انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان برای وایرخ 80 4.5 چه ساچمه ای پیشنهاد میکنید.با پرو مگنوم خوب میزنه ولی کیفیت این ساچمه واقعا پایین هست و نصفیش دورریز هستKhansariha (214)
(2011-11-14 11:50 PM)Benjamin_Marauder نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-14 05:25 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان نظرتون در مورد ساچمه ي برنجي چيه؟ قدرت تخريبش چطوره؟ايا به خان اسلحه اسيب ميرسونه؟

سلام
اگر منظورتون ساچمه زیر است....

[تصویر: Gamo_RaptorPellet.jpg]

باید بگم که تخریب فوق العاده...از اون مهمتر وقتی با این ساچمه شلیک می کنید...
دوست عزیزم من در مورد این ساچمه از خود به اصطلاح نمایندگی گامو پرسیدم و خودشان گفتن که خان رو تعطیل می کنه!! حالا دوستان خود دانند با تست این ساچمه ها.Khansariha (226)

(2011-11-17 07:54 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای وایرخ 80 4.5 چه ساچمه ای پیشنهاد میکنید.با پرو مگنوم خوب میزنه ولی کیفیت این ساچمه واقعا پایین هست و نصفیش دورریز هستKhansariha (214)
امین جان پرومگنوم بار جدید گامو اصلا این طور نبوده خدا رو شکر!! فقط قبلش قوطی رو باز و چک کنید. کیفیتش از قیافش معلومه.یه چیز خیلی جالب قبلا باراکودا هر جا می خورد پرو مگنوم 10 تا 15 سانت پایینتر می خورد اختلاف این جدیدا با باراکودا بیشتر از 3 سانت نبوده تا حالا که آزمایش کردم فقط از بدشانسی فکر کنم این نوع 5.5 اش تموم شده باشه.
ممنون مهدی جانKhansariha (8)
انشالله این هفته یه بسته باراکودا 4.5 میگیرم اخه مطمعنم که رو هر سلاحی خوب جواب میده.و یه گروپ با وایرخ و البته پنتر 4.5 که خواسته بودید میگیرمKhansariha (8)
(2011-11-19 03:29 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-14 11:50 PM)Benjamin_Marauder نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-14 05:25 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان نظرتون در مورد ساچمه ي برنجي چيه؟ قدرت تخريبش چطوره؟ايا به خان اسلحه اسيب ميرسونه؟

سلام
اگر منظورتون ساچمه زیر است....

[تصویر: Gamo_RaptorPellet.jpg]

باید بگم که تخریب فوق العاده...از اون مهمتر وقتی با این ساچمه شلیک می کنید...
دوست عزیزم من در مورد این ساچمه از خود به اصطلاح نمایندگی گامو پرسیدم و خودشان گفتن که خان رو تعطیل می کنه!! حالا دوستان خود دانند با تست این ساچمه ها.Khansariha (226)

(2011-11-17 07:54 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان پرومگنوم بار جدید گامو اصلا این طور نبوده خدا رو شکر!! فقط قبلش قوطی رو باز و چک کنید. کیفیتش از قیافش معلومه.یه چیز خیلی جالب قبلا باراکودا هر جا می خورد پرو مگنوم 10 تا 15 سانت پایینتر می خورد اختلاف این جدیدا با باراکودا بیشتر از 3 سانت نبوده تا حالا که آزمایش کردم فقط از بدشانسی فکر کنم این نوع 5.5 اش تموم شده باشه.

خب اگر خود نمایندگی گفته باشه که دیگه حجت تمامه....ولی واقعا شرکت گامو زیر سوال میره که رو چه حسابی میاد اینچنینی تبلیغ می کنه برای ساچمه ای که خان رو خراب می کنه!!!

دوستان نظرشون نسبت به ساچمه های کودیاک چیه؟
از دوستان کسی از ساچمه bsa elite استفاده کرده؟کالیبر 4.5.Khansariha (8)
(2011-12-03 12:06 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی از ساچمه bsa elite استفاده کرده؟کالیبر 4.5.Khansariha (8)

امين جان
كاليبر 4.5 نه ولي كاليبر 5.5 رو اميد براي پي سي پي هاتسان استفاده كرده بود ميگفت جالب نيست در حد همون پرو مگنوم بوده
ممنون اقا اسماعیلKhansariha (8)پس بهتره دست بکنیم تو جیبو بریم سراغ باراکوداKhansariha (256)
امین جان درود بر شما Khansariha (8)
باور کن حالی که این باراکودای لعنتی تو تیراندازی به آدم می ده جبران هزینه اش رو می کنه.من که هنوز یه سری از پرومگنوم های سری قبل که آشغال بوده رو دارم می زنم تا تموم شه اعصاب خوردکنیش رو می فهمم چیه.برو گروپهاشون رو ببین!
امین جان نه گامو نه بی اس ا هیچ کدوم جالب نیستن ولی اگه پورهانتر گیر بیاری بد نیست .
ممنون داش مهدی و اقا مسیح عزیزKhansariha (8)
مهدی جان درکت میکنم امان از پرو مگنوم جدیداKhansariha (290)
دادا مسیح پروهانتر که انگار وجود خارجی دیگه ندارهKhansariha (226)
لینک مرجع