عزیز ، صحبت ما راجبه شرایط استانداردوایزوله هستش این که حمید شکارچی خوبیه شکی توش نیست ولی اینکه شما استناد به گروپگیری بدون شرایط آزمایشگاهی بکنید سندیت نداره شما ساچمه های مذکور رو برای من ارسال کنید من سر ساچمه هارو با میکرومتر برسی کنم، وزن و سلامت ساچمه هارو به همین صورت، گروپ با شرایط مناسب میگیرم و نتیجشو همینجا اعلام میکنم.
ی نکته رو عرض کنم، اونهم اینکه ساچمه های 500 عددی جی اس بی به دلیل زیاد بودن تعداد خرابی زیاد دارن .
آقای حسینی ساچمه هارو با تینر خشک شستین؟!
دوستان و عزیزان امیدوارم از من دلگیر نشده باشید چون این صحبتها باعث میشه بعضی فروشندهای با وجدان، باوجدانتر بشن و این به ضرر خودتون هستش.Khansariha (8)

من کوچیک شمام Khansariha (8)
مسیح جان دلیلی نداره که کسی دلگیر بشه .... من هم فقط شاهد و ناظر این قضایا بودم و چیزهایی که دیدم رو مطرح کردم ولاغیر !
دیگه با توضیحات بسیار مفید علی اقا دیگه جای صحبتی برای بنده نمونده
Khansariha (8)
دوستان نظرتون در مورد ساچمه Field Target Trophy HN در کالیبر 4.5 چیه؟؟قابل قیاس با JSB هست؟Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاجایی که من اطلاع دارم این ساچمه در فاصله ی کم دقت خیلی خوبی داره اما در فواصل بالا دقتش به شدت کم میشه.Khansariha (8)
یعنی دقت باراکودا و باراکودا مچ از این ساچمه خیلی بهتره Khansariha (8)
سلام دوستان گلم یه ساچمه با دقت و قدرت تخریب بالا برا وایرخ 80 کالیبر 4.5 چی پیشنهاد میدید ؟
دقت تا 50-60 متر
Khansariha (8)
ساچمه گامو پرومچ تو ارزون قیمتها و جی اس بی آر اس تو گرونها.
(2014-06-10 08:47 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه گامو پرومچ تو ارزون قیمتها و جی اس بی آر اس تو گرونها.

عرفان جان ممنون بابت راهنمایی ولی فکر نکنم پرو مچ قدرت تخریب زیادی داشته باشه
درسته ؟
یه ساچمه میخوام هم دو دقت و هم دو قدرت تخریب عالی باشه
دادا بهترین گزینه همون جی اس آر اسه اما پرومچم تخریبش بد نیست.Khansariha (8)
لینک مرجع