انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جلال جون از کجا گرفتی؟
تو پاساژ شهر شب!!!!
جلال جان داداش high power فوق العاده قیمت چند؟
دوستان ساچمه خوبیه Khansariha (8)
ممنونم سهراب جان.
دقیق خاطرم نیست چون کلی جنس قیمت گرفتم ولی فکر کنم رو پایی 35 هزار تومان بود اگر درست یادم مونده باشه.Khansariha (8)
جلال جون من امارکس استفاده کردم و خیلی خوب بود
کالیبر 4.5 نداشت؟
(2012-05-26 08:20 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو پاساژ شهر شب!!!!

معضرت می خوام...فرمودین کجا؟

شهر شب کدوم شهر؟

چه مغازه ای؟

شهر شب شیراز مگه ساچمه و لوازم شکار داره؟

پناه بر خدا
[تصویر: diana.bmp]
به نظر با وجود چنین کیفیت بالایی ادم حیفش میاد نخره مخصوصا برای اسلحه های مگنوم و پی سی پی مشخصاتش مشابه بارکوداست.من اگر گیرم بیاد میخرم.برای مگنوم 350 دارها فکر کنم عالی باشه.
(2012-05-26 08:43 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلال جون من امارکس استفاده کردم و خیلی خوب بود
کالیبر 4.5 نداشت؟

اتفاقا فقط کالیبر 4.5 داشت.Khansariha (8)
با این تفاسیر بهتره برم و یه بسته بخرم.

(2012-05-26 08:45 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-26 08:20 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو پاساژ شهر شب!!!!

معضرت می خوام...فرمودین کجا؟

شهر شب کدوم شهر؟

چه مغازه ای؟

شهر شب شیراز مگه ساچمه و لوازم شکار داره؟

پناه بر خدا

داش احسان شما خوب نگشتی خخخخخ.
هی رفتی لباس خریدی و کفش خخخخخ.
تو پاساژ کوچه آخر سمت چپ که میخوره جلوی مدرسه دخترونه.
تو همون کوچو که کلیسا و کنیسه هست .
اسمش سر زبونم بودا یادم نمیاد.
بین خیام و انوری .
اصلا خودت برو بگرد پیدا کن خخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)
(2012-05-26 08:08 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به نوع ساچمه و طراحیش بیشتر برای اسلحه های با قدرت متوسط رو به پایین خوبه.
من توی 15 متر امتحان کردم عالی میزنه.بهتر از هر ساچمه دیگه ای که تا حالا رو وایرخ امتحان کردم.به محض اینکه فرصت کنم توی 25 و 30 هم حتما گروپ میگیرم.
اما کلا اعتقاد دارم ساچمه های سر تخت نهایتا 30 متر خوب جواب میدن.

راستی دوستان ساچمه umarex این مدل هم داشت [تصویر: umarex-.22-5.5mm-domed-pellets.jpg]
کسی تا الان استفاده کرده؟
به نظرتون خوبه؟
Khansariha (8)
این ساچمه هم داشت.
[تصویر: product_1313.jpg]
فکر کنم چیز خوبی باشه.
کسی استفاده کرده؟؟؟
من این ساچمه دیانا رو که باراکودا هست رو دارم از دبی گرفتم کیفیتش عالیه من تا 20 متر تست کردم هنوز تو فاصله دور چک نکردم
اینجا چنده کالیبر 5.5؟
جلال جون اسمش خیابون نو بهاره.....شیطون مدرسه دخترونه رو خوب تو ذهنت مونده ها...به اون کوچه میگن کوچه قرار و عشق.....به ایستگاه سر کوچه هم میگن ایستاه عشقKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

فکر کنم میشه پشت انجمن زرتشتیان شیراز

جلال جون میشه دقیقا بگی از چه مغازه ای خرید کردی؟

چه لوازمی داشت؟
اسلحه..شکار ...ماهیگیری...
لینک مرجع