انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حتما مچ اصلی نبوده
مطمئنم
منن مطمئنم اصلیه. شک ندارم.
مال یک سال پیش هست روی قوطی هم چاپ شده خیلی هم کم پلیسه داره...
اما ساچمه اصلی اصلا پلیسه نداره
یه عکس بذار تا بگم اصلی هست یا نه
هر چند ساچمه دو سال پیش هم تقلبی بودهKhansariha (8)
اصلا شکل ساچمه با اینا کلی فرق میکنه
سید جان برای شادو شما بهترین ساچمه برای شکار بی شک پرومگنوم هستش Khansariha (8)
با سلام .میدونم که بهترین ساچمه برای at44 باراکودا و جی اس بی 18 گرینی هست.اما میخواستم بدونم ساچمه سامیانگ 28 یا جی اس بی 25 یا استراتون 25.3چطور جواب میده رو این تفنگ؟اصلا به دردش میخوره؟کاربردش چیه؟مثلا شکار بزرگ تو فاصله زیاد؟شکار بزرگ زیر 50 ؟افتش تو 60 70 متری خیلیه؟
(2012-09-16 11:22 AM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .میدونم که بهترین ساچمه برای at44 باراکودا و جی اس بی 18 گرینی هست.اما میخواستم بدونم ساچمه سامیانگ 28 یا جی اس بی 25 یا استراتون 25.3چطور جواب میده رو این تفنگ؟اصلا به دردش میخوره؟کاربردش چیه؟مثلا شکار بزرگ تو فاصله زیاد؟شکار بزرگ زیر 50 ؟افتش تو 60 70 متری خیلیه؟

به نظر من
سامیانگ 28 گرینی که زیاد گزینه خوبی نیست بدلیل وزن زیاد و افتی که در فواصل بالای 60 متر دارد مگر برای فواصل کم
ولی کمابیش جی اس بی 25 گرین خوبه نسبت به سامیانگ ولی باز به اندازه باراکودا یا جی اس بی مناسب تفنگتون نیست
روی این تفنگ از استراتون 25.3 استفاده نکردم ولی همونطور که گفتم برای فواصل بین 60 تا 80 متر مخصوصا برای شکار پرندگان بزرگ جثه باراکودا بهترین انتخاب هست

شاد باشید
(2012-09-16 12:23 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-16 11:22 AM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من
سامیانگ 28 گرینی که زیاد گزینه خوبی نیست بدلیل وزن زیاد و افتی که در فواصل بالای 60 متر دارد مگر برای فواصل کم
ولی کمابیش جی اس بی 25 گرین خوبه نسبت به سامیانگ ولی باز به اندازه باراکودا یا جی اس بی مناسب تفنگتون نیست
روی این تفنگ از استراتون 25.3 استفاده نکردم ولی همونطور که گفتم برای فواصل بین 60 تا 80 متر مخصوصا برای شکار پرندگان بزرگ جثه باراکودا بهترین انتخاب هست

شاد باشید
من ساچمه سامیانگ رو روی at44 تست نکردم ولی ساچمه باراکودا در فاصله حدود 40 متری گروپ چندان تعریفی نداشت.فالکون گروپ خوبی داشت(حدود 2cm) ولی استراتون 15.89 گرینی در حد باور نکردنی افتضاح بود و پرومگنوم به مراتب نسبت به اون گروپ بهتری میداد.TS22 هم بسیار بد بود.
من 25 گرین مانستر تست کردم 4تاشو خوب میزنه 2تاشو خیلی پرت .باراکودا خیلی بهتر گروپ میداد ولی 18 و 15 گرین جی اس بی عالی میزنه در کل میشه گفت برای هاتی رقابت بین باراکودا و جی اس بی اگزاکت هستش و نظر من اینه برای شکار باراکودا و برای گروپ گیری جی اس یی مناسبتر هست و کسانیم که دنبال شکار بزرگ جثه هستن زیر 60 متر از سمیانگ استفاده کنن بهتر جواب میگیرن چون ساچمه های سر گنبدی دقت بالاتری نسبت به بقیه دارن.
تیغ بررررا.
دوستان برای شادو igt 5.5 چی پیشنهاد میکنید؟
من پرومگنوم استفاده میکنم اما خیلی سفت جامیره وخیلی هم گروپ خوبی نداره.
امین خان برای شاده کراسمن فیلد تارگت 14.3 (البته اگر پیدا کنید) بهترین گزینه است
جی اس بی اگزکت 15.89 هم خیلی عالیه
لینک مرجع