انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-17 05:09 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون در مورد ساچمه milbro چیه ؟
انگلستانی هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر برند خوبی میاد ولی تا تست نشه باز مشخص نیست .
(2013-07-17 05:09 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انگلستانی هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامي
در ادامه فرمايشات اقا مسيح خدمتتون عرض ميكنم
اين ساچمه ها استوك و توليد قديم هستند و مدتهاست كه ديگه توليد نميشه و بزرگترين عيبشون اين بود كه روي بسته هيچكدوم وزن ساچمه قيد نشده بود!
اين سه مدل قبلآ تو بازار وجود داشت
(Caledonian,caledonian ultra,Jet)
سلام خدمت دوستان.
من میهاستم بدونم که چه ساچمه ای بیشتر مناسب شکار با صلاح گامو رویال در فواصل بالای 35 متر هستش ؟
انگلستانی هست

مگه میلبرو هنوزم هست؟ این همون شرکتیه که بعضی تفنگهای دیانا مثل مود 20 و مود 25 رو در انگلیس ریمارک می کرد.خیلی وقته شرکتش جمع شده.Khansariha (226)احتمالا الان زیر شاخه شرکت دیگه ای کار می کنه.
ساچمه میلبرو مدل سر سختش رو من تو ایران دیده بودم ولی خیلی قدیمی بود و اکسید هم شده بود ولی دقت خیلی خوبی مگنوم 350 4.5 داشت ولی جنس سربش خیلی سخت بود.
(2013-07-17 11:23 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انگلستانی هست
بنظر برند خوبی میاد ولی تا تست نشه باز مشخص نیست .

سلام برای تست هر کی خواست بگیره البته ماله خودم نیست و اون پولی که قرار بود برای یه بستش بدم برای تعمیر دادم و 470 درست شد و دیگه نمیتونم بگیرم
Khansariha (172)Khansariha (172)

ساچمه باراکودا هر کی خواست (ماله من نیست ها )
(2013-07-12 05:33 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-11 11:19 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید واسه ای تی 44 کدوم مدل رو از ساچمه های الماس تست کردید و راضی کننده بوده براتون
نمیدونم چرا کسی یه دونه گروپ تا حالا از این ساچمه نزاشته که ببینیم
Khansariha (8)
چند تا از دوستان که ساچمه الماس رو روی ای تی 44 تست کردن اصلا راضی نبودند برای همین هم گروپی ازش نذاشتن.
آقا رضا البته قبلا علی آقا و آقا سعید آریا زحمت این کار رو کشیدن و گروپ از شش مدل ساچمه الماس کالیبر 5.5 رو با at44 و دیانا 54 در ارسال 1480 قرار دادن:
سلام خدمت دوستان.
من صلاح گامو رویال 5.5 دارم.
میخاستم ببینم بهترین ساچمه ها برای این صلاح چه ساچمه هایی هستن ؟
بیشتر برای هدف زنی (حدود 55 متر ) و گاهی شکار تو همین فاصله لازم دارم.
اگه ممکنه قیمتش رو هم ذکر کنید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)
بهترین ساچمه jsb و crasman است ولی تو رده قیمت مناسب پرومگنوم اصل و گامو مچ جواب میده
لینک مرجع