انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من ساکن تهران هستم و یه 350 مگنوم t05 دارم از ساچمه های ts-10 جواب خوبی توش گرفتم ولی حالا میخوام ساچمه های بهتری هم امتحان کنم حالا کجا میتونم ساچمه های حرفه ای تری مثل H&n یا crosman یا jsb تو تهران پیدا کنم لطفا جایی رو بهم معرفی کنید که منصف باشه اگه امکان داره با آدرس
(2011-04-08 07:33 AM)aminbest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من ساکن تهران هستم و یه 350 مگنوم t05 دارم از ساچمه های ts-10 جواب خوبی توش گرفتم ولی حالا میخوام ساچمه های بهتری هم امتحان کنم حالا کجا میتونم ساچمه های حرفه ای تری مثل H&n یا crosman یا jsb تو تهران پیدا کنم لطفا جایی رو بهم معرفی کنید که منصف باشه اگه امکان داره با آدرس
بازار لوازم و ساچمه بیشتر تو خ فردسی است
دوست من ماهم مدتهاست چشم انتظاریم ولی تا کنون تو بازارتهران اون دو نمونه آخری (crosman و jsb ) رخ ننموده است ولی H&n مجود بوده Khansariha (214)
(2011-04-05 10:10 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولي سهيل جان من همچين چيزي رو نديدم و همه يكدست بودن البته يكم سفتتر از پرومگنوم جا ميرفتن
شايد من خيلي دقت نكرده بودم؟!

نمیدونم جاوید جان دلیل تفاوتشون چیه
امروز یکیشونو که جا زدم انقدر شل بود چند سانت داخل لوله فرو رفت
روی جعبه ساچمه من نوشته ساخت المان غربی
احتمالا همه مشکل همینهکه 20 ساله المان غربی در کار نیست واین ساچمه ساخت برادران زحمت کشه چینه
سهيل جان
قوطي تير من عكسش تو يكي از اين تاپيكها هست روش ننوشته آلمان غربي اصلا چيزي ننوشته كه ساخت كجاست!!
آلمان غربي از وقتي ديوار برلين خراب شد ديگه وجود نداره شايد چينيها يادشون رفته البته بهشون حق بديد وقتي چشمشون خمار باشه و همه انگار خوابشون مياد اين هم ازشون بعيد نيست كه فكر ميكنن هنوز آلمان غربي وجود دارهKhansariha (219)مزاح فرمودم
تو همين تاپيك پست 137 رو ببينيد
بجه ها يه بارساچمه از امريكا سفارش دادم حدود 5000 ساچمه ميشه از انواع ماركها وبهنرين مدلها :
jsb.crossman.يون جين .وبيمن بهترين بالستيكهاودقتهارو انتخاب كردم دعا كنيد برسه به دستم كه تا 3 4 سال ساچمه دارم Khansariha (219) همه رو 5.5 سفارش دادم برا pcp هم كه احتمال داره بخرم سفارش دادم اگه بدستم
برسه سري بعدي يه پمپ هيل و يه دوربين توپ ميرسه بدستم فعلا استرس دارم Khansariha (172)
مسيح جان دعا كن برسه بروي چشم اگه نرسه حدود 150 تومن پول پريده فعلا جرات نكردم دوربين و پمپ سفارش
بدم Khansariha (256)
امين جون ما هرچي تو سرومغززديم كي دوربين سراع اره ساچمه خوب كي داره ديديم كسي به فكرمانيستو دلش به حال
ما نميسوزه گفتيم جهنم وضرر فوقش 150 ميره تو پاچمون يا تايه 2 3 سال راحتيم Khansariha (219)
5000 تا ساچمه سه چهار سال؟!
یعنی سالی 1250؟
یعنی هفته ای 24 تا؟
با نون اضاف میزنی ساچمه ها را؟!!!!!!
نه اونجا يكي از اشناها ميخره برام پست ميكنه .اگه هوايي بياد باdhl مياد وزميني فكركنم با tnt باشه .دوربينم ميگن
مشكلي نيست شايديه بوشنل اصل خريدم هنوز پست نكرده خريده از پيراميد فكركنم 2 روزه ميرسه به دستش يه
سري شم از airguns of arizona خريده فكركنم تا برسه حدود 20 روزيا يه ماهي بشه .
اقا مهرشاد يعني ميگي كمه يا زياد ؟Khansariha (214)
(2011-04-14 06:26 PM)HideTarget نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-13 06:32 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجه ها يه بارساچمه از امريكا سفارش دادم حدود 5000 ساچمه ميشه از انواع ماركها وبهنرين مدلها :
jsb.crossman.يون جين .وبيمن بهترين بالستيكهاودقتهارو انتخاب كردم دعا كنيد برسه به دستم كه تا 3 4 سال ساچمه دارم Khansariha (219) همه رو 5.5 سفارش دادم برا pcp هم كه احتمال داره بخرم سفارش دادم اگه بدستم
برسه سري بعدي يه پمپ هيل و يه دوربين توپ ميرسه بدستم فعلا استرس دارم Khansariha (172)

محسن جان 2تا سئوال
مطمئني كه گمرك پست ميذاره ترخيص بشن؟ Khansariha (290)
واسه همين اصفهان پستش كردي ديگه؟

جواب سئوالم را ندادي داداشKhansariha (172)
آقا محسن اگه وقت كردي جواب بدي بد نيست
اگه ميتونيد از گمرك ترخيص كنيد من هم شديدا به ساچمه خوب نياز دارم ولي نميتونم از گمرك ترخيصش كنم(البته گمرك اصفهان هم زيادي گيره)
طبق قوانين پورتال گمرك جمهوري اسلامي مواد ناريه و اسلحه گرم و سرد و محمات فقط با تاييديه از وزارت دفاع و اسلحه محمات قابل ترخيصه
اگه ميتونيد ترخيص كنيد من هم تا 100 هزار تومان ساچمه انتخاب كردم آمادست لينكاش(همه از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) براتون پيام ميدم،هرجا شد قرار ميذاريم مبلغ را به همراه هزينه پست و اضافات هرچي شد ميپردازمKhansariha (256)
لینک مرجع