انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حسین جون پرومگنوم کیفیتش خوبه ولی مشکلش کالیبره نبودنه....یکیش شل جا میره...یکیش سفت...ولی اوناییش که سفت جا میرن عالی میزنن....
(2012-12-24 10:24 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جون پرومگنوم کیفیتش خوبه ولی مشکلش کالیبره نبودنه....یکیش شل جا میره...یکیش سفت...ولی اوناییش که سفت جا میرن عالی میزنن....

اسی جون منم با حرف شما موافقم ولی باراکودا خیلی قیمتش بالاست!
دونه ای 225 تومنه!
اما پرومگنوم 28 تومن!
اصلا به صرفه نیست
(2012-12-24 10:24 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید دوست عزیز یعنی تو هر بسته ی 500 تایی پرو مگنوم چند تا ساچمه ی نا مرغوب هست ؟
در کل به نظر شما ساچمه ی خوبی هست یا نه ؟ البته 2 سال پیش که خریدم داخل ساچمه ها صاف بود ولی چند مدت پیش خریدم معمولی بود . کدوم بهتره؟ اونهایی که داخلشون صاف بود کیفیت نداشتن ولی این که جدید گرفتم رو نمیدونم .
والا دقیق نمیشه گفت....به نظر میرسه کنترل کیفی محصولات گامو این چند وقت اخیر یکم بد کار میکنه...یا شاید هم اینایی که ما بینیم تقلبی هستند....8 ماه پیش که من اسلحه خریدم دو بسته پرومگنوم خریدم که عالی میزدند....ولی بعد از اون هر چی خریدم آشغال نسیبم میشد...برا همین دیگه نخریدم تا به ساچمه پیمان سرگنبدی دست پیدا کردم...

اگه میخوای نتیجه خوب از پرومگنوم بگیری باید دستچینش کنی.....یه ترازو دیجیتال حساس باید بخری حدود 30 تومن..همشون رو وزن کنی و هموزن ها رو جدا کنی تا یه جور بهت جواب بدم...
دوستان من خودم سه جور پرومگنوم دارم که دوتاشون خوب هستن ولی یکیشون خیلی بی دقته
(2012-12-24 10:05 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدل ساچمه من استفاده میکنم که رو اسلحه من خوب جواب داده...البته ایرانی هست و بسیار ارزون...بسته ای 1500 آخرین خرید من....دیروز...

اسمش پیمان سر گنبدی هست...یکی از دوستان یا نام کاربری ham این ساچمه رو اولین بار به من پیشنهاد کردند...خودشون وایراخ 80 4.5 دارند....میگف عالی جواب داده رو اون اسلحه....

ساچمه های دیگه هم هستند مثل باراکودا 4.5 که یکی از دوستان استفاده کرده بودند ...و البته عالی جواب داده بوده...فقط مشکلش وزن زیاد این ساچمه هست که افتش خیلی میشه...ولی گروپش خیلی عالی میشه....قیمتش هم بسته ای 40 هزار تومن
ساچمه بعدی جی اس بی 8.5 گرینی هست...بسیار با کیفیت...کمیاب و گران..بسته ای 35-40 تومن.....شاید میشه گفت بهترین دقت رو این ساچمه میده....ولی خوب قیمت و کمیاب بودنش معزله

نظر من رو همون پیمان سر گنبدی هست.....من ازش راضی هستم....اگه بتونی گیر بیاری و تست کنی خیلی خوبه..

کاربر aghajoon احتمالا بتونه در زمینه خرید این ساچمه کمکت کنه...

یا علیKhansariha (8)

سلام اسی جون.
تقربیا درست گفتی ولی واسه ساچمه های 4.5 پیمان من فقط یه جای دیگه را میشناختم که داشت و اونهم تموم کرده و آخرین بسته ها را برای شما گرفتم.
راستی قیمت jsb 8.5 آخرین بار در اصفهان 60 تا 65 بود !! اگه شما جایی 40 یا 45 سراغ داری یه خبر به من بده .
این دوستمون هم میتونه برای تفنگش از ساچمه های سر تخت گامو مچ استفاده کنه ، احتمالا در فواصل نزدیک دقت خوبی خواهد داشت و قیمت مناسبی هم داره.
(2012-12-25 01:40 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اسی جون.
تقربیا درست گفتی ولی واسه ساچمه های 4.5 پیمان من فقط یه جای دیگه را میشناختم که داشت و اونهم تموم کرده و آخرین بسته ها را برای شما گرفتم.
راستی قیمت jsb 8.5 آخرین بار در اصفهان 60 تا 65 بود !! اگه شما جایی 40 یا 45 سراغ داری یه خبر به من بده .
این دوستمون هم میتونه برای تفنگش از ساچمه های سر تخت گامو مچ استفاده کنه ، احتمالا در فواصل نزدیک دقت خوبی خواهد داشت و قیمت مناسبی هم داره.
چرا ساچمه پیمان سر گنبدی جایی پیدا نمیشه؟تولید متوقف شده؟
آره خشایار جان. آخرین باز ماندگان این گونه هم فروخته شد! خخخـ!
برای وایرخ 80 دیابلو H&N و پرومگنوم و گامو مچ خیلی خوب جواب میده...
آیا کسی از ساچمه بارکودا econ کالبیر 4.5 استفاده کرده تا مشخصات آن را بگوید و آیا روی دیانا 35 جواب میدهد؟
مهردادی جان ساچمه زیاد جالبی نیست
[تصویر: hn_econ_pellet.jpg]
فک کنم از ضایعات ساچمه های مچ این شرکت ساخته شده خخخخخ
لینک مرجع