انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-02 04:13 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز البته اون دوستانی که نام بردین بهتر می تونن نظر بدن.ولی این کلاس تفنگهای دیانا بهترین ساچمه براشون جی اس بی و کراسمن(به خصوص هالوپوینت) هست.اصولا برای شکار با این مدلها شما روی پرومگنوم با کیفیت هم به راحتی می تونین حساب کنین.Khansariha (8)
Khansariha (8)
ممنون از جوابتون وزنشون رو هم اگه میگفتین خیلی بهتر میشد.
خشایار جان با اجازه دکتر من جواب میدمKhansariha (8)
ساچمه از برند جی اس بی 15.9 گرین و برند کراسمن 14.3 گرین برای کالیبر 5/5 و البته همین پرومگنوم هم برای مصارف عادی مناسب هستند
ساچمه پیمان سرگنبدی برای دیانا 27 یک مورد بسیار عالیه اگه بتونید گیر بیاریدKhansariha (8)
امروز فرصتی پیش اومد تا ساچمه 4.5 خودم رو وزن بکنم ببینم تو هر قوطی اختلاف وزن ساچمه ها چقدر هست .فقط از این تست بارکودا سر بلند بیرون اومد در 10 ساچمه وزن شده همگی 0.65 گرم بودند فقط یک نکته چرا رو قوطی زده 0.69 گرم تراوز مشکل نداشت چون وزن ساچمه های گامو با رو قوطی هماهنگی داشت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم قبلا وزن کردم و 65 بود
نمیدونم چرا
ولی مهم اینه که همشون 65 هست و دقیق هستن خخخخKhansariha (8)
مشخصات پایه یه سری از ساچمه های روتین و پرمصرف رو بصورت فایل زیپ اپلود کردم
توصیه میکنم دوستان حتما دانلود کنند
به ضریب بالستیک ساچمه ها توجه بفرمایید ...

من در دو پست بالایی وزن ساچه های اچ ان دیابلو رو اشتباها 0.45 و 0.50 نوشتم که در عکس جدید اصلاحش میکنم
0.45 و 0.46 صحیح میباشد.
سلام
يه چند وقته موضوعي ذهنمو مشغول كرده و هر چي گشتم تا يه نفر اين نتيجه منو گرفته باشه چيزي يافت نشد.
چند وقت پيش از صور تبريز يه بسته باراكودا گرفتم بسته بندي و ظاهر ساچمه ها وحتي كيفيت اونها هيچ تفا وتي با چند بسته اي كه قبلا مصرف كرده بودم نداره اما......
منم مثل خيلي از شما از باراكودا و ديانا 56 انتظار دارم تا 30-40 متر ساچمه رو ساچمه بزنه يا حد اقل گروپي در حد 1 سانت بده
اما اين بسته ساچمه اي كه در دست دارم هر چند كه بيشتر ساچمه ها از نظر وزن تلورانس خيلي كم و مناسبي دارند اما هد اونها مانند پرومگنومها بعضيها شل جا ميره و بعضيا فيت... اونايي كه فيت هستن همون انتظاري است كه از بارا كودا ميره و اكثرا رو هم مي خورن اما اونايي كه شل جا ميرن ميشه گفت از پرو مگنومها هم بدترن.
يه چند وقت پيش كاربر amirjoon ساچمه هاي باراكوداشو گذاشته بود برا فروش احساس كردم كه ايشون هم همين نتيجه رو گرفته تو خصوصي باهاشون مطرح كردم كه جواب ندادن ...

فاصله 10 متر
داخل خونه با ساپورت مناسب باراكودا و پرومگنوم هر كدام سه شليك
به وضوح پرو مگنوم بهتر بوده

فاصله حدودا 50 متر ديوار همسايه
باراكودا 5 شليك

همون شرايط براي پرومگنوم
بازم پرو مگنوم بهتر بوده
ببخشيد به بام همسايه دسترسي نبود با زوم دوربين گرفتم
داداش شما کولیس دم دست دارید از کالیبر ساچمه ها عکس بزارید؟Khansariha (8)
ساچمه باراکودا با اون کیفیت و بالستیک و پرواز بینظیرش هرچند وزن بالایی برای 56 داره ولی نباید کسی رو ناراضی کنه؟
تازه با ابن اوضاع بازار و قیمتی که شما پرداخت کردید غم بزرگیهKhansariha (226)
نمیشه نظر قاطع داد که کیفیت ساچمه ای مثل باراکودا تغییر کرده بیشتر احتمال این میره که به اصطلاح تفنگ شما این ساچمه رو دوست نداشته باشه؟!
آیا قبلا با استفاده از باراکودا نتیجه بهتری گرفته بودید؟
فنر تفنگتون در چه وضعی قرار داره؟ من راجع به 56 اطلاع کامل ندارم ولی مگنوم و 52 با این ساچمه سازگاری خوبی دارند Khansariha (8)
سلام خدمت استادان میخواستم ببینم ساچمه جی اس بی استراتون چقدر بدرد شکار میخوره تا چه فاصله ای وبرای 350 مناسب هست یا نه
آقا جواد عزیز سلام . دوست داشتم اساتید محترم و با تجربه جواب سوال شما رو بدن اما چون خود من هم 350 دارم و از همین ساچمه استفاده میکنم نظر خودمو براتون میگم. من خودم تو فاصله 60 متر ازش خوب نتیجه گرفتم اما تو فاصله 100 متر این ساچمه افت داره که البته همین افت ساچمه رو میتونی با قلق گیری از بین ببری. برای شکار به نظرم ساچمه خوبیه و تخریب بالایی هم داره. البته خیلی کم پیش میاد که بخوایم از 100 متری برای شکار تیر بیاندازیم . در هر صورت اگه خواستی من میتونم برای تست چند تا بهت بدم که اگه باب میل بود بعد تهیه کنی.
لینک مرجع