انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من استورمو برا وایرخ 80 میخواستم بخرم فروشنده گفت بدرد وایرخ نمیخوره
نوریکا قرمز رنگ هم استفاده میکردم اون موقع بسته ای 8500 ( یادش بخیر ) ولی چون دوربینم خراب بود دقیق نمیتونم بگم چطور ساچمه ای هست ولی یه خوبی که داره درشت هیکله
(2013-08-01 02:43 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا
دوستان ضمن عرض سلام
ایا کسی از دوستان از ساچمه های مشخص شده در عکس زیر استفاده کرده ؟ برای چه مدل تفنگهایی توصیه میشود؟ دقتشان در چه حد می باشد؟
[تصویر: 13753553342.jpg]
پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونمKhansariha (8)

فقط H&N Sport به خاطر توزین مناسب روی اکثر تفنگ های تا 20 ژول وفاصله 20 -30 متر خوب جواب میده . مدل فاینال مچ هم داره . المپیک 2012 تیر انداز آلمانی داشت ازش استفاده میکرد .Khansariha (256)
چند روز پیش با ساچمه جت نخجیر آمل چندتا شلیک با مگنوم 350 داشتم که ترس ورم داشت چون دود آبی غلیظی از لوله تفنگ بیرون میزد!!!؟ ساچمه های سبکتر این سلاح رو پیر میکنن.
(2013-08-01 08:23 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش با ساچمه جت نخجیر آمل چندتا شلیک با مگنوم 350 داشتم که ترس ورم داشت چون دود آبی غلیظی از لوله تفنگ بیرون میزد!!!؟ ساچمه های سبکتر این سلاح رو پیر میکنن.

درود
برا تفنگ های قوی اینجور که من فهمیدم نباید از ساچمه های سبک استفاده کرد
درسته که شمابرا ساچمه کم هزینه میکنید ولی رو تفنگ اثر منفی میزاره
حالا دقیقا چه اثری اساتید باید نظر بدن
(2013-08-01 08:23 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا ، 350 مگنوم رو داغون نکن . این ساچمه برای فنری های مگنوم خیلی سبکه . یه بسته واسه تفنگ چینی خریدم وزن کردم میانگین 0.82 گرم وزن داشتن . Khansariha (172)
داداش رو مگنوم ها ساچمه کمتر از پرومگنوم ها انداختن اشتباهه!اونم باید دقت کنید پرومگنومش خوب باشه،من اینسری یه بسته گرفته بودم که وقتی از این طرف میزاشتم نزدیک بود از اون طرف دربیاد و لگد هم سنگین شده بود!!!
حتی اگه ساچمه فیت لوله باشه و سخت جا بره و سبک باشه بازم ارزشی نداره.
وبرای به ارامش رسوندن تفنگ های مگنوم بهتره از ساچمه های سنگین مثل باراکودا یا ts22استفاده بشه.
Khansariha (8)Khansariha (8)
البته جت نخجیر رو با 460 هم زدم اما اینطوری نمیشد. البته قدرت 460 یکم از 350 کمتره شاید به همین دلیل باشه.
نزن داداش!
اگه 460 انگشتتو لای محل ساچمه گزاریش بزاره ناراحت نشی ها!
350 هدشاتت کرد ناراحت نشی ها!
و کلا اینکارا اشتباهه و تفنگ یه خرج دست ادم بزاره اونوقت ... بیار،ریز گرد بار کن!خخخخKhansariha (214)
دوست عزیز آقای ham در مورد ساچمه الماس در پیام خصوصی پرسیده بودن که جواب ور اینجور دادم
گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره

قیمت ؟
22 هزار گفت چون آشنا بود 20500 گرفتم
تا 40 متر چطوره؟
40 متر راحت قوطی و چیزای اندازه قوطی رو راحت میزنه بدون خطا
ولی راستش گروپ نگرفتم چون فقط میتونم برا تیراندازی برم کوه و نمیشه صندلی و چیزای دیگه به عنوان ساپورت برد ولی بعضی دوستان گفتن 4.5 برا گروپ هم خوب جواب داده
به نسبت پرو مگنوم چطوره ؟
طوریه که من تصمیم گرفتم قید پرو مگنوم رو بزنم چون تقلبی شده و شانسی باید اصل پیدا کرد و در ضمن درشتره و به درد شکار میخوره
وزنش چقدره ؟
8 گرین
ساچمه ها یکنواخت هستن ؟
آره یکنواخته و خوب جا میره

در کل محاسنش اینه که درشت هیکله ، وزنش مناسبه ، براقه و لوله رو کثیف نمیکنه ، نوک ساچمه سفته و باب شکار
(2013-08-02 10:30 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز آقای ham در مورد ساچمه الماس در پیام خصوصی پرسیده بودن که جواب ور اینجور دادم
گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره

قیمت ؟
22 هزار گفت چون آشنا بود 20500 گرفتم
تا 40 متر چطوره؟
40 متر راحت قوطی و چیزای اندازه قوطی رو راحت میزنه بدون خطا
ولی راستش گروپ نگرفتم چون فقط میتونم برا تیراندازی برم کوه و نمیشه صندلی و چیزای دیگه به عنوان ساپورت برد ولی بعضی دوستان گفتن 4.5 برا گروپ هم خوب جواب داده
به نسبت پرو مگنوم چطوره ؟
طوریه که من تصمیم گرفتم قید پرو مگنوم رو بزنم چون تقلبی شده و شانسی باید اصل پیدا کرد و در ضمن درشتره و به درد شکار میخوره
وزنش چقدره ؟
8 گرین
ساچمه ها یکنواخت هستن ؟
آره یکنواخته و خوب جا میره

در کل محاسنش اینه که درشت هیکله ، وزنش مناسبه ، براقه و لوله رو کثیف نمیکنه ، نوک ساچمه سفته و باب شکار
دوستان یه چند تا عکس از نزدیک و از زوایای مختلف از انواع مختلف این ساچمه میگذارید.مدتی زیاد بچه ها دارن ازش میگن.خوبه یه معرفی ازش داشته باشیم.با افزایش قیمت هر روزه پرومگنوم کم کم باید دنبال ساچمه دیگه ای باشیم که کیفیتش به قیمتش بیارزه.
لینک مرجع