انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا شاهین ممنون بابت شماره تلفن.
آخه شماره مغازه آقای خداپرست رو هرچی زنگ میزدم گوشی رو بر نمیداشت،حالا فردا صبح زنگ میزنم به موبایلش امیدوارم لااقل اونو دیگه برداره!
فکر کنم ازش پول طلبکار باشی خخخخخخKhansariha (8)
ای کاش طلبکار بودیم تا یه مقدار از این بی پولی در میومدیم (خخخخخ..)
میخواستم آمار موجودی یه پی سی پی رو ازش بگیرم.
بله منظورم Baracuda Hunter است....ظاهرا دقت خوب و در مسافت هم خوب است.....بخصوص دهنه باز خوبی که داره و برای شکار پرندگان سگ جون می تونه کمک خوبی کنه.....فکر کنم شوکی که وارد می کنه بیشتر از کراسمن هالو پوینت است...
در خصوص این ساچمه فکر کنم تو فردوسی دیده بودم...باز مطمئن نیستم
سلام دوستان
کسی تا حالا با ساچمه BSA Storm 5.5
کار کرده؟
دقت و قدرتش چطوره؟
دقتش با دیانا 54 عالیه,قدرتشم مثل گامو پرومگنوم
(2011-12-17 12:45 AM)faraz_diana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقتش با دیانا 54 عالیه,قدرتشم مثل گامو پرومگنوم
منم 52 دارم پس باید خوب جواب بدهKhansariha (8)
دوست من هر تفنگ رفتار خودش رو داره و ممکنه دو تفنگ از یک مدل هم با یک نوع ساچمه گروپ متفاوتی بده ولی اکثرا از باراکودا راضی بودن و میگفتن bsa کیفیتش رو از دست داده ولی با توجه به قیمت باراکودا به نظر من بی اس آ رو امتحان کن اگه خوب بود از همون استفاده کن
(2011-12-16 11:05 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی تا حالا با ساچمه BSA Storm 5.5
کار کرده؟
دقت و قدرتش چطوره؟

دوست من میتونید به گزارشی که قبلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این مدل ساچمه ها و دو مدل دیگه مقایسه ای اولیه انجام دادم نگاهی بندازید .

[تصویر: DSC00267.jpg]
البته من بشخصه از ساچمه های پرومگنوم خودم که کیفیت خوبی دارند راضیتر از این مدلهای bsa هستم البته اینها هم بدک نیستند ولی بنظرم اگر پرومگنوم خوب گیر بیاری بصرفه تر و راضی کننده تر خواهد بود . Khansariha (214)
امروز یه بسته پرومگنوم جدید گرفتم که روی جعبه همونطور که آقا شاهین گفت شماره print نداره
کیفیتش خیلی بهتر شده و چاپ روی جعبه هم با قبلی ها خیلی تفاوت داره.
لینک مرجع