انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-07-31 08:25 PM)mehdimauser نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام نظر دوستان در مورد دقت ساچمه هاتسان 25 گرین برای بی تی چیه ؟از عزیزانی که از این ساچمه استفاده کردند ممنون میشم تجربه شون را مطرح کنند با تشکر
Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-07-31 08:25 PM)mehdimauser نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام نظر دوستان در مورد دقت ساچمه هاتسان 25 گرین برای بی تی چیه ؟از عزیزانی که از این ساچمه استفاده کردند ممنون میشم تجربه شون را مطرح کنند با تشکر
اسلام
اگر بنده بخوام تفریح کنم از ساچمه هایه رنجر استفاده میکنم، به نسبت خوب و ارزونن، ولی ۲۵ گرین رنجر با هیچکدوم از پی سی پی هایی که تست کردم خوب نبوده ، نه پرداخت خوبی دارن نه بالانس خوبی، رویه جعبه هم حرفی از ایتالیا نیست
۲۵ گرین قیمت پایین میخواهی از صاعقه ۲۵ استفاده کنKhansariha (256)
با سلام
مدتيه براي وايرخ 80 4.5 از ساچمه هاي پرو مگنوم و آذرخش استفاده ميكنم . كه دقت نه چندان خوب اما قابل قبولي دارند . اين سري آخري كه چند بسته گامو پرو مگنوم تهيه كردم ديدم برخلاف ساچمه هاي قبلي ساچمه ها ي جديد بسيار لق درون لوله قرار ميگرند بطوري كه با بستن لوله ممكنه ساچمه به بيرون پرتاب بشه .
خلاصه اينكه اين ساچمه هاي جديد گروپ بسيار بدي هم ميده و تقريبا بدرد هيچ كاري نميخورن .
حالا سوالم از دوستان اينه كه چه ساچمه اي رو براي جايگزين معرفي ميكنيد كه اولا سبك باشه دوما دقت خوبي داشته باشه .
سلام دوست عزیز از گامو مچ و پرومچ و همچنین جت نخجیر با بسته بندی قدیمی که به شکل دایره هست استفاده کنید (نخجیر هایی که به شکل مکعب هست معمولا تو لوله شل جا میره)
سلام بر دوستان ارجمند
من از jsb exact 18 برای p1000 استفاده میکنم واسه شکار تو فواصل بالام بیشتر از گامو راکت و آرمور استفاده میکنم. البته یکی از بچه ها میگفت ساچمه های الماسم بد نیستن
دوستان من خیلی از ساچمه باراکودا خوشم میاد حیف که الان کیفیتشون پایین امده دوستان کسی نمونه درجه یک این ساچمه داره ببینیم از کجا میشه تشخیص داد ساچمه ای که میخریم درجه 1 هست یا2 Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام من با گامو مچ و وایرخ80 معمولا نتیجه خوب میگیرم ولی بازم درسته بعضی از قوطیهای گامو کارکرد خوبی ندارن و بد جوری کج و ماوج میزنن. ولی برای وایرخ و استفاده معمول بیشتر از گامو مچ و پرومگنوم نباید هزینه کرد مگر برای مواقع لازم.
460 من برای فواصل زیر 45 متر با پرومگنوم خیلی جوره ولی با کراسمن و بنجامین دیگه عالیه ( کالیبر 5.5)
برای شادو 4.5 از آذرخش خیلی راضیم حتی تو فاصله های زیاد
یه تفنگ 5 ژولی روسی هم دارم که با بیژن سر تخت بهترین جواب را داده چون سبکه و افتش کم
به نظرم کلا تو ساچمه های ایرانی اول آذرخش بعد بیژن
البته من شلیکام زیاده و پول برای jsb نمیتونم بدم
تست ساچمه با موجود زنده اونم تو این فصل تازه حیون بیچاره زخمی شده و رفته. به نظر شما کار درستی بوده؟؟؟
دوستان سریع موضع نگیرین همه ماها این کارها رو کردیم حالا کمتر یا بیشتر و همه میدونیم که فصل کی هسته و کی نیسته ولی گاهی واقعا نمیشه کنترل کرد البته کار ایشون تایید نمیشه ولی بازم اما و اگرم داره.
لینک مرجع