انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ساچمه خوبیه ولی اصلا پیدا نمیشه شما اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده یک ساچمع خوب که تا 30-40 متر خوبه gamo match است اونو هم امتحان کن ولی دو وزن در بازار داره
(2011-12-23 10:22 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر دوستان براي من خيلي با ارزشه اما تجربه من اينو ميگه:
همونطوري كه قبلا فكر ميكردم درست بود!!تير جي اس بي براي تفنگ من به اندازه تير ايراني كه صدتايي 700 تومنه هم ارزش نداره!يعني با عرض معذرت يه آشغال به تمام معنيه چون اونجور كه بايد داخل خان درگير نميشه و تصور من اينه كه حتي باعث دراي فاير و خرابي سيلندر و پيستون و واشر پيستون تفنگم هم ميشه.برچسب روي اون و نوشته هاش تقريبا صورتي رنگه و پشت قوطيش نوشته 5.50 ميليمتر و پشت قوطي باراكودا هم نوشته 5.50 ميليمتر و جالب اينه تير جي اس بي با فشار بسيار كمي تو لوله جا ميره انگار مثل قديما بايد با دندون قسمت دامنه شو باز كنيم تا از اونور لوله نيفته بيرون و از طرف ديگه باراكودا به يه فشار مناسب كه حس ميكنيد درگير شدن خان با تير رو
تير جي اس بي اگزكت با وزن حدود14.9 گرين توي تفنگ من سرعتي معادل 850-830 فوت بر ثانيه ميده!!!!و پرومگنوم رو كه 15.43 گرينيه با سرعت بالاي 1050 فوت بر ثانيه!
اما باراكوداي 21.14 گريني سرعتي معادل 870-900 فوت بر ثانيه!!!يعني سرعت تير سبك كه قاعدتا بايد بيشتر باشه در اين مورد كمتر از سرعت تير باراكوداست.!!
حالا اين جي اس بي رو براي يه تفنگ ديگه در آينده نزديك تست ميكنم اگه راضي كننده نبود شايد براي سرب ماهيگيري ببندمش به نايلون قلابم و تابستون باهاش ماهيگيري كنم.
اينم شكل قوطي تيري كه من دارم

خنده دار اينه كه تو اين لينك نوشته قطر اين تيرها 5.51 و 5.52 ميليمتره خخخخ يا ميليمترش ميليمتر نيست يا 5.51 چك از 5.50آلماني كوچيكتره خخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاوید جان
این دقیقا اینو نشون میده که رفتار ساچمه با سلاحهای متفاوت چقدر فرق میکنه همین ساچمه جی اس بی روی 460 ( همون 460 که خودت هم باهاش تیراندازی کردی ) فوق العاده است میتونی گروپش رو توی تاپیک گروپ گیری ببینی
علي آقا من با كرونوگراف تست كردم متاسفانه اين نتايج فجيع بدست اومد!
آقا اسماعيل حرف شما كاملا صحيح اما بنظر ميرسه كاليبر اين تير 5.49 باشه!شايد بقول شما بخاطر تفنگ باشه چون خان تفنگ من برجسته ست بر خلاف دياناهاي موجود و بيشتر شبيه لوله گامو هست به اندازه كافي اصطكاك ايجاد نميشه در هر صورت اين تير اصلا و بهيچ وجه راضي كننده نيست.اگه براي اين لوله خوب نباشه براي گاموها هم نبايد خوب باشه!
خب ساچمه فالکون ما هم رسید
ان شالله ببینیم چجوری روی تفنگ ما جواب میده.....البته با گروپی که حسین اقا گذشته بودن تو 40 متر..ظاهرا ساچمه خوبی خواهد بود
[تصویر: DSC00685.jpg]
[تصویر: DSC00688.jpg]

این هم بسته جی اس بی که دیگه 10 تا تیر بیشتر نداره ...ان شالله بار جدید جی اس بی ها که قولش رو دادند برسه حتما خریداری می کنم......
جاوید جان به احتمال زیاد مشگل از اسلحه شماست Khansariha (8)چون همه دوستانی که از جی اس بی اگزکتی که شما گذاشتین استفاده کردن و از دقتش فوقالعاده راضی بودن درضمن اندازی گیری کردم با کولیس دیجتال 5.52 هستش .
(2011-12-24 01:13 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاوید جان به احتمال زیاد مشگل از اسلحه شماست Khansariha (8)چون همه دوستانی که از جی اس بی اگزکتی که شما گذاشتین استفاده کردن و از دقتش فوقالعاده راضی بودن درضمن اندازی گیری کردم با کولیس دیجتال 5.52 هستش .

پس احتمالا ساچمه های جی اس بی که آقا جاوید خریده مثل تفنگش تقلبیه خخخخخخخKhansariha (8)
امروز برداشتم فالکونها رو چک کردم....تعدای از ساجمه ها به خاطر اینکه روی هم ریخته شده اند درون ظرف...کمی پشتشون از حالت طبیعی خارج شده بود که البته از طریف سر یکی از فالکونها 99% انها هم به حالت طبیعی برگشتند..........بعد از ظرف خالی جی اس بی استفاده کردم و تعدادی از ساچمه های فالکون رو به اون ظرف منتقل کردم تا ساچمه کمتر روی هم فشار بیارن....از روی کنجاوی با 5 تا ساچمه خوب و 5 تا ساچمه ای که تغییر شکل داده بود پشتشون گروپ گرفتم ..البته تو فاصله محدود 8 متری داخل منزل......نتیجه رو در تاپیک مربوطه اعلام خواهم کرد........
سلام دوستان.ساچمه مناسب براي ديانا 54و 56 چيه.اگر ميشه با ساچمه، قدرت و نفوذ آن را افزايش داد، لطفا معرفي كنيد
سلام دوستان.ساچمه مناسب براي ديانا 54و 56 چيه.اگر ميشه با ساچمه، قدرت و نفوذ آن را افزايش داد، لطفا معرفي كنيد
بارکودا بهترین گزینس به نظر بنده
سعید جان خخخخخخخ
آخه پس چرا با باراکودا محشره؟؟چرا پرومگنوم عالیه؟؟Khansariha (214)
لینک مرجع