انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز حسابی گروپ گیری کردم .. فعلا فقط بگم که تی اس ۲۲ اصلا برای ویسپر مناسب نیست .. وقتی شلیک میکردم تو فاصله ۳۰ متر ساچمه رو رو هوا میدیدم و اواخر راه نزدیکای سیبل خیلی منحرف میشه .. ساچمه match diablo هم فقط پانچ خوبی میده برای فواصل کوتاه گروپ خوبی داره ولی بلند نه ... در کل فکر کنم بهترین ساچمه برای ویسپر همون پرو مگنوم میباشد ..تمام
عکس ها رو میذارم براتون
سلام مجدد خدمت دوستان .. گروپ امروز تفاوت دو ساچمه در شرایط یکسان ... و تفاوت یک ساچمه با زوم متفاوت ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-25 04:07 AM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد خدمت دوستان .. گروپ امروز تفاوت دو ساچمه در شرایط یکسان ... و تفاوت یک ساچمه با زوم متفاوت ..

بسیار عالیKhansariha (8)
آقای تازه کار شما میتونید به جای نوشتن عالی و تشکر روی گزینه تشکر زیر هر ارسال کلیک کنید

باسلام،بنده یه وایرخ30کالیبر5،5دارم باساچمه نخجیرسرتخت بدجواب نمیده میخوام بدونم ساچمه گامومچ براش خوبه یانه،مرسی

Sent from my C2005 using Tapatalk
دوستان ب نظرتون اذرخش و پرومگنوم برا رنجر 1100 کالیبر 5.5 جواب میده؟؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-10-15 03:27 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ب نظرتون اذرخش و پرومگنوم برا رنجر 1100 کالیبر 5.5 جواب میده؟؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آذرخش کلا نتایج خوبی روی سلاح های با قدرت متوسط داشته ولی پرومگنوم نه. ساچمه های رنجر رو هم امتحان کنید. من از مدل رنجر چیتا 4.5 استفاده کردم البته روی رنجر1100 نبود ولی کاملا مشخصه که کیفیتش به مراتب از پرومگنوم بهتره. سطح ساچمه چیتا به مراتب هموار تر و یکدست تر از پرومگنوم بود البته از هر 10 تا 2-3 تاش شل جا میرفتKhansariha (8)
با آذرخش خیلی خوب جواب میده Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز.
ساچمه رنجر چیتا روی ۴۶۰ چطوره؟
آیا ساچمه قابل قبولی هست؟
لینک مرجع