انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-05-02 08:54 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان کسی از ساچمه های گرد(round) واسه شکار استفاده کرده؟دقت و تخریبش تو فاصله چطوره؟
مرسیKhansariha (8)
این ساچمه های گرد مناسب بازی و سرگرمی است و مناسب شکار و مسافت ذور نیست چون از نظر شکل ظاهری رخنه و بالستیک خوبی نداره و دقت هم متوسط هست(3 از 5 )
مثلا شکل ساچمه در نفوذ و رخنه به اجسام خیلی مهمه که ساچمه گرد رخنه ضعیفی به نسبت دیگر ساچمه ها دارد .
این یک آزمایش رخنه از نظر اشکال و نوع ساچمه میباشد.
[تصویر: 13360207751.jpg]
نتیجه رخنه بترتیب شکل ساچمه ها بقرار زیر است که بیشترین رخنه مال مدل هالوپوینت (کراسمن) و کمترین مال ساچمه گرد است .
[تصویر: 13360207752.jpg][تصویر: 13360207753.jpg]
سلام دوستان
اگه یه لطفی کنین و تجربه استفاده از ساچمه های راپتور دارین ، آیا این ساچمه ها برا خانهای تفنگ مناسب است یا نه . منظور همون ساچمه های برنجیه
این ساچمه ها یه خان اسلحه بادی اسیب میرسونه و استفاده ازشون توصیه نمیشه .
به هیچ وجه دوست عزیز این ساچمه ها و همچنین تیرهای پردار رو در تفنگ استفاده نکنین.به شدت به خان صدمه می زنه.در حقیقت بهترین راه برای صاف کردن تدریجی خان هست.Khansariha (219)
ممنون پس ساچمه خوب برا مگنوم 350 کالیبر 4.5 چیه
باراکودا،جی اس بی .اینا رو اکثر مگنومها جواب خوبی دادن.
این ساچمه جدید H&N به نام باراکودا هانتر اکسترم (Baracuda Hunte Extreme) با وزن 19.09 gr هم برای مگنوم دارهای 5.5 بنظرم جالبه قابل توجه کلاغ کشونهای عزیز Khansariha (214)
[تصویر: 0f869fa47a.jpg]
اطلاعات بیشتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبه جای پیچ گوشتی هم داره برا مواقعی که ساچمه تو لول گیر میکنه کار برد داره خخخخخخخخخخKhansariha (219)
این پست رو به زودی پاک میکنمKhansariha (6)
فکر می کنم این ساچمه تخریب بسیار بالایی داشته باشه به خاطر اون شکل سر ساچمه
سلام دوستان....برا دیانا 45 کالیبر .177 چه ساچمه ای بهتر عمل میکنه؟

من خودم از نخجیر آمل جت استفاده کردم..میتونم بگم خیلی خوب بود...تو 30 متر در فوطی نوشابه راحت میزنه

البته این ساچمه سر تخته و نمیشه باهاش شکار زد..آخه حروم میشه

ساچمه سر گرد و یا سر تیز خوب چی بگیرم؟

امروز یه بسته گامو تی اس 10 گرفتم 250 تایی 7000 تومان...به نظرتون خوب جواب میده رو 45؟؟؟؟؟؟؟
لینک مرجع