انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر پرومگنوم ساچمه شکارچی های قشر آسیب پذیر .
من هم معمولاً پرومگنوم اصل استفاده کردم(تقلبیش قیافه تابلویی داره) و پارسال از نمایندگی میخریدم 5000(اااااااای یادش بخیرKhansariha (68)). مگنوم هم استفاده کردم که خیلی رو تفنگم خوب جواب داد. JSB هم همینطور.
(2013-06-11 11:05 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم معمولاً پرومگنوم اصل استفاده کردم(تقلبیش قیافه تابلویی داره) و پارسال از نمایندگی میخریدم 5000(اااااااای یادش بخیرKhansariha (68)). مگنوم هم استفاده کردم که خیلی رو تفنگم خوب جواب داد. JSB هم همینطور.

دوست عزیز مارک و مدل تفنگ شما چیه؟
آقا امین این ساچمه ها رو برای CFX Royal 5.5 استفاده کردم. به نظرم ساچمه مرغوب روی کارکرد و عمر تفنگ هم تأثیر زیادی داره.
(2013-06-11 11:24 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم ساچمه مرغوب روی کارکرد و عمر تفنگ هم تأثیر زیادی داره.

صد البته همینطوره که شما میفرمایید
البته ساچمه مرغوب روی حال دادن به تیرانداز نیز تأثیر زیادی داره Khansariha (8)
(2013-06-11 02:14 PM)miladshafiei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با دیانا 350 و وایرخ 80 ازش استفاده میکنم و هنوز روی پی سی پی ازش استفاده نکردم ولی میتونم آخر همین هفته یه تست ازش بگیرم و گروپ هاشو توسایت بزارم تا دوستان ببینن . Khansariha (256)

در ضمن من دنبال این ساچمه گامو میگردم . از دوستان کسی از این ساچمه استفاده کرده ؟ گیر میاد ؟

[تصویر: gamo-lethal-pellet.jpg]

سلام دوست عزیز
از وایرخ 80 با ساچمه ی الماسی که استفاده کردید میتونید یه گروپ بزارید ؟
اگه امکانش نیست تو چه فاصله ای چه اندازه گروپ میده ؟
به نظر شما تا چه فاصله ای مناسبه ؟
ممنون سوالام زیاد شد
تو 5 روز گذشته بین 500تا 600 تا ساچمه انداختم 280 پرومنوم 220 هالو پوینت بین 50تا 80 پرومچ که نشمردم,درصد خطاها جالب بود(درسته تجربی میگرفتمو هنگام مسلح کردن و بعده شلیک و زیاد قابل استناد نیست اما تجربه پدر علم است گفتنش خالی از لطف نیست) تقریبا 4%تا 6%هالو پوینت خطا(منظور از خطا تفاوت در فیت شدن تو لوله و قدرت نفوذ و انحراف) داشت,بین 30%تا 40% پرو مگنوم,20% تقریبا پرومچ,که البته تعداده کم هم باید تاثیر گذار باشه حالا,البته اضافه کنم درصدا به این دلیل دقیق با ریزه تعداد نیستن چون خوده آزمایشگر که بنده باشم تسلط کامل به علم تیر اندازی ندارم و بعدم اینکه حتی در عمل هم شرایط تاثیر گذار هست صرفا این اطلاعات جنبه خبری دارد,چند درصد به هدف خوردن و رفتار در مسافتهایه مختلف و تو گروپ گیری مینویسم
سلام ساچمه مناسب برای دیانا 470 چی هست با پرو مگنوم خوب میزنه ؟
اگر دست چین کنی تا فاصله 40متر خوبه,اما اگه همینطوری بخوای استفاده کنی درصد خطا زیاد میشه مخصوصا تو شکار که معمولا 1یا 2تا شلیک فرصت داری.اما قسمت اول سوالت من خودم با هالوپوینت کار میکنم و قصد دارم ts22 هم بگیرم با همین دوتا کار خواهم کرد.
درود بر دوستان

از کجا میشه ساچمه اصلی پرو مگنوم رو از ساچمه تقلبی پرو مگنوم تشخیص داد ؟
لینک مرجع