انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-01 11:12 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال داشتم ساچمه ای هست که تو شب بزنی نور داشته باشه معلوم بشه مثل مرمی های فشنگ جنگی که تو رزمایشا می زنن نور داره قشنگ معلوم میشه؟
میشه خودمون درست کنیم اگه نباشه؟
امیر جان فکر نکنم ساچمه ای باشه که مثل فشنگهای رسام و ثاقب ردش رو تو شب بتونی ببینی اما شاید بشه با آغشته کردن ساچمه به مواد شبرنگ مثل فسفر(یا جوهرهای شبرنگ) این کار رو انجام داد. اگه بتونم ماده اش رو گیر بیارم حتما این کارو انجام میدم فکر کنم با حال بشه!!Khansariha (219)Khansariha (219)البته فسفر خیلی آتشگیره وممکنه خطرناک باشه.
ممنون ازتون نتیجشم بگید لطفا
(2011-10-02 01:47 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستانKhansariha (48)
میشه راهنمایی کنید برای at44-10 5.5cal چه ساچمهای بهترین دقت و قدرت رو میده
البته برای فواصل دورتر از 60 مترKhansariha (226)

سلام دوست عزیز
من امروز ساچمه کراسمن پویینتد گرفتم برای این اسلحه باید عالی باشه البته جناب مسیح خان هم ساچمه جی اس بی رو پیشنهاد دادند .گروپ ساچمه کراسمن رو تو تا پیک عکسهای گروپ گیری گزاشتم
من تاحالا با ساچمه های پرو مگنوم و پرو مچ و پژمان و بارکودا و کراسمن گروپ گرفتم که کراسمن از همه شون بهتر بوده ساچمه جی اس بی هم از اقا مسیح خریدم که تا چند روزه دیگه بدستم برسه گروپ می گیرم
(2011-10-02 02:25 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-01 11:12 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال داشتم ساچمه ای هست که تو شب بزنی نور داشته باشه معلوم بشه مثل مرمی های فشنگ جنگی که تو رزمایشا می زنن نور داره قشنگ معلوم میشه؟
امیر جان فکر نکنم ساچمه ای باشه که مثل فشنگهای رسام و ثاقب ردش رو تو شب بتونی ببینی اما شاید بشه با آغشته کردن ساچمه به مواد شبرنگ مثل فسفر(یا جوهرهای شبرنگ) این کار رو انجام داد. اگه بتونم ماده اش رو گیر بیارم حتما این کارو انجام میدم فکر کنم با حال بشه!!Khansariha (219)Khansariha (219)البته فسفر خیلی آتشگیره وممکنه خطرناک باشه.

دوست من این نوع ساچمه وجود داره و موقعی که در شب باهاش شلیک کنی خط نور ایجاد میکنه و موقع برخورد با هدف یک انفجار کوچیک ایجاد میکنه به لینک زیر نگاه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-02 06:15 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-02 02:25 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست من این نوع ساچمه وجود داره و موقعی که در شب باهاش شلیک کنی خط نور ایجاد میکنه و موقع برخورد با هدف یک انفجار کوچیک ایجاد میکنه به لینک زیر نگاه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود عبدالرحمن جان اونا که شما فیلمشو دیدی وقت برخورد منفجر میشن و فقط نقطه برخورد رو میشه دید اما خط سیر ساچمه معلوم نیست . ولی من تو یو توپ دیدم طرف پشت ساچمه رو به یه مواد اغشته میکنه بعد با یه چراغ قوه به اون نور میتابونه و موقه شلیک ساچمه قابل رویته اگه فیلمو پیدا کنم میزارمش
درود
اینم لینک ساچمه

اینم چند نمنه ساچمه دیگه و روش ساختش

توی کلیپ اول مثل اینکه یه نوع ماده مثل فلروسنت هست، که میتونه نور رو ذخیره کنه و بازتاب بده. مثل عقربه های بعضی مدل ساعت های سیکو 5 .
sorena جان اون فیلم دومیه که روش ساخت ساچمه "س م ی" رو با پتاسیم کلراید یاد می ده!!! سومی هم آتش زنه یا همون انفجاری خودمون!! بابا نکنید این کارو بد آموزی داره!!! Khansariha (226)Khansariha (219)
ولی حالا خودمونیم کسی می دونه از این کبریتا که هر جا بکشی آتیش می گیره کجا دارن؟!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)
nakhjir عزیز درسته اون یه نوع چسبه که تو ماهیگیری برای درخشان کردن طعمه یا نخ وقلاب ازش استفاده میکنن (برای جلب توجه بعضی از ماهیها) و با اشعه فرابنفش فعال میشه.ولی اینکه تو ایران گیر بیاد رو نمی دونم.بهترین ساچمه هم برای درست کردن این نوع ساچمه ها "هالو پوینت" هست.یعنی اونایی که نوک گود شده دارن.
راستش تو فردوسی یه کم پاینتر از مغازه های لوازم شکار بورس انواع شبرنگ واین چیزا هم هست این بار اگه برم یه آمار می گیرم ببینم از این نوع چسب یا جوهر فلورسنت دارن یا نه.
با سلام

از دوستان كسي محل خريد ساچمه پرومگنوم و باراكودا (اصلي) اگه سراغ دارين، لطف كنين معرفي بفرماييد.

با تشكر
(2011-10-03 01:06 PM)mza1381 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

از دوستان كسي محل خريد ساچمه پرومگنوم و باراكودا (اصلي) اگه سراغ دارين، لطف كنين معرفي بفرماييد.

با تشكر
دوست عزیز گامو پرومگنوم کیفیتش خیلی پایین اومده ولی از فروشگاه درنا تو خیابون فردوسی می تونی بگیری(البته اغلب فروشگاه های لوازم شکار فردوسی پرومگنوم رو دارن) باراکودا هم من آخرین باردو سه هفته پیش از فروشگاه ساحل(روبروی دیانا مرکزی) تو پاساژ صدا وسیما فردوسی خریدم فکر کنم هنوز داره.
لینک مرجع