انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهدی جان دارم پی گیری میکنم که از شرکت زوبین بتونم بگیرم حالا تا کی بارش بیاد و از گمرک بیاد بیرون حتما دوست من به نتیجه رسیدم یک آمار هم به شما میدم
ارادتKhansariha (48)
تا یک ماه دیگر بار شرکت زوبین میرسد موفق باشیدKhansariha (8)
(2011-09-08 08:42 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا یک ماه دیگر بار شرکت زوبین میرسد موفق باشیدKhansariha (8)

آقا دیوید اطلاع دارید چه اقلام جدیدی توی بار جدیدشون هست؟
محصولات اوانیکس و ساچمه و لوازم جانبی
سلام بر دوستان. کسی در باره ی ساچمه گامو expander اطلاعاتی داره
به نظرتون برای یه اسلحه 16 ژولی مثل دیانا 35 مناسبترین ساچمه تو فواصل بیشتر از 40 متر کدوم هستش؟
premier hollow point
BSA intercetor
BSA elite
BSA storm
Baracuda
Crosman نوک تیز

نظرتون در موردBSA interceptor چیه؟؟به نظر میرسه ساچمه خوبی باشن؟؟؟ وقت نکردم همه صفحات رو بخونم شاید قبلا اشاره شده باشه ولی از دوستان اگه اطلاعاتی دارن لطفا ما رو بی نصیب نذارن.Khansariha (8)
(2011-09-17 01:29 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون برای یه اسلحه 16 ژولی مثل دیانا 35 مناسبترین ساچمه تو فواصل بیشتر از 40 متر کدوم هستش؟
premier hollow point
BSA intercetor
BSA elite
BSA storm
Baracuda
Crosman نوک تیز

نظرتون در موردBSA interceptor چیه؟؟به نظر میرسه ساچمه خوبی باشن؟؟؟ وقت نکردم همه صفحات رو بخونم شاید قبلا اشاره شده باشه ولی از دوستان اگه اطلاعاتی دارن لطفا ما رو بی نصیب نذارن.Khansariha (8)

دوست عزیز به نظر من با هیچ ساچمه ای به بالای 40 متر با این تفنگ فکر نکن من با 54 با اون دقت و قدرتش تو این فاصله خیلی کمتر پیش میاد شلیک چه برسه با 35
ولی اگه اسرار داری به نظر من سراغ bsa نرو یکی از اون دوتا بگیر
(2011-09-17 01:29 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
premier hollow point
BSA intercetor
BSA elite
BSA storm
Baracuda
Crosman نوک تیز

دوست عزیز اگه 40 متر رو یه کم کمتر کنی یا سقف رو 40 متر در نظر بگیری با توجه به تجربه خودم بهترینش باراکوداست و بعد کروسمن. ولی بالای 40 متر با این تفنگا یه کم به شانس بستگی داره!باراکودا رو حتما امتحان کن تا تفاوت رو ببینیKhansariha (48) در مورد بی اس آ فکر نکنم تفاوت چندانی با گامو داشته باشه یه کم پرداختش بهتره.
دوست من به نظر من از کراسمن نتیجه خوبی میتونی بگیری(انشاالله)البته باید تست بشه ولی با توجه به وزن مناسب و دقت بالای این ساچمه(من این ساچمه رو هم 0.177 و 0.22 رو داشتم و واقعا ازش رازی بودم و رو خیلی از اسلحه تستشو دیدم کمتر اسلحه ای هست که باهاش خوب نزنه از بنجامین و وایرخ و ویندی و والتر و at-44 350 و 350 شروع کن رو همش عالی میزنه)در ضمن بسیار قدرت تخریب خوب و مناسب واسه شکار و هدف زنی هستش.
درود
آقا کسی سامیانگ 28 گرینی سراغ داره قیمتش چنده و به درد کندور میخوره میخواستم بگیرم
لینک مرجع