انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علی آقا تشکر میکنمKhansariha (8)
با این موارد و مقایسه قیمت به کارایی بجز مدل اکسترم هیچکدام توجیه خرید ندارند بنظر منKhansariha (8)
(2012-10-29 02:28 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه اوه علی آقا اینا که فاجعه در حد چرنوبیل هستن!! دست باز نمره دادین؟Khansariha (8)
بازم ظاهرا 16 گرینی قابل اعتمادتر بوده؟ واجب شد گروپ بگیرم و بذارم.Khansariha (8)
دکتر جان خواستم نمره ها زیاد مشروط نباشه تا برای ترم بعد هم امیدواری باشه خخخخخ Khansariha (8)
البته سعی کردم الگوی h&n برای نمره دادن در نظر بگیرم . Khansariha (256)
دوستان اینم گروپ من با ساچمه اکستریم20 گرین و تفنگ ویندی سیتی . 5 شلیک با ساپورت . فاصله 20 متر

[تصویر: 13487587871.jpg]
گروپ بدی نداده واسه شکار خوبه اما به نظر من بازم با توجه به تعداد و قیمتش آدم بره جی اس بی بخره بهتره.
(2012-10-29 04:11 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ بدی نداده واسه شکار خوبه اما به نظر من بازم با توجه به تعداد و قیمتش آدم بره جی اس بی بخره بهتره.

موضوع اینه که JSB گیر نمیاد الان .الان کجا و کی داره و چند ؟
(2012-10-29 04:14 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-29 04:11 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اولش که اومده بود گرفتم بسته ای 19 تومن الان دیدم 28 قیمت زدن . به نظرم اصلا به صرفه نیست
چون هنوزم باراکودا دیابلو رو میشه 30 تومن پیدا کرد
(2012-10-29 04:24 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-29 04:14 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اولش که اومده بود گرفتم بسته ای 19 تومن الان دیدم 28 قیمت زدن . به نظرم اصلا به صرفه نیست

باراکودا هم الان تهران بسته ای 40 هست .Khansariha (399)
(2012-10-29 04:34 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-29 04:24 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باراکودا هم الان تهران بسته ای 40 هست .Khansariha (399)

40 مال h&n
دیابلو ارزونتره
نظر بنده درخصوص استفاده از ساچمه های مرغوب و متاسفانه گران قیمت اینه که از اونجایی که همیشه نیاز به تیراندازی لانگ رینج ندارم و الان هم که بیشتر تیراندازی مربوط به شکاره میشه از ساچمه های ارزانتر استفاده کرد یعنی میشه گفت یجورایی کار راه انداز هستند
هرچند عقیده ام بر اینه که 50درصد یک شلیک موفق به ساچمه بستگی داره(50 درصد باثیمانده به تفنگ-تیرانداز-موقعیت-ساپورت-دوربین-شرایط محیطی و ...) ولی با مشکلاتی که داریم چاره ای جز این وجود نداره هرچند خریداری ساچمه مرغوب اجتناب ناپذیر خواهد بود که این نیاز با اتمام فصل شکار بیتر خودشو نشون میده
ساجمه های کراسمن و جی اس بی و فالکن و ... زمانی در ایران موجود نبود که با بالا رفتن دانش در این زمینه شاهد وجود این موجودات دوست داشتنی در کشورمان گشتیم که افتخاری بس بزرگ بود(خود من تا باراکودا با مگنوم 350 شلیک نکردم نمیدونستم چقدر تاثیر ساچمه شگفت انگیزه)
الان هم امیدوارم کسانی که دستشون بازه همتی کنند و ما دوباره از وجود این عزیزان در بازار مستفیض گردیمKhansariha (256)
دوستان من یه بسته باراکودا امروز گرفتم 42 تومن برای دیانا 52 کالیبر 4.5 سنگین نیست؟؟Khansariha (8)
لینک مرجع