انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نظر من اینه که ارزش نداره پول ربع کل تفنگ رو بدی ساچمه بخری واسش
همون گاموها خوب می زنن.
دوستان طول ساچمه 28 گرین سامیانگ دقیقا چند میل هست؟ داخل خشاب هاتسان جا میشه؟؟
اره امیر جون جا میشه من ازش استفاده میکنمKhansariha (48)
سلام - اساتید محترم برای دیانا52 با کالیبر 5.5 چه ساچمه های تا 40 50 متر خوب جواب میده؟
(2012-08-23 10:38 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام - اساتید محترم برای دیانا52 با کالیبر 5.5 چه ساچمه های تا 40 50 متر خوب جواب میده؟

جی اس بی 15.89 گرینKhansariha (256)
تو فاصله بیشتر هم جواب میده.....
(2012-08-15 12:37 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د نشد امیر جون!!! شما داری اینارو با بهترین کیفیت و پرداخت که جی اس بی(شاید اف ایکس فقط تو پرداخت به جی اس بی برسه تا حدودی فالکن) هست مقایسه می کنی.ولی همه چیز پرداخت تنها نیست. با فرمایش علی آقا کاملا موافقم جزو معدود ساچمه هایی هست که آسون قر نمی شه.بگیری پشیمونت نمی کنه.

kingpaco جان نگران نباش شما برای شکار می خوای که کاملا جواب میده.من چون استفاده هدفزنی دارم واقعا یک سانت و دو سانت گروپ برام مهمه.تو شکار زیاد اون مقدار تاثیری نداره.ساچمه خوبی برای شکار گرفتی.Khansariha (8)

l

با شما موافقم مهدی جان از لحاظ استحکام عالی هستن از لحاظ دقت هم این ساچمه ها جز بهترینهای دنیا هستن .

مهدی جان فالکون . ایرارمز . اف ایکس . برنده های هستن که محصولشون از جی اس بی هستش .
ممنون مسیح جان از توضیحتون.Khansariha (8)
من این موضوع رو نمی دونستم.پس در عمل فقط جی اس بی توان چنین پرداختی برای ساچمه هاش داره. حتی اچ اند ان هم با وجود پرداخت خوب یه کم از جی اس بی تو این زمینه کم میاره.Khansariha (8)
(2012-08-26 01:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مسیح جان از توضیحتون.Khansariha (8)
من این موضوع رو نمی دونستم.پس در عمل فقط جی اس بی توان چنین پرداختی برای ساچمه هاش داره. حتی اچ اند ان هم با وجود پرداخت خوب یه کم از جی اس بی تو این زمینه کم میاره.Khansariha (8)

دکتر جان ، شما ساچمه های RWS10 را اگه از نزدیک ببینید نمره 20 را برای پرداخت و یکنواختی ساچمه ها به RWS میدید و به jsb نمره 18 و مثلا کراسمن میشه 13 !!!
اتفاقا علیرضا جان دیدمشون قبول دارم خیلی خوبن، ولی همیشه دو تا کالیبر رو مقایسه کنی توی یک نوع ساچمه 5.5 پرداختش ضعیفتره. باید دید آردبلیو اس تو 5.5 چه پرداختی داره؟ من متاسفانه ندیدم.Khansariha (8)
(2012-08-18 06:43 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان طول ساچمه 28 گرین سامیانگ دقیقا چند میل هست؟ داخل خشاب هاتسان جا میشه؟؟

ساچمه های 28 گرین 10 mm طول داره و روی خشاب هاتسان تنها مشکلی که داره اینه که چون او رینگ بین شیار دوم و سوم میافته کمی از خشاب بیرون میزنه و سر اون موقع گلن زدن به بدنه گیر میکنه و خشاب به سختی میگرده و باعث میشه فشار زیادی به پیچ رابط گلن با چکش اعمال بشه و به مرور زمان باعث خوردگی یا شل شدن اون میشه و در نهایت تفنگ مسلح نمیشه و یا به سختی و در انتهای گلنگدن مسلح بشه که خیلی خطرناک هست و ممکنه در اثر ضربه یا خود بخود شلیک بشه
راه حل استفاده بدون دردسر از این نوع ساچمه اینه که قسمتی رو که روی بدنه با ساچمه تماس پیدا میکنه با سوهان شیبدار کنید تا باعث جا رفتن ساچمه بشه و یا اینکه بجای او رینگ با مقطع گرد از چیزی با مقطع صاف روی خشاب استفاده کنید

موفق و سربلند باشید
لینک مرجع