انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام.میشه چند تا ساچمه دقیق از جی اس بی و بارکودا مخصوص شکار تا 60 متر همراه با وزنش گرینش معرفی کنید.برای دیانا 45 4.5 کلاسیک میخواستم.
(2014-08-22 12:01 AM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.میشه چند تا ساچمه دقیق از جی اس بی و بارکودا مخصوص شکار تا 60 متر همراه با وزنش گرینش معرفی کنید.برای دیانا 45 4.5 کلاسیک میخواستم.

منظورتون دقیق تر از جی اس بی هست؟! برای دیانا ۴۵ فکر میکنم جی اس بی ۸.۴۴ و فالکون خوب باشن... Khansariha (8)
(2014-08-21 09:56 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-21 09:08 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من برای at44از این ساچمه ها استفادمکنم.
شکار ک:باراکودا-jsb18-باراکودا هانتر وهانتر اکسترم-دیسکاوری
تفریحی وشکار نزدیک:گامو پرو مگنوم -اذرخش2-ts22-الماس

ماشاءالله شما حافظه قوی دارید دوست عزیزKhansariha (8)
اینها چند نقطه برخورد متفاوت دارند. شما هر دفعه قبل از شکار با ساچمه مورد نظرتون صفر میکنید یا اختلاف نقاط برخورد را در فواصل بدست آوردید؟

دوستان و اساتید ببخشید پست باقالی دادم.Khansariha (8)
سلام دوست گرامی
سلحه با ساچمه jsb صفرشده تا فاصله 40 متری
باراکودا رو یخورده بالا سمت راست میزنه .دیسکاوری تقریبن همون صفر سلحه می زنه
پرو مگنوم واذرخش ور پایین میزنه
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ تست چند مدل ساچمه روی AT44
سلام
ساچمه خوب پرومگنوم رو تو تهران از کدوم مغازه میتونم بخرم؟
ممنونKhansariha (8)
رویال جان گفتن آقالو جدیدا باری از ساچمه آورده
اون خوبه؟
سلام
اگر من جای شما باشم بجای خریدن محصولات گامو از اذرخش استفاده میکردم.چون :
هم کیفیت ساخت بهتری داره
هم قیمت مناسب تری داره
همچنین پولش هم میره توی جیب هم وطن خودمون
اگه قبل از استفاده اون رو بشورید و چشمی دست چین کنید 100% بهتر از پرومگنوم و ... جواب میده
Khansariha (8)
(2014-08-22 11:12 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هم کیفیت ساخت بهتری داره
هم قیمت مناسب تری داره
اگه قبل از استفاده اون رو بشورید و چشمی دست چین کنید 100% بهتر از پرومگنوم و ... جواب میده
Khansariha (8)

بسیار بسیار موافقم
بابا تا آذرخش با این کیفیت کنونی هست اصلا خرید گامو منطقی نیست
(2014-08-22 11:12 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هم کیفیت ساخت بهتری داره
هم قیمت مناسب تری داره
Khansariha (8)

سلام
ممنون، ناصلا تا الان چیزی ازش نشنیده بودم
کالیبر 4.5 هم داره؟

آها پیداش کردم داره
ممنونKhansariha (8)
با سلامKhansariha (8)
از دوستان کسی از بارکودا کالیبر4.5 روی 52 استفاده کرده؟عملکردش تا 40متر چطور بوده؟من برا شکار میخوام؟دوستان بارکودا مچ رو پیشنهاد دادن میخواستم بدونم از دوستان کسی از این ساچمه استفاده کرده؟Khansariha (8)
(2014-08-23 09:29 AM)yahya.r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
از دوستان کسی از بارکودا کالیبر4.5 روی 52 استفاده کرده؟عملکردش تا 40متر چطور بوده؟من برا شکار میخوام؟دوستان بارکودا مچ رو پیشنهاد دادن میخواستم بدونم از دوستان کسی از این ساچمه استفاده کرده؟Khansariha (8)

من چند وقت پيش به شركت ديانا ايميل زدم و جواب اونها براي اين مدل در كاليبر 4.5 ساچمه
diana high power & h&n baracuda
باوزن 0.69گرم يا 10.65 گرين بود
لینک مرجع