انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون از توجه دوستان
راستش صبح خجالت كشيدم بگم اما با اين اوصاف مجبورم اعتراف كنم
نئوپان زيادي درب و داغون بود ويه تكه از يه كمد قديمي بود كه صبح موقع رفتن برا تير اندازي ديدم كه همسايه مون گذاشته دم در و به نظرم برا سيبل مناسب اومد برا همينم ازش عكس نگرفتم و همونجا هم ولش كردم موند اما از نئوپان هاي قديمي بود كه مواد تشكيل دهنده اش نسبت به نئوپان هاي جديد درشت تر بود و ضمنا كمي هم رطوبت ديده بود و پف كرده بود برا همين نميشد تشخيص داد كه 25 ميلي بود يا سي ميلي
سهيل جان اتفاقا هفته پيش با ساچمه پرو مگنوم روي يه قطعه حدودا 10*10 سانتي از mdf كه فكر كنم دوازده ميل بود تست كردم مال من هم رد نشد ازش و به جاش تير دوم يا سوم كه خورد بهش به صورت ورقه اي ترك خورد و يه تيكه ازش كنده شد اما جاي تير ها تو mdf خيلي قشنگ و كاملا گرد بود انگار كه يه ورق كافذ رو پانچ كرده باشن متاسفانه از اون هم عكسي نگرفتم انشالا از اين به بعد سعي ميكنم اهداف آبرومندتري پيدا كنم تا بتونم ازشون عكس هم بذارم

بچه ها آدمو به چه كارهايي وادار ميكنين ها
Khansariha (298)
Khansariha (21)

شكلك خجالت رو پيدا نكردم به جاش اينا رو داشته باشين
بچه ها امروز فهميدم ساچمه مرغوب يعني چي وچيكارميكنه؟
تاقبل از اين ازاين اشغالهاي گامو استفاده كرده بودم ولي امروز چندتا با كراسمن پرمير گنبدي شكل زدم خط سير و
بالستيكش عالي بود افتش خيلي كمتر ازگامو ودقت حتي تو بادعالي تو 50 متري راحت قوطي ساچمه رو از بقل ميزد اما
باگامو قوطي ايستاده رو هم نميزدم
به نظرمن غيرازتيرانداز60درصدتفنگ و40 درصدساچمه
ساچمه خييييييلي مهمممممممممممممه بچه هاKhansariha (48)Khansariha (219)
با سلام خدمت دوستان عزیز
من تا حالا از ساچمه های TS-10 استفاده میکردم خداییش هم دقتشون تو دیانا مگنوم بد نیست ولی می خوام یه ساچمه بهتر هم امتحان کنم آخه تازگیا تقلبیه TS-10 اومده ولی حالا میخوام باراکودا رو امتحان کنم ولی قیمتی که من گرفتم یارو میگفت 35هزارتومان من ساکن تهران هستم اگر امکان داره اینجا و اگر امکان نداره تو پیام خصوصی یه مغازه ای رو که باراکودا و یا هر ساچمه بهتر از اون رو با قیمت مناسب میفروشه بهم معرفی کنید.
با تشکر از شما اساتید
شاید من اشتباه میکنم اما امروز یه تستی کردم
با تفنگ دیانا52 کالیبر 4.5ساچمه مگنوم گامو از پرو مگنم گامو دقیقتر بود
تقریبا تو فاصله 15 متری تمام ساچمه ها داخل دایره به قطر 5 سانت (با مگسک)برخورد میکرد
اما پرو مگنم پرت میزد چیزی ازش نگم خیلی بهتره نامرد فقط قیافه داره خخخخ
ای بابا مهرشاد خان دست رودلم نذار که خینه!!!!
دوربین تنظیم نمیشه دوستان فرمودند که زیر طوق عقب ومتمایا به چپ یه لایه نوار بزارم اما مشکل اینجاست که قطر دوربین با طوق کاملا یکیه یعنی کاملا فیته دارم کار میکنم روش تا ببینم چکار میشه کرد
آخرش غاط میزنم و یه لیپرز میگیرم خخخخ
در ضمن باور کن که همین دایره 5 سانتی هم به این مگسک مثل تنه درخت به زور دیده میشد یه هو مگسک کل خال رو میگرفت حالا کجا میخوای بزنی دیگه خدا میدونه Khansariha (226)
سلام

من شخصا بین ساچمه هایی که تا الان امتحان کردم H&N Diablo از همش بهتر بوده و از ساچمه های گامو هم مچ دیابلو و پرو مگنم امتحان کردم زیاد راضی نبودم. دلم میخاد ساچمه های Gamo Raptor Precisonگامو رو انتخاب کنم

[تصویر: GAM632264454lg.jpg]

ولی یک تعمیر کار سلاح اینجا بهم گفت اونا خان اسلحه رو اذیت میکنه و ممکنه در درازات مدت خرابش کنه حالا درست بودن گفتارش به عهده اساتید .
من هم اچ ان دايابولو سرتخت رو با 350 تست كردم اگه نگم عالي بود خوب بود خيلي دقيق ساخته شدن كيفيتش عاليه كمي سخت هم هست بر خلاف تيرهاي ايراني.گامو پرومگنوم اصلي رو خريدم فرصت نشد تست كنم فقط تو نوركم غروب چن تا شليك كردم اچ ان بهتر بود.كراسمن پريمير انگار بهتر از اينها هست اما ايرادش(ايراد اچ ان) اينه كه سرتخته و افتش تو فواصل دور زياده و انرژيشو سريع از دست ميده(ناگفته نماند دو تا قره غاز رو از فاصله حدود 40-45 متري با همين اچ ان سرتخت زدم درجا مردند نفوذش عالي بود)بيمن كودياك و باركودا ظاهرا بهترين هستند.اينجا اچ ان مچ و گامو پرو مچ هم ديدم(البته اگه اسمشونو اشتباه نگفته باشم)فروشنده عنق بود نميزاشت از نزديك تيرها رو ببينمKhansariha (290)
ويرايش در خط سوم بود بعد از كلمه( ايرادش )تا كراسمن و اچ ان اشتباه نشن.
البته اقا محسن ساچمه های متنوع زیاده.مخصوصا برای 4.5 .البته از حق نمیشه گذشت که ساچمه سنگین هم برای 4.5 و هم برای 5.5 به سختی گیر میاد.
ساچمه زياده ولي مرغوب نيستند.مرغوب انگشت شماره اقا جلال مخصوصا من كه 5.5 دارم
Khansariha (226)
(2011-03-30 08:35 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من شخصا بین ساچمه هایی که تا الان امتحان کردم H&N Diablo از همش بهتر بوده و از ساچمه های گامو هم مچ دیابلو و پرو مگنم امتحان کردم زیاد راضی نبودم. دلم میخاد ساچمه های Gamo Raptor Precisonگامو رو انتخاب کنم

[تصویر: GAM632264454lg.jpg]

ولی یک تعمیر کار سلاح اینجا بهم گفت اونا خان اسلحه رو اذیت میکنه و ممکنه در درازات مدت خرابش کنه حالا درست بودن گفتارش به عهده اساتید .
منم موافقم H&N بهترین چیزی بوده که دیدم مثل اینه که انگار دونه دونه ساچمه ها قالب ریزی بررسی رفع اشکال و.......... شده خطا زدنی که مشکل از ساچمه باشه تو مرامش نیست Khansariha (115) باید ذات آلمانیشو نشون بده دیگه FINALE MATCH(WALTHER) (اگه اسمشو غلط نوشتم ببخشید روی بستش که اینو نوشته) هم من ازش راضی هستم این هم مثل همونه با دقت و قیمت بالاتر(18000تومن)Khansariha (88) که اینم آلمانیه
هر تیری که با شعله نسبتا زیاد ذوب نشه 100در100 میتونه برای لوله مضر باشه Khansariha (379) البته این نظر شخصی منه
تا نظر دوستان چی باشه
لینک مرجع