انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من ساچمه دراگون خریدم ازش گروپ نگرفتم ولی به چند هدف شلیک کردم که عالی بود و از نظر ظاهری مشکلی نداشت.ولی ساچمه چیتا از نظر ظاهری مشکل داره و علاوه بر برش ناپسندانه دامنه، در قسمت نوک هم تیزی متقارن و یکدستی نداره.اگر بتونم ازشون گروپ میگیرم
(2015-01-20 11:12 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من ساچمه دراگون خریدم ازش گروپ نگرفتم ولی به چند هدف شلیک کردم که عالی بود و از نظر ظاهری مشکلی نداشت.ولی ساچمه چیتا از نظر ظاهری مشکل داره و علاوه بر برش ناپسندانه دامنه، در قسمت نوک هم تیزی متقارن و یکدستی نداره.اگر بتونم ازشون گروپ میگیرم

مرسی.اقا محمد اگه امکان داره در فواصل ۳۰متر و بالاتر از این ساچمه گروپ بگیرین تا دقیقا رفتار این ساچمه مشخص بشه.
(2015-01-17 06:58 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-12 04:40 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تهرانی شما که دسترسی به این ساچمه رنجر دراگون 18 گرین دارین اگه امکانش هست یه تستی از این ساچمه روی at44 داشته باشین تا اگه خوب بود کاربرا با دید باز و خیال راحت بتونن این ساچمه رو تهیه کنن.مرسی

سلامKhansariha (8)
دوستان من هم مثل دوست عزیمARROWنیاز به یه گروپ ازساچمه رنجر دراگون 18دارم
اگه دوستان لطف کنن Khansariha (172)خیلی ممنون میشمKhansariha (219)
ارادتKhansariha (8)

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیمKhansariha (215)
محمد جان شما که تهیه کردین یه گروپ بزار داداKhansariha (8)
ارادتKhansariha (8)
اقا محمد منم مثل مهرداد منتظرم.یه تو گروپ تو ۳۰متر و بالاتر بذارین دیگه.الان تقریبا یک ماهی میشه که میخوام این ساچمه رو بخرم منتها چون یه گروپی ازش ندیدم دست نگه داشتم.دو سه تا کاربر تو انجمن های مختلف از دقت این ساچمه تعریف کردن ولی هنوز یه گروپی از این ساچمه تو تاپیک گروپگیری گذاشته نشده.یه کاربر هم تو سایت نمایندگی هاتسان گفته که این ساچمه با at44 توی ۲۵متر دقتی به اندازه یک سانت داده.
با سلام
ساچمه های رنجر (دراگون،چیتا و نینجا)و ساچمه بنجامین دیسکاوری و گامو پرومگنوم بصورت رندوم توسط گالاتیان کاربین سفارش ایران تست کردم.
رست خیلی مناسب گروپ گیری توی 30 متر نیود و بعد از دوتا گروپ گیری از دیسکاوری و دراگون توی 30 متر، همه ساچمه ها توی 20 متر تست کردم.
فشار مخزن از 150 بار شروع شد تا تلورانس اولیه حذف بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گروپ دراگون توی 30 متر هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمایی از فاصله 30 متر

مشاهدات خودم:
اولین و آخرین گروپ گیری توسط ساچمه دیسکاوری انجام شد که نسبت به سایر ساچمه ها افتی ملاحضه نشد!!!درحالیکه سایر ساچمه ها از همون اول با فاصله زیر هدف میزدن.
صدای ساچمه دیسکاوری پس از برخورد نسبت به سایر ساچمه ها شدیدتر بود و سوراخ ایجاد شده توسط ساچمه نینجا کاملا گرد و نسبت به سایرین دارای قطر بیشتر بود.
از نظر ظاهری ساچمه دراگون در قسمت گنبد به نظر توسط روش فیزیکی چکش کاری شکل گرفته و چرب و دارای پلیسه اندک بود.
نینجا از لحظه اول به دل میشینه و نوک تخت و دارای یه سوراخ خیلی ریز در مرکز دیده میشه و دامنه خوب و ضخامت دامنه هم مناسب به نظر میرسه که چرب و دارای کمترین مقدار پلیسه بود.
چیتا در قسمت نوک یک برش ریز دیده میشه که موجب دلچرکی میشه و قسمت دامنه از دفرمگی های شدید هم موجود بود که 8 ساچمه شدیدادفرمه بودن که شاید دلیل دفرمگی همه ساچمه ها بخاطر حمل و بسته بندی شل و آزاد بسته پستی باشه.
ساچمه دیسکاوری سرشار از پلیسه و روغن بود که از نظر ظاهری بسیار صیقل خورده و دارای رنگ روشن بود که نشاندهنده آلیاژی با درصد سرب کمتر هست که بسیار دامنه و جنس محکمی داره که به زور با دست خم میشه.در قسمت نوک که سوراخی وجود داره اندکی برآمدگی اطراف سوراخ هست که چندان به چشم نمیاد.
ساچمه گامو هم همون 3 تاش داشتم زدم توی سیبلKhansariha (226)
تمامی ساچمه هاشسته بودم و تمیز بودن.
در هنگام گروپگیری خیلی تیراندازی من دقیق نبود که موجب باز شده گروپ شده و دوربینم لیپز 3-9*40 بود که روی زوم 8 گذاشتم و شلیک کردم.
در کل ساچمه های رنجر برای شکار مناسب هستن و نسبت به قیمتشون خیلی خوبه.ساچمهدیسکاوری هم آدم دلش نمیاد شلیک کنه و بیشتر به درد کلکسیون میخوره.
موفق و سربلند باشیدKhansariha (8)
به‌به
ساچمه مارشال هم بود ، ست ساچمه های رنجر کامل میشد
بنظر من چیتا از بقیه ساچمه های رنجر بهتره. دراگون از نظر ظاهری اصلا جالب نیست. سیاه و پلیسه دار...حداقل اون بسته ای که من دیدم اینطور بود. نینجا هم که سرتخت هست و در فاصله های زیاد ، خوب عمل نمیکنه
از ساچمه دیسکاوری انتظار بیشتری داریم. شاید در فاصله های بیشتر خودشو نشون بده
یه شلیک در رفته از گروپ توی هر سه گروپ رنجر ها دیده میشه که گروپ رو خیلی باز کرده. چهارتا شلیک خیلی عالی میخورن به هدف و کاملا مشخصه که تعدادی از ساچمه ها کلا مشکل دارن و محل برخوردشون با بقیه ساچمه ها متفاوته
موردی که در ساچمه دیسکاوری وجود نداره ؛ گروپ یکنواخت و متمرکز هست و مشخصه که ساچمه ها از نظر وزن و ظاهر مشکلی ندارن
با دستچین کردن ساچمه های چیتا و دراگون ( وزنی و ظاهری ) میشه ساچمه هایی که باعث باز شدن گروپ میشن رو حذف کرد و گروپ خوبی ازشون گرفت
ساچمه دیسکاوری رو هم نشورید بهتره. چون یه ماده چرب کننده روش داره و احتیاج به شستنش نیست. آماده شلیک هست
با تشکر از آقا محمد
ولی ما نفهمیدیم ساچمه مناسب برای گالاتیان چیه!! شاید جی‌اس‌بی باشه.......اینا که همه یجور گروپ دادن!
سلام به همه دوستان گل. یه راهنمایی میخوام ممنون میشم اساتید کمک کنن. دوستان نحوه دستچین کردن ساچمه به چه صورت هست؟ دیشب ساچمه هارو کامل شستم. امروز صبح هم یه ترازو خریدم. ولی نمیدونم چجور باید دستچین کنم. ساچمه هم پرومگنوم و ردفایر هست. ممنون از همه
دوست عزیز سالم ترین ساچمه ها رو جدا میکنید بعد وزنشون میکنید و چند مجموعه از ساچمه های با وزن خیلی نزدیک به هم دستتون میاد.
تفنگتون رو با یکی از اون مجموعه ساچمه ها روی فاصله مشخصی تنظیم کنید. در آینده اگر بخواهید گروپ گیری کنید اگر از همون ساچمه ها استفاده کنید نتیجه ی به مراتب بهتری بدست میارین و به تفنگتون افتخار میکنین.Khansariha (219)
ممنون دوست من. وقتی ساچمه ها رو وزن میکنم هرکدوم یه وزنو نشون میدن. باید اونهایی که وزنشون با عددی که روی جعبه نوشته یکی هست رو جدا کنم. آخه بعضضیهاشون خیلی سبکتر از عدد درج شده روی قوطی هستن. ممنون میشم راهنماییم کنید
(2015-02-18 08:39 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست من. وقتی ساچمه ها رو وزن میکنم هرکدوم یه وزنو نشون میدن. باید اونهایی که وزنشون با عددی که روی جعبه نوشته یکی هست رو جدا کنم. آخه بعضضیهاشون خیلی سبکتر از عدد درج شده روی قوطی هستن. ممنون میشم راهنماییم کنید
بهتره هر وزن را روی اسلحه تست بکنید تا ببینید کدام یکی با اسلحه شما بیشتره سازگاری داره.Khansariha (399)
و بعدشم اون وزن را به عنوان وزن دقیق تر مد نظر بگیرین.Khansariha (256)
ولی معمولا اونایی که تعدادشون در وزنشون خیلی کم هست زیاد جالب عمل نمیکنند.Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع