انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینم چند نمونه از ساچمه هایی که تو دوران نوجوانی با چینی 62 شلیک میکردم.
البته خیلی بیشتر از اینا بود.بیشترشم بیژن بود.یادمه بعضی روزا روزی یه بسته 200 تایی تیر میزدم.
ساچمه های پیمان جدید هستن.
واقعا یادش بخیر.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره واقعا یادش بخیر .خدا بگم چیکارت نکنه دل تنگه اون روزامون کردی.تشکر
تو اینا بهترش به نظر من شهاب.
سلام به همه دوستان عزیز. اگه بتونین یه ساچمه خوب با قیمت نزدیک 30تومن واسه 52 معرفی کنین ممنون میشم.
کالیبر رو مشخص نکردی دوست عزیز.
شرمنده حواسم نبود. کالیبر 5/5
راستش با قیمت نزدیک به 30 تومن گزینه چندانی نداریم. با توجه به تعداد 500 تایی بسته های جی اس بی و هالوپوینت اینا گزینه های خوبین و اگر با قیمت کمتر می خواین، فیلد تارگت (نه تروفی ، اچ اند ان فیلد تارگت ساده) هم برای من بدک نزد.Khansariha (8)
خیلی ممنون دوست عزیز .پرومگنوم هم به درد این اسلحه میخوره؟ قیمتش چنده؟Khansariha (8)
سلام دوستان . ساچمه 4/5 ts -10 روی مگنوم 350 تو فاصله بالا جواب میده ؟ کسی تست کرده ؟ تشکر
آره نسبتا خوب بود.ولی مثل ساچمه گامو match نبود.البته تا 30 متر
ساچمه JSB Exact Jumbo Heavy 18.13 gr ،
فعلا فقط می تونم بگم قبل از این ساچمه فقط جی اس بی 15.89 گرین اینقدر اطمینان در شلیک بهم داده بود ، البته فعلا در مراحل تستش هستم و می خوام دقیق تر بدونم با Hatsan AT44 چه رفتاری داره در فواصل بین 20 تا 80 متر (فواصلی که معمولا من در شکار تو منطقه خودمون باهاش مواجه می شم) ، البته افت ساچمه در فواصل بالای 50 متر نسبت به 15.89 کاملا مشهود بود. در زمینه برخورد با شکار تقریبا مثل باراکودا 21 گرینی عمل می کرد. برای شکارهای جثه کوچیک مثل کاکلی اصلا مناسب نیست !!! ترکیدن به معنای واقعی !!! مورد استفاده برای قمری و یاکریم بالاتر ،
[تصویر: 13875515251.jpg]
[تصویر: 13875515252.jpg]
[تصویر: 13875515253.jpg]
Khansariha (8)
لینک مرجع