انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هالوپوینت ها خط قالب گیری دارند ولی این اولترا ها اون خط رو هم ندارند !!
در کل اگه از هالوپوینت بهتر نباشه،بدتر هم نیست.
(2014-08-07 05:08 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی از دوستان تجربه استفاده از ساچمه کراسمن الترا مگنوم رادارد.بیشتر نظرم برای ای تی 44 هست؟Khansariha (8)
دوست عزیز من با سلاح ای تی 44 خودم باهاش گروپ خوبی گرفتم و این گروپ تا 30 متری تست کرده ام ، برای هدف زدن و کیل زون در 70 متری نیز تست کردم. نمیشه با جی اس بی از نظر تراجکتوری و ثبات پروازی مقایسه اش کرد ولی خوب دقت خوبی هم داره و اصولا ساچمه ای در رده هانتینگ ها قرار میگیره نه تارگتKhansariha (8)
درود دوستان... Khansariha (8)

البته ببخشید این سوال رو در تاپیک ای تی ۴۴ هم پرسیدم قبلا اما پاسخ داده نشد. گفتم شاید اینجا بپرسم بهتر باشه و به جواب برسم... Khansariha (8)

میخواستم بدونم از دوستان کسی تا حال ساچمه ی JSB Exact Jumbo Monster رو روی ای تی ۴۴ امتحان کرده؟ بیشتر منظورم دقت در ۷۰ الی ۸۰ متر هست...

سپاسگزارم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
درود دوستان
ساچمه final match اگه درست نوشته باشم در چه رده ای جا داره منظورم 4.5 مش است .مثلا برای 54 خوبه؟ چون سر تخت است تا چه فاصله ای دقیقه ؟
واقعا ممنون
(2014-08-07 11:16 PM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان
ساچمه final match اگه درست نوشته باشم در چه رده ای جا داره منظورم 4.5 مش است .مثلا برای 54 خوبه؟ چون سر تخت است تا چه فاصله ای دقیقه ؟
واقعا ممنون

درود آمن عزیز....... Khansariha (8)
راستش این ساچمه ساچمه ای با دقت بالا در فواصل کم هست که بیشتر از همه جا در مسابقات تیراندازی ۱۰ متر استفاده میشه در کلاس پی سی پی... خیلی به درد فنری های پرقدرتی مثل دیانا ۵۴ نمیخوره...
(ممکنه تا حتی ۲۰ الی ۲۵ متر هم روی ۵۴ دقیق باشه البته...)
Khansariha (8)
با سلام
دادا من از این ساچمه کراسمن الترا استفاده کردم البته کالیبر 4.5 و برای مگنوم 460 که اصلا گروپ جالبی نداد . Khansariha (8)
داخل ساچمه های تست شده بهترین گروپ ها با jsb و Hn گرفتم .Khansariha (256)
سلام دوستان ساچمه خوب و دقیق برای رنجر 1100 چی پیشنهاد میدید برا شکار و گروپ گیری کالیبر هم 5.5 (ازون باشه زیر 20 تمن)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
داداش ایرنی شو بخوای ساچمه اذرخش که بچه ها برای تفنگ های دیگه استفاده کردن و خوب جواب داداه خارجی هم که زیر 20تومن فقط پرو مگنوم میدونم هست.
(2014-08-09 06:53 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ساچمه خوب و دقیق برای رنجر 1100 چی پیشنهاد میدید برا شکار و گروپ گیری کالیبر هم 5.5 (ازون باشه زیر 20 تمن)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

انتخاب های شما محدود هست (با توجه به قیمت زیر ۲۰ تومن)... پیشنهاد من به ترتیب :
الماس استاندارد - دنیا آذرخش ۲ - گامو پرومگنوم
((( پیشنهاد میدم حتما الماس رو امتحان کنید، البته اگه پیدا بشه )))
Khansariha (8)
سلام دوستان اطلاعاتی درباره ساچمه مارشال میخواستم بدونم ..می گن ایتالیاییهKhansariha (8)
لینک مرجع