انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یک سوال از اساتید. ساچه باراکودا در 52 من حدود 5 سانت نسبت به ساچمه ای مثل پروهانتر پایین میخوره اون جور که من شنیدم بارکودا همیشه بالاترین نقطه برخورد داره؟
رضا جان در چه فاصله ای پایینتر می خوره؟آیا در چند تا فاصله تست کردی؟ البته این قانون نیست که باراکودا همیشه بالاتر بخوره.به خود تفنگ هم بستگی داره. دوربینت با چی صفر شده باز در چند متری؟
(2012-08-14 09:39 AM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچی ساچمه سنگین تر بهتر.گامو مچ از همه بهتره واسه 350

دادا این جمله اولت هیچ ربطی به دومی نداره
ساچمه مچ برای هر تفنگی تا حداکثر 25 متر جواب میده و بویزه روی 350 فکر نکنم جواب بده چون وزنش از ساچمه های معمول خیلی کمتره
ساچمه های جی اس بی و باراکودا برای 350 بسیار بهتر از مچ هستندKhansariha (8)
کاملا درسته احسان جان گامو مچ، اچ اند ان دیابلو مچ، آردبلیواس آر 10 اینا همه ساچمه های مسابقه ای و برای 10 متر و پلینکینگ طراحی شدن. نهایت تا 20 متر میشه روش حساب کرد.مخصوصا تو 350 که این ساچمه ها احتمالا سوپرسونیک هم بشن و غیر قابل پیش بینی.
دوستانی که به ساچمه های کراسمن دسترسی دارن لطفا چندتا عکس باکیفیت از نزدیک بگیرین ببینیم کیفیتش در چه حدیه.....
در حد خوبیه امیر جون. تو آمریکا الکی نمی ذارن رو چیزی بنویسن پرمیر.پرمیر یعنی درجه یک.می خوای یه سر برو شوکا چهار باغ پایین اونجا از نزدیک می تونی ببینی و خودت تست کنی.Khansariha (8)
در تایید حرفهای دوستمون اقا مهدی بعد از jsb بهترین ساچمه است از باراکودا هم بهتره.(حالا بچه های طرفدار باراکودا به من حمله نکن)توی تست های سایت پیرامید هم ازش خیلی تعریف شده.
رضا جان در اکثر تست ها و ریویوها یکی از انواع کراسمن یا جی اس بی استفاده میشه.فکر کنم به نوعی این دوتا استاندارد ساچمه ها هستن.ضمن اینکه تو اکثر نرم افزارها وزن و انواع این دوتا به صورت پیش فرض قرار دارن.
شاید کراسمن کالیبر 5.5 کیفیتش بهتر از باراکودا باشه ولی 4.5 من خودم تست کردم و باراکودا 100% بهتر بود
از کیفیت ساخت و پرداخت ساچمه گرفته تا دقت و انتقال انرژی همش باراکودا از کراسمن بهتر بود
ولی من میگم کیفیت باراکودا 5.5 از 4.5 کمتره و تلرانس وزنی بیشتره حالا نمیدونم تا چه اندازه با حرف من موافق هستید
اقایون بنظر شما بکار بردن ساچمه های مسابقاتی معمولی تا چه حد برای شکار مناسب هستند؟
در مورد jsb straton 5/5 اگه کسی استفاده داشته لطفا نظر بده دقت این ساچمه چطوره کلا پروازش و هرچیزی به اون ربط داره که شما استنباط کردین حتی یک نظر جزیی هم جای تشکر داره
با این وضع که ساچمه تراز اول کمیاب شده شما تا 18 گرین چه موردی رو پیشنهاد میکنید
لینک مرجع