انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من بیشتر از پرومگنوم و تی اس 22 استفاده میکنم....البته تی اس زیاد دقت خوبی نمیده اما تخریب خوبی ایجاد میکنه.
پرومگنوم مخصو1ا برا فاصله های 30 تا 40 خوبه چون افت کمی داره البته اگه تمیز شسته بشن و دست چین بشن بهتره.
دوستان خوبه که نوع ساچمه رو که مینویسید؛ نوع اسلحه رو هم بنویسید تا امثال من تازه کار بهتر بتونیم تشخیص بدیم که چه اسلحه ای با چه ساچمه ای بهتر میزنه....
(2015-03-14 09:14 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[sizeسلام.
اره دقیقا درست میفرمایید.پرومگنوم به درد تو در و دیوار زدن بیشتر میخوره اما واقعا قیمت ساچمه ها بالاست..
ی ساچمه ارزونتر و نسبتا دقیق و نرم مناسب برا شکار چه ساچمه ای توصیه میکنید.لطف کنید قیمت هم بگید ممنون میشم.

سلام
شرمنده که دیر جواب میدمKhansariha (8)
اول بگید تفنگتون چیه؟
در مورد قیمت هم متاسفانه فروشنده ها هر جور بخوان قیمت میدن. مثلا بنده پرو مگنوم رو از دو مغازه که فاصلشون از هم ده متر هم نمیشه قیمت گرفتم، یکی میگفت 20 تومن اون یکی 12 تومن. Khansariha (367)
(2015-03-23 07:53 PM)mearaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خوبه که نوع ساچمه رو که مینویسید؛ نوع اسلحه رو هم بنویسید تا امثال من تازه کار بهتر بتونیم تشخیص بدیم که چه اسلحه ای با چه ساچمه ای بهتر میزنه....

اگه تقنگ شما سری مگنوم هست حتما باید از ساچمه های سنگین استفاده کنید (توئ کالیبر 4.5) مثل بارکودا-دیسکاوردیو...
سلام به تمام دوستان ...
من تازه عضو شدم ..
میخواستم از دوستان سوال کنم که از چه ساچمه ای استفاده کنم که قوی تر باشه واسه سوراخ کردن اجسام ....لطفا با ذکر وزن ساچمه و در نظر گرفتن 4.5 بودن اسلحه....سلاح من آپاچی 1100 با قدرت تقریبا 21 ژول .....دوستان من فقط سوراخ کردن فلزات رو در نظر دارم و اینکه به سلاح صدمه نزنه...ممنون میشم اگر جواب بدین
(2015-04-05 11:06 AM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان ...
من تازه عضو شدم ..
میخواستم از دوستان سوال کنم که از چه ساچمه ای استفاده کنم که قوی تر باشه واسه سوراخ کردن اجسام ....لطفا با ذکر وزن ساچمه و در نظر گرفتن 4.5 بودن اسلحه....سلاح من آپاچی 1100 با قدرت تقریبا 21 ژول .....دوستان من فقط سوراخ کردن فلزات رو در نظر دارم و اینکه به سلاح صدمه نزنه...ممنون میشم اگر جواب بدین
جوابتون رو درتابیک این سلاح دادم ساچمه های نفوذی همشون به واشر بیستون و خان صدمه میرسونه بهتره شما به فکر تیون قدرت این تفنگ باشید اگر نگاهتون فقط سوراخ کردن فلزات هست این تیون شامل تعویض واشر بیستون و روانکاری بیستون و واشر با گریس نسوز هست.
ولی میتونی از ساچمه خای gamoمثل راکت و بلاتینییوم برای نفوذ استفاده کنی ساچمه PBA الومینیومی همین شرکت گامو خم خست که بنظرمن نفوذیترین ساچمه هست ولی تبعات بعداز مصرف رو در دراز مدت داره!
از این که به این سرعت و با این دقت جوابمو دادین بسیار سپاسگزارم...
اگر لطف کنید جواب این سوالو بدین ممنون میشم ...
من الان از ساچمه پرومگنوم گامو 4.5 وزن 0.49گرم یا همان 7.56 گرینی استفاده میکنم ایا میتونم از ساچمه سنگین تر استفاده کنم اگر میتونم تا چه ساچمه ای لطفا با گفتن وزنش و مدلش ممنون میشم
(2015-04-05 05:28 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این که به این سرعت و با این دقت جوابمو دادین بسیار سپاسگزارم...
اگر لطف کنید جواب این سوالو بدین ممنون میشم ...
من الان از ساچمه پرومگنوم گامو 4.5 وزن 0.49گرم یا همان 7.56 گرینی استفاده میکنم ایا میتونم از ساچمه سنگین تر استفاده کنم اگر میتونم تا چه ساچمه ای لطفا با گفتن وزنش و مدلش ممنون میشم
تفنگ شما تا ساچمه های به وزن 10 گرین رو حداکثر تحمل میکنه ولی افت تیرت زیاد میشه وبرای هدف شما که سوراخ کردن اجسام سخت هست مناسب نیست چون ساچمه سنگینتر اندازه حرکت و انرزی وارد بر جسم رو بیشتر میکنه تا نفوذ رو.بیشنهاد من تا 8گرین بیشتر نیست حداکثر.ساچمه مگنوم گامو هم خوبه البته تجربه ای من از استریکر ندارم ولی چون دقت برای شما مهم نیست میتونیدچندین ساچمه رو امتحان کنید وبهترین رو برای نفوذ انتخاب کنید ساچمه gamo lethalهم برای نفوذ در اجسام سخت تولید شده که دارای هسته برنجی هست که دورش رو با سرب بوشاندند
سلام دوستان
میخواستم بدونم ساچمه jsb STRATON 15.89 برای دیانا 350 مگنوم مناسبه ؟؟؟
[تصویر: 27_1-500x500.jpg]
لینک مرجع