انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان گرامي
سوال من در مورد سازگاري هاتسان با ساچمه هاي مختلف هست كه طبق نظر اكثر اساتيد jsb مجيك پالت اين سلاحه
حالا اين مسئله در مورد pcp هاي هاتتسان كه لوله لوتار دارن هم به همين شكله يا اينكه هاتسان با لوله لوتار به نسبت لوله ترك با ساچمه هاي بيشتري سازگاري داره؟
دقیقا"
(2013-04-05 04:06 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-14 12:54 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرفان جان من کاملا" با شما موافقم . Khansariha (8)

سر گنبدی ها درگ کمتری با هوا دارن و در نتیجه دقت و بالستیک خیلی بهترنصبت به بقیه ساچمه ها دارن .

دقیقا درسته مسیح جون / اصلا مهمترین عامل در تعیین ضریب بالستیک ساچمه چیه ؟= ایرودینامیک بودن ساچمه یعنی کمترین اصطکاک با مولکولهای هوا . هر چی ضریب ایرودینامیک بالاتر باشه مقاومت هوا کمتر سرعت ساچمه تو فواصل دورتر بیشتر و انرژی حمل شده توسط ساچمه هم بیشتر . ساچمه های dome یا همین سر گنبدی ها بهترین نوع اند Khansariha (214)

دقیقا" محسن جان Khansariha (8)

خیلی خیلی خوشحالم دوباره به جمع دوستان پیوستی . Khansariha (8)

و بیشتر از همه از این خوشحالم دوباره پستهای مفیدتو توی سایت میبینم . Khansariha (8)
(2013-04-07 02:12 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
سوال من در مورد سازگاري هاتسان با ساچمه هاي مختلف هست كه طبق نظر اكثر اساتيد jsb مجيك پالت اين سلاحه
حالا اين مسئله در مورد pcp هاي هاتتسان كه لوله لوتار دارن هم به همين شكله يا اينكه هاتسان با لوله لوتار به نسبت لوله ترك با ساچمه هاي بيشتري سازگاري داره؟

کلا ساچمه های 16 گرینی jsb با طیف وسیعی از تفنگها از 20 ژول تا 50 ژول (بنظرمن البته ) سازگاری عالی داره و صد در صد روی لوتار هم جواب میده شاید از ترک هم بهتر . من اینقدر به این ساچمه اعتماد دارم که اگه تفنگی تو این رنج باهاش هماهنگ نباشه تفنگ و مقصر میدونم نه ساچمه !!! کلا jsbبهترین تولید کننده ساچمه در جهانه شک نکنید !
سلام دوستان من رفتم ترازو دیجیتال بگیرم برا جدا کردن پرو مگنوم و تو مغازه چند تا ساچمه امتحان کردم همه 5. گرم دقیق بودن . جریان چیه ؟ پرو مگنوم چه وزن هایی داخل بستش هست ؟ممنون
(2013-04-08 09:36 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من رفتم ترازو دیجیتال بگیرم برا جدا کردن پرو مگنوم و تو مغازه چند تا ساچمه امتحان کردم همه 5. گرم دقیق بودن . جریان چیه ؟ پرو مگنوم چه وزن هایی داخل بستش هست ؟ممنون
دوست من در کالیبر 4.5 دو نوع پرومگنوم وجود داره یکی با وزن 0.49 گرم و دیگری با وزن 0.51 گرم که که خودم احتمال میدم مربوط به کالیبر انتخابی ساچمه بوده ( کالیبرهای 4.50 و 4.51 ) ولی اگر قالبها و ساخت و یا بسته بندی خارج از استاندارد باشه وزن و یاکالیبر هم ممکنه کمی با این دونوع تفاوت کنه Khansariha (214)
[تصویر: 13654823991.jpg]
[تصویر: 13654824002.jpg]
سلام دوست عزیز
از بچه های این انجمن شنیدم میگن ساچمه پرو مگنوم رو اگه وزن کنی و هم وزن ها رو جدا کنی خیلی بهتر میشه . ولی من 10 تایی رو وزن کردم همه 5. گرم بودن .
سوال اینجاست که مگه دوستان نمیگن ساچمه ها وزنشون مختلفه پس چرا حالا که تست کردم همه دقیقا هم وزن بودن ؟
در ضمن دقت ترازو دهم گرم بود
ممنون
دوست عزیز ،شما حتما باید از ترازوی صدم گرم استفاده کنید که بتونید ساچمه ها را SORT کنید و ترجیها سعی کنید ترازویی بگیرید که واحد گرین را هم داشته باشه و فقط این ترازو با این مشخصات را فروشگاههای لوازم آزمایشگاهی دارند.(اگه گذرتون شیراز خورد توی خیابون صورتگر موجوده)
سلام به همه دوستانKhansariha (8)
نظر دوستان را در مورد این ساچمه برای ای تی می خواستم بدونم
تشکرKhansariha (8)
[تصویر: 13667127071.jpg]
مهرداد جان روی ای تی نمیدونم چه جوری جواب بده ولی روی 350 امتحان کردم خیلی پرت میزد. وقتی میگم خیلی حسابش رو بکن یعنی چی.
(2013-04-23 01:59 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستانKhansariha (8)
نظر دوستان را در مورد این ساچمه برای ای تی می خواستم بدونم
تشکرKhansariha (8)
[تصویر: 13667127071.jpg]
اینهاساخت گامو هستند و دقتشون جالب نیست و در حد پرومگنوم اند. همینطور که میدونید bsaزیر مجموعه گامو هستش
لینک مرجع