انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-13 03:19 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه جالبی نیست برا لانگ شات اما برا کاکلی تا 30متر خوبه....گروپش زیاذ چنگی به دل نمیزنه.

خداروشکر من فکر میکردم توی 60 متر تفنگم بد میزنه باهاش!!!!!
تا فاصله 45 متر دقتش در حد زدن درب نوشابه هست
(2014-08-24 03:14 PM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر برای شکار روی ساچمه یه به علاوه به شکل زیر بوجود بیاریم به نظرتون عملکردش چطور میشه.
تو یه فیلم دیدم اینکارو روی یه فشنگ اسلحه شکاری کرد بعد شلیک کرد به یه کنده درخت ترکوندش.

[تصویر: 36886607473997119454.jpg]

[تصویر: 71758223407569673889.jpg]

داداش الان کالیبر سر ساچمه از حد استاندارد بیشتر شده و به جان لوله نمیخوره

باید مجددا با انبر دست شکاف ها رو هم بیارید و بعد شلیک کنید

نگران نباشید من تست کردم قبلا صدمه شدیدی میزده و شکم شکارهایی در حد کبوتر

رو سفره میکنه
سلام.دوست من یه وایرخ ۸۰ داره که میخواد یه ساچمه خارجی براش بخره.دوستان میدونن با کدام ساچمه خارجی سازگاری داره این تفنگ؟
(2014-10-03 04:27 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوست من یه وایرخ ۸۰ داره که میخواد یه ساچمه خارجی براش بخره.دوستان میدونن با کدام ساچمه خارجی سازگاری داره این تفنگ؟

دوست عزیز معمولا وایرخ 80 با بیشتر ساچمه ها سازگاری داره
لطف کنید میزان بودجه و کارایی رو مشخص کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد
(2014-10-03 04:27 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من زمانی که وایرخ 80 کالیبر 4.5 داشتم ساچمه های مختلفی ازجمله گامو ، باراکودا و jsb رو باش تست کردم بهترین جواب رو از jsb گرفتم.
یادش بخیر
(2014-10-03 05:51 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز معمولا وایرخ 80 با بیشتر ساچمه ها سازگاری داره
لطف کنید میزان بودجه و کارایی رو مشخص کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد

مرسی از دوستان.شما اگر مورد خاصی را برای شکار و بودجه زیاد!در نظر دارین بفرمایین.
برا شکار ساچمه ی کراسمن هالوپوینت هم دقت و هم تخریب خوبی داره
البته یکی از دوستان برا شکار کبک و خرگوش هم ساچمه ی باراکودا هانتر اکستریم رو استفاده میکنن و خیلی راضی هستن
دروو بر دوستان عزیز
خواستم نظر شما رو در مورد ساچمه ی فاینال مچ کالیبر 4.5 برا وایرخ 80 بدونم
ممنون از راهنمایی
البته همونی که زیرش نوشته والتر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

دوستان چه ساچمه یی رو مناسب برای پی1000 کالیبر 5.5 میدونید ؟
دوست عزیز شما میتوانید از ساچمه jsb18.13 استفاده نمایید. Khansariha (8)
لینک مرجع