انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-06 10:36 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم برا وایرخ 80فقط ts22 استفاده میکنم و سامیانگ.پرومگنوم هم یه چند باری استفاده کردم ولی جواب نگرفتم(پرت و پلا میزد)Khansariha (8)

آقای میرلوحی وایرخ 80 بعد تی اس 22 و سامیانگ؟؟Khansariha (226)
نکن برادر پدر تفنگت در میاد. برای 80 ساچمه های بین 13 تا 16 گرین بهترین جواب رو میده.
هر دوی اینا که شما داری استفاده می کنی سنگینه.
درود... Khansariha (8)

باراکودا هانتر روی ۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵
جی اس بی ۱۸ گرین روی ای تی ۴۴ کالیبر ۵.۵

Khansariha (8)
سلام به دوستان عزیزKhansariha (48)

براداری عزیز آقا من یه سوال دارم نمیدونم اینجا مناسبه بپرسم یا نه Khansariha (226)

من واسه شادو از ساچمه پرو مگنوم استفاده میکنم اما انگار جسه این ساچمه کوچیکه و راحت توی لوله میره ...

مشخصاتشم اینه :
PRO MAGNUM
0,49 g
7,56 gr
میگم واسه اسلحه ضرر نداره راحت میره داخل لوله و میچکونه Khansariha (172)
(2014-03-06 02:42 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براداری عزیز آقا من یه سوال دارم نمیدونم اینجا مناسبه بپرسم یا نه Khansariha (226)
من واسه شادو از ساچمه پرو مگنوم استفاده میکنم اما انگار جسه این ساچمه کوچیکه و راحت توی لوله میره ...
مشخصاتشم اینه :
PRO MAGNUM
0,49 g
7,56 gr

سلام دوست عزیز... Khansariha (8)
من هم برای شادو ۱۰۰۰ کالیبر ۴.۵ از پروگنوم استفاده کردم و از ۱۰ تا ساچمه فقط یکی دو تا فیت لوله بود و خیلی پرت میزد کلا
اما گامو مچ خیلی خوب بود و اکثرا فیت جا میرفتن
از همه بهتر و فیت تر جی اس بی بود که واقعا عالی جواب میداد...
Khansariha (8)
(2014-03-06 03:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-06 02:42 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصاتشم اینه :
PRO MAGNUM
0,49 g
7,56 gr

من هم برای شادو ۱۰۰۰ کالیبر ۴.۵ از پروگنوم استفاده کردم و از ۱۰ تا ساچمه فقط یکی دو تا فیت لوله بود و خیلی پرت میزد کلا
Khansariha (8)
ساچمه پیشنهادی شما چیه ؟؟؟... زیاد گرون قیمت نمیخوام ... گامو مچ که واسه سیبل و تارگت زنی هست ...
ممنون میشم یه ساچمه بدرد بخور بهم پیشنهاد بدیدKhansariha (8)
(2014-03-06 03:45 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-06 03:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصاتشم اینه :
PRO MAGNUM
0,49 g
7,56 gr

Khansariha (8)
ساچمه پیشنهادی شما چیه ؟؟؟... زیاد گرون قیمت نمیخوام ... گامو مچ که واسه سیبل و تارگت زنی هست ...
ممنون میشم یه ساچمه بدرد بخور بهم پیشنهاد بدیدKhansariha (8)

شما یه بسته الماس استاندارد بگیر هم قیمت پرومگنوم هست تقریبا. بسته هاش هم ۵۰۰ تاییه...
روی سی اف آر من که خوب جواب میداد... Khansariha (8)
سلام دوستان بنده برای شاه52 از جی اس بی18 استفاده میکنم که واقعا عالیه و برای دیانا31 از پرومگنوم استفاده میکنم که بدک نیست به تایید بسیاری از دوستان از گامومچ استفاده کردم که اصلاراضی کننده نبودKhansariha (8)
سلام: از ساچمه آذرخش استفاده کنید. خیلی خوبهKhansariha (8)
اذرخش واسه نهایت نهایت تا ۲۰متر بد نیست من بهتون جی اس بی 18 گرین رو پیشنهاد میکنم تا ۵۰ متر روش حساب کن از جی اس بی ارزونتر باراکودا تا ۴۰مترروش حساب کن از اون به بعد به خاطر وزن ساچمه افت داری ارزون تر از اون پرومگنوم دستچین شده و وزن شده راضیت میکنه
در مورد شکار با 470 بین این 2 ساچمه کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ استراتون _ jsb exact کدوم قدرت تخریب بیشتری داره ؟ و اگه ساچمه دیگری در این رنج میشناسید معرفی کنید ممنون میشمKhansariha (215)Khansariha (219)
لینک مرجع