انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
اساتید فرق بین پروهانتروپرومگنوم چیه؟قدرت نفوذکدوم بیشتره؟وبرای شادو1000 کالبیر5.5کدوم بهتره؟
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
برادرا کسی نبود جواب بده گناه دارم به خدا؟
فرقشون در شکل کلی و جرم ساچمه هست. پروهانتر شکلش کمی شبیه باراکوداست . شما اگه پروهانتر پیدا کنی بهتر از پرومگنومه ولی خوب فکر نکنم پیدا کنی.کلا گامو تولیدش رو متوقف کرده و یه ساچمه دیگه به نام هانتر رو جاش داده بیرون.
(2013-10-29 02:54 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اساتید فرق بین پروهانتروپرومگنوم چیه؟قدرت نفوذکدوم بیشتره؟وبرای شادو1000 کالبیر5.5کدوم بهتره؟
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

(2013-10-29 04:33 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و دورد Khansariha (8)
لينك تاپيك بالستيك ساچمه ها رو مطالعه كن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-29 04:51 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-29 02:54 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

(2013-10-29 04:33 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و دورد Khansariha (8)
لينك تاپيك بالستيك ساچمه ها رو مطالعه كن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من لینک زیر هم می تونه کمکت کنه :
دوستان عزیز
ساچمه اصل پرو مگنوم رو چطور میشه تشخیص داد ؟
اصلا چند نوع پرو مگنوم تو بازار هست ؟
آخه من خیلی اهل ساچمه پرو مگنوم نیستم و تجربه ای ازش ندارم
(2013-11-02 07:10 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز
ساچمه اصل پرو مگنوم رو چطور میشه تشخیص داد ؟
اصلا چند نوع پرو مگنوم تو بازار هست ؟
آخه من خیلی اهل ساچمه پرو مگنوم نیستم و تجربه ای ازش ندارم
الان نمیشه هیچ ساچمه پرومگنومی را از ظاهر قوطیش تشخصی داد که خوبه یا نه.Khansariha (226)
تنها راه شناساییش همون هست که قوطی را باز کنید و ساچمه ها را وارسی کنید.و اون موقع به پرومگنوم هایی که خیلی خوب هستن به اصتلاح میگن اصل(منم 2 بسته قبل از عید خریدم و دقتش با کراسمن هالپوینت فرقی نداشت)
و پرومگنوم خوب این مشخصه ها را دارد.
1-ساچمه ها تمیز هستند و پلیسه ندارند و توشون تعداد بسیار کمی خراب هست.
2-دامنه هاشون از فرمشون در نیامده باشند و دایره کامل باشن.
3-و خط پرسشون هم یا نباشه و یا اگه اثری ازش هست خیلی کم باشه.
4-داخل ساچمه کاملا براق و یک دست باشه.
و در اخر بازم باید ساچمه ها را داخل یک ظرف(مثل ظرف پنیری)بریزین و با اب گرم و مایع ظرف شویی کمی بشورید(فقط مراقب دامنه هاش باشین که دفورمه نشن و زیاد تکان تکانش ندین)و بعدش بزارین یک جا خشک بشن و در اخر اماده شلیک و گروپ گیری های مناسب هستن.Khansariha (219)
موفق و سربلند باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اینم عکسی که از داخل همون ساچمه ها گرفته بودم.
[تصویر: 13756282131.jpg]
و یک مورد دیگه هم که با دیدن عکس یادم افتاد:
5-باید قطر دیواره دامنه هم در تمامی قسمت ها برابر باشه.Khansariha (256)
سلام به همه اساتيد
بهترين ساچمه براي وايرخ 90 كاليبر .١٧٧
كه فواصل دور و نزديك رو خوب بزنه چيه؟؟؟؟

خدا وكيلي تا حالا خيلي پول ساچمه دادم
اگه كسي تجربشو داره جواب بده
با پرو مگنوم فاصله نزديك رو خوب ميزنه ولي فاصله دور فاجعه ميشه
با ساميانگ هم زدم خوب نميزنه
لطفأ كمك كنيد!!!!!!!!
بهترین گزینه برای وایروخ 90 کالیبر 22. جی اس بی 16 گرین هستش و کالیبر177. 8.4

هالوپینت هم خوبه ولی نه برای لانگ رنج .

موفق باشید .
16 گرین برای کالیبر 0.177 ؟؟؟؟؟Khansariha (290)
لینک مرجع